Telefon Alacam Yardımcı Olun

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Alacam Yardımcı Olun
Merhaba arkadaşlar
Yeni telefon almayi planlıyorum. (2 ay sonra ) En fazla 2.000 TL verebilirim. Sizde ne almami önerirsiniz. Telefonda oyun oynarım fakat öyle aşırı değil. (boş derslerde falan :D ) msj yazarim ama sık değil. Müzik dinlerim. İnternet vazgeçilmezim. Fakat en önemlisi hizli olması stabil bir şekilde çalişmasi önemli benm için önerilerinizi bekliyorum.

kullanıcıadları

kullanıcıadları

Üye
Boyutu problem değilse Note 2 Marketi problem değilse Lumla 920 yoksa HTC One X veya geleceği söylenen One X+'ı öneririm.Bana kalırsa sana en uygunu Note2 (Bende ciddi ciddi düşünmüyor değilim) olmadı One X veya One X+ derim...

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Şimdi ne önersem ki?? Boyut sıkıntı olmazsa android olarak note 2 ama daha piyasaya çıkmadı... Wp olarak lumia 920...

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar note 2, 5.5inç. o kadar büyük telefon istemiyorum. iphone 4s nasil iyi mi? yada aralık ocağa doğru iphone 5 fiyatı nasil olur ? 2.5bin lira olursa alabilirim indirimden falan. öneirlerinizi bekliorum.

Kingmortall

Kingmortall

Üye
lumia 920 almalısın nokia bu sefer kedi olalı fare tuttu heralde

Why Always Me

Why Always Me

Üye
Note 2 aslında güzel olur da boyutu eğer problem değilse..Çünkü cihaz baya büyük ekrana sahip bildiğin tablet yani :D Eğer Note 2 boyutu problem olursa Galaxy S3 almanı öneririm müthiş olur yani on numara cihaz :)

Symbianize

Symbianize

Üye
Note 2 alirsan derste yakalanirsin :D

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 aslında güzel olur da boyutu eğer problem değilse..Çünkü cihaz baya büyük ekrana sahip bildiğin tablet yani :D Eğer Note 2 boyutu problem olursa Galaxy S3 almanı öneririm müthiş olur yani on numara cihaz :)
hocam note 2 çok büyük gelir bana saten elim küçük :D bu arada android telefonlarda şöyle bişey oluo aliosun cihazi. 4.0.4 sürümü cikio sorunlu oluyor kasıor. 4.1 daha tam oturmadan 4.2 nin planları yapılıor. bana koyanda bu saten. o yüzden android pek sıcak bakmıyorum. Fakat şuan tlf xperia neo v memnunum fakat ileriye dönük bişey istiorum. yani aldim mı 4-5 sene kullanıcam bir alet istiyorum.

Why Always Me

Why Always Me

Üye
hocam note 2 çok büyük gelir bana saten elim küçük :D bu arada android telefonlarda şöyle bişey oluo aliosun cihazi. 4.0.4 sürümü cikio sorunlu oluyor kasıor. 4.1 daha tam oturmadan 4.2 nin planları yapılıor. bana koyanda bu saten. o yüzden android pek sıcak bakmıyorum. Fakat şuan tlf xperia neo v memnunum fakat ileriye dönük bişey istiorum. yani aldim mı 4-5 sene kullanıcam bir alet istiyorum.

Note 2 'yi eledik o zaman dediğin gibi zaten cihaz çok büyük bide ellerin küçük olunca oturmaz eline rahat kullanamazsın yani :) Galaxy S3 süper olur aslında eğer biraz incelediysen zaten cihazı az çok bilirsin özelliklerini vs..He Android istemem pek sıcak bakmıyorum dersen Lumia 920 veya 900 süper olur :)

maxirabit

maxirabit

Üye
arkadaşlar note 2, 5.5inç. o kadar büyük telefon istemiyorum. iphone 4s nasil iyi mi? yada aralık ocağa doğru iphone 5 fiyatı nasil olur ? 2.5bin lira olursa alabilirim indirimden falan. öneirlerinizi bekliorum.
Efendim,aralık veya ocak gibi açsanız böyle bir konuyu,neden diyeceksiniz?
O 2-3 aylık süreçte daha farklı modeller çıkacaktır böyleliklede düşünceniz değişecektir hatta şunu diyeyim aklınız fazlasıyla karşık,ios mu yoksa android mi onun arasında düşünce karmaşanız var 100 tane telefon düşüneceğinize 1 tanesinede karar kılacağınız için çokta fazla kafanız karıştımı telefon almaktan bile vaz geçersiniz:)
Kendimden biliyorum,konu açmıştım ortalama 2 gün sonra telefonu aldım ama 1-2 modelde karar kılmıştım yinede danışıyım dedim,ne mi oldu?
Başka model bir telefon aldım daha cazip geldi:)
İyide oldu.
Size en iyi önereceğim bu kadar düşünceniz karışıksa,teknoloji marketlerinde test edip denemeniz lazım teknolojiyle çok içli dışlıysanız zaten teknoloji markete test için değilde,ürünü alıp evinize geri dönüyorsunuz.
Şimdiden iyi günlerde kullanın:)

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
    Konu Sahibi

Note 2 'yi eledik o zaman dediğin gibi zaten cihaz çok büyük bide ellerin küçük olunca oturmaz eline rahat kullanamazsın yani :) Galaxy S3 süper olur aslında eğer biraz incelediysen zaten cihazı az çok bilirsin özelliklerini vs..He Android istemem pek sıcak bakmıyorum dersen Lumia 920 veya 900 süper olur :)
hocam şuan wp8 pek yaygın değil marketinin nasil olacağı muamma.

Efendim,aralık veya ocak gibi açsanız böyle bir konuyu,neden diyeceksiniz?
O 2-3 aylık süreçte daha farklı modeller çıkacaktır böyleliklede düşünceniz değişecektir hatta şunu diyeyim aklınız fazlasıyla karşık,ios mu yoksa android mi onun arasında düşünce karmaşanız var 100 tane telefon düşüneceğinize 1 tanesinede karar kılacağınız için çokta fazla kafanız karıştımı telefon almaktan bile vaz geçersiniz:)
Kendimden biliyorum,konu açmıştım ortalama 2 gün sonra telefonu aldım ama 1-2 modelde karar kılmıştım yinede danışıyım dedim,ne mi oldu?
Başka model bir telefon aldım daha cazip geldi:)
İyide oldu.
Size en iyi önereceğim bu kadar düşünceniz karışıksa,teknoloji marketlerinde test edip denemeniz lazım teknolojiyle çok içli dışlıysanız zaten teknoloji markete test için değilde,ürünü alıp evinize geri dönüyorsunuz.
Şimdiden iyi günlerde kullanın:)
hocam telefonu ablam alıcak. ablamın işi belli olmuor. 2 ay kadar istediğin telefonu alırım dedi, ama bu xperia neo v mi de 2 ay içinde alirim demişti. dediği günden 1 hafta sonra aldi o yüzden şimdiden açma gerği duydum. :oke:

- - - Eklendi - - -

ne olur ne olmaz şimdi sıkıştırıourm iphone al diye belki haftaya alir :D

maxirabit

maxirabit

Üye
hocam şuan wp8 pek yaygın değil marketinin nasil olacağı muamma.

hocam telefonu ablam alıcak. ablamın işi belli olmuor. 2 ay kadar istediğin telefonu alırım dedi, ama bu xperia neo v mi de 2 ay içinde alirim demişti. dediği günden 1 hafta sonra aldi o yüzden şimdiden açma gerği duydum. :oke:

- - - Eklendi - - -

ne olur ne olmaz şimdi sıkıştırıourm iphone al diye belki haftaya alir :D
Yıl başında fiyatlar yükselir tekrardan toparlaması mart-nisan'ı bulur:)
Hatta aralık'ın ortasında fiyatlar yükselmeye geçer,yıl başı hediyelik eşya düşüncesiyle bazıları fiyatı yükseltiyor,öyle olunca başka firmalarada yansıyor:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt