Telefon Önerisi Istiyorum Yardım...

Sponsorlu Bağlantılar

luckstar53

Üye
    Konu Sahibi
Telefon Önerisi Istiyorum Yardım...
Merhaba arkadaşlar , uzun zamandır telefonlara ilgim yoktu neredeyse sadece arama yapmak için kullanıyordum ancak baya bi hissediyorum eksikliğini .

Telefon önerilerinde Kriterler
#Sistem
-İos
-Android

-Müzik Benim İçin En Önemli , Sadece Kulaklıkla Dinlerim.
-Stabil Olmalı. Arada Sırada Kasması Sorun Değil Genelde İyi Olmalı.
-Kamera Da İyi Olmalı . Çok İyi Olmasada Makro Modu İyi Olmalı.
-Oyun Pek Oynamam Elime 4S Geçmişti Bi Ara En Fazla Temple Run,Subway Surf vs.
-Pili En Azından 1 Gün Götürmeli.
-Ekran Çok Kaliteli Olmalı.
-Fiyat Sınırlaması Yok Ancak 1500 Üzeri Bir Cihaz İse Beni 3-4 Sene Götürmeli.

Kriterleride Geçtiğimize Göre Birazçıkda Sohbet Edelim :)
-Bu kriterlerde hangi telefonu önerceğinizi az çok tahmin ediyorum ama beni yanıltıcak sonuçlar bekliyorum . Stabilite , Kasmasın vs. Diyince insanlar hemen ios a yöneliyor. Acaba doğru olan bumudur bilmiyorum .

İos'ta Kullandım Android'de ama kendi Telefonum Olarak Android Kullanmadım.
Geçenlerde Birinde S3 Kullandım O Takılmalar Nasıl Oluyor Anlamadım.
4S De aynı Zamanda Çıktı S3 te Neden Böyle Bir Sorun Var Anlamıyorum.

Şu an ne alsam bilmiyorum gerçekten .

İnternette Çok Fazla Dolaşırım . Müzik Çok Fazla Dinlerim. Arada 15-20 Dk da oyun oynarım belki . ancak bu yaptıklarımda kesinlikle kasmaması gerek. iphone iyi evet ama ekran yetersiz daha büyük olmalı . umarım kendimi ifade edebilmişimdir. şimdiden teşekkürler

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Merhaba arkadaşlar , uzun zamandır telefonlara ilgim yoktu neredeyse sadece arama yapmak için kullanıyordum ancak baya bi hissediyorum eksikliğini .

Telefon önerilerinde Kriterler
#Sistem
-İos
-Android

-Müzik Benim İçin En Önemli , Sadece Kulaklıkla Dinlerim.
-Stabil Olmalı. Arada Sırada Kasması Sorun Değil Genelde İyi Olmalı.
-Kamera Da İyi Olmalı . Çok İyi Olmasada Makro Modu İyi Olmalı.
-Oyun Pek Oynamam Elime 4S Geçmişti Bi Ara En Fazla Temple Run,Subway Surf vs.
-Pili En Azından 1 Gün Götürmeli.
-Ekran Çok Kaliteli Olmalı.
-Fiyat Sınırlaması Yok Ancak 1500 Üzeri Bir Cihaz İse Beni 3-4 Sene Götürmeli.

Kriterleride Geçtiğimize Göre Birazçıkda Sohbet Edelim :)
-Bu kriterlerde hangi telefonu önerceğinizi az çok tahmin ediyorum ama beni yanıltıcak sonuçlar bekliyorum . Stabilite , Kasmasın vs. Diyince insanlar hemen ios a yöneliyor. Acaba doğru olan bumudur bilmiyorum .

İos'ta Kullandım Android'de ama kendi Telefonum Olarak Android Kullanmadım.
Geçenlerde Birinde S3 Kullandım O Takılmalar Nasıl Oluyor Anlamadım.
4S De aynı Zamanda Çıktı S3 te Neden Böyle Bir Sorun Var Anlamıyorum.

Şu an ne alsam bilmiyorum gerçekten .

İnternette Çok Fazla Dolaşırım . Müzik Çok Fazla Dinlerim. Arada 15-20 Dk da oyun oynarım belki . ancak bu yaptıklarımda kesinlikle kasmaması gerek. iphone iyi evet ama ekran yetersiz daha büyük olmalı . umarım kendimi ifade edebilmişimdir. şimdiden teşekkürler
Sen lg g2 den bahsedıyosun

• Beğen
Tepkiler: dark_legolass ve luckstar53

luckstar53

Üye
    Konu Sahibi
Veya Ne Yapmalıyım 2014 ü mü beklemeliyim. birde s4 ve note 3 örneğin türkiye ve diğer versiyonlar olarak sınıflandırılıyor onların snapdragon versiyonlarıda ele alın bide lg g2 var tabiki . 2-3 sene başka bi telefon aratmasın

-aynı anda yazdık :)

teşekkürler.LG G2 incelediğim modeller arasında aslında bana çok çok yeterli ancak . 4-5 ay geçince bu telefon da diğer samsung modelleri gibi kalmasın yine ? .

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
teknolojı durdurulamaz 2014 u beklersın belkı tatmın etmez sonra ya 2013 yada 2015 cıhazı alacaksın gıt al g2 yı yada note 3 u

• Beğen
Tepkiler: luckstar53
dark_legolass

dark_legolass

Üye
Lg g2 aldım memnunum öneririm malzemesi güzel donanım olarak bilirsin zaten sadece çok güçlü ses bekleme kulaklık da güzel orası ayrı...

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
ahahah bu adam benim kopyam :D . dostum ben karar verdim (lg g2) ancak . snapdragon 800 olan s4 ve note 3 leri arıyorum bulabilirsem onlara bakıcam . he fiyatı fazla olur o ayrı .

• Beğen

luckstar53

Üye
    Konu Sahibi
teknolojı durdurulamaz 2014 u beklersın belkı tatmın etmez sonra ya 2013 yada 2015 cıhazı alacaksın gıt al g2 yı yada note 3 u

o konuyu hiç sorma ya o yüzden şimdi alıyorum . Note 2 ilk çıktığı gün almaya gittim. içimden bi ses dur yenisini bekle dedi almadım :D

Lg g2 aldım memnunum öneririm malzemesi güzel donanım olarak bilirsin zaten sadece çok güçlü ses bekleme kulaklık da güzel orası ayrı...

Kulaklık sesi nasıl ? dışarıyla işim yok evde bile telefon sessizde durucak hoparlörü olmasa bile olur benim için. kulaklık iphone 4s gibi ses verirmi basslar ses yüksekliği felan ?

birde videolarını inceledim video çekerken sanki fps düşmesi yada lag mı bug mu desem bilemedim . kasma demek istemiyorum ama öyle bişey oluyor gibime geldi öyle bişey varmı ?

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
ahahah bu adam benim kopyam :D . dostum ben karar verdim (lg g2) ancak . snapdragon 800 olan s4 ve note 3 leri arıyorum bulabilirsem onlara bakıcam . he fiyatı fazla olur o ayrı .
Eğer yurtdışı bulabilirsen burdakinden icuz bulursun

dark_legolass

dark_legolass

Üye
Japonya ya özel diye hatırlıyorum 800 lü model türkiye gelcekmi belli değil, büyük ihtimal s5 de anca:d

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
Luck Star

Luck Star

Üye
Japonya ya özel diye hatırlıyorum 800 lü model türkiye gelcekmi belli değil, büyük ihtimal s5 de anca:d

2014-15....hata 16-17 türkiyeye 4G gelicekmi ? hayır o yüzden samsung 1-2 sene daha döküntü işlemcileri türkiye ve 4g olmayan ülkelere yollıyacak
Eğer yurtdışı bulabilirsen burdakinden icuz bulursun

tabiki de burdakinden ucuz ancak ben lg g2 yi 1100-1200 gibi bi fiyata alıcam . dediklerim o fiyata olmaz diye tahmin ediyorum :D

Üst Alt