Galaxy S3 Mesajlaşma ?? - Yardımcı Olurmusunuz..

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Galaxy S3 Mesajlaşma ?? - Yardımcı Olurmusunuz..
Arkadaşlar çok yakın zamanda Galaxy S3 alacağım ve ben telefonda mesajlaşmayı fazla kullanan biriyim..Soruma gelecek olursak ; Galaxy S3 'de mesaj yazmak sadece klavye tarzı mı oluyor yoksa resimde gördüğünüz gibi bir mesaj yazma seçeneği var mı yardımcı olursanız sevinirim..

Symbianize

Symbianize

Üye
Var

Symbianize

Symbianize

Üye
Var diye biliyorum hic denemedim ama vvardir arkadasimin t20sinde bile vardi .

- - - Eklendi - - -

Varmis oyle okudum

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Var diye biliyorum hic denemedim ama vvardir arkadasimin t20sinde bile vardi .

- - - Eklendi - - -

Varmis oyle okudum

Eyvallah sağolasın..Kullanan arkadaşlar yorum atarlarsa daha emin olucam bakalım..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Var tabi :) Şuan telefonum yoğun bakımda olduğu için resim koyamıyorum :) İstersen klavye istersen alfanümerik. Yalnız Symbian'dan biraz farklı. T9 var :oke:

foreverthe

foreverthe

Üye
Ben kullanıyorum var arkadaşım. İlk bende senin istediğin yani resminde ki şeklinde istiyordum sonradan q klavyeye alışıyorsun telefonun ekranı büyük ya :)

Why Always Me

Why Always Me

Üye
    Konu Sahibi
Ben kullanıyorum var arkadaşım. İlk bende senin istediğin yani resminde ki şeklinde istiyordum sonradan q klavyeye alışıyorsun telefonun ekranı büyük ya :)

Çok sağol kardeşim büyük iyilik ettin harbiden çok merak ediyordum bu durumu :)

- - - Eklendi - - -

Var tabi :) Şuan telefonum yoğun bakımda olduğu için resim koyamıyorum :) İstersen klavye istersen alfanümerik. Yalnız Symbian'dan biraz farklı. T9 var :oke:

Arkadaşın resimde gösterdiği symbian gibi ? T9 derken nasıl oluyor yani resimdeki gibi mesajlaşma normal olanı değil mi zaten

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Kelime tahmininden bahsetmek istemiş herhalde...

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Biliyorum... Demek istediğim kelime tahmin yeteneği, hafızasıydı :) anlatamadım galiba

foreverthe

foreverthe

Üye

Çok sağol kardeşim büyük iyilik ettin harbiden çok merak ediyordum bu durumu :)

- - - Eklendi - - -

Arkadaşın resimde gösterdiği symbian gibi ? T9 derken nasıl oluyor yani resimdeki gibi mesajlaşma normal olanı değil mi zaten
Rica ederim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt