Mondial 100 mg prince mi 100 sfc snappy x mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

afacancocukk

afacancocukk

Üye
    Konu Sahibi
Mondial 100 mg prince mi 100 sfc snappy x mi ?
Merhaba arkadaşlar 100 lük bir motor alacağım iki modelde kararsız kaldım.Bu motorlar hakkında bilgi sahibi olanlar beni bilgilendirirse sevinirim.yakıt , hız , titreşim , çeki , sağlamlık vs.

maxirabit

maxirabit

Üye
İkiside safkan çin olduğundan 2-3 ay'a piston dağılır.

maxirabit

maxirabit

Üye
Yorumun için teşekkürler ama daha önce 100kh kullanmıştim beni 6 yıl götürdü.
125'lik honda da piston patlattım nasıl mı:)
Önecesinde egzoz çıkışını patlamıştım:)
En son dayanamadı piston bloktan fırladı ama benim kullanmam öyle pekte yavaş olmazdı çok zorladığımda gaz kablosunu kopartıyordum: ?
150likte kesmeyince 600'lüğe falan geçtim zamanla oda yetersiz kalınca 1000likte durdum ama sonrası mağlum,neyse:)
Şunu sorayımda ehliyetiniz var mı?
Yoksa hiç bulaşmayın bile.

afacancocukk

afacancocukk

Üye
    Konu Sahibi
ehliyetim var fazla hız tutkum yok aslında az yaksın beni bayağı bi götürsün yeter .

maxirabit

maxirabit

Üye
ehliyetim var fazla hız tutkum yok aslında az yaksın beni bayağı bi götürsün yeter .
Peki bir fiyat aralığı nedir yada 1. el olsun diye bir düşünceniz var mı:)
Aslında 100lük bir çin malı yerine gilerayı öneririm:)

afacancocukk

afacancocukk

Üye
    Konu Sahibi
Fiyat aralığı 2500 tl evet 0 olsun istiyorum çin
olsun benim olsun.
maxirabit Bu arada ilgilenip yardımcı olduğun için teşekkürler

Mert045

Mert045

Üye
125 lik bak bence breton,hyundai mover,asya vs.

maxirabit

maxirabit

Üye
Fiyat aralığı 2500 tl evet 0 olsun istiyorum çin
olsun benim olsun.
maxirabit Bu arada ilgilenip yardımcı olduğun için teşekkürler
Ne demek:)
Mondial,asya,kanuni vs aslında 100cc çok tavsiye etmem neden derseniz yokuşta boğuluyor:)

afacancocukk

afacancocukk

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncel arkadaşlar

halit255

halit255

Üye
bende motor alacağım İNŞAALLAH uzun araştırmalar sonucu 100 mg princede karar kıldım ön fren disk olması en öncelikli tercihim ve prince ile snapy arasında güç farkı var 2 side 100 lük ama prince daha güçlü yakıtı bilmiyorum ama ikiside 100 lük pek farkedeceğini sanmıyorum 200 gram fazla yaksın yokuşları sağlam çıksın yeter 3 5 kuruşun hesabını yapacak değilim ben prince almayı düşünüyorum İNŞAALLAH

nokia_belle

nokia_belle

Üye
250cc ye kadar oyuncak sayılır,250 ve yukarısı gerçekten motorsiklet kullandığınızı anlarsınız aşağı segmentlerle uğraşıpta kafanız ağrıyacağına başlangıçta er-5 cbf-500 gibi yada zayıfsanız cbf 250 ile başlamanız lazım çin mallarına hiç bulaşmayın bile onlar sizi hayattan soğutur

uater

uater

Üye
snappy x aldım ben 100km de 10tl yakıyo yokuşu da çıkar yani ben memnunum

halit255

halit255

Üye
kullanım amacına göre değişir yeni başlayanlara 500 lük motor mu sen heralde yolunu şaşırmışsın 1000 lik kullansınlar yeni başlayanlar 3 saniyede 100 e çıkıyor kefende yanınızda bulunsun motor almak isteyenler daha profesyonel motor sürücülerinden tavsiye alın motor üzeine sitelere yazın bakalım kaç. kişi size 500 lük motor tavsiyesi verecek parası da ayrı bir konu

Üst Alt