Xiaomi Mi 5s benchmark sonuçları gelmeye devam ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Çinli Xiaomi yakında yeni bir akıllı telefon modelini resmi olarak duyuracak. Bu yeni akıllı telefon, firmanın bu sene Şubat ayında MWC 2016'da duyurduğu ve sonrasında da bir çok pazarda sunduğuXiaomi Mi 5 adındaki amiral gemisinin yeni versiyonu olacak.

Xiaomi Mi 5S adı ile sunulması beklenen bu yeni akıllı telefon 27 Eylül tarihinde düzenlenecek olan etkinlikle gün yüzüne çıkacak.

Bu yeni Xiaomi Mi 5S akıllı telefon hakkında son dönemde bir çok bilgi gelirken, şimdi de akıllı telefonunAnTuTu skoru ortaya çıktı. Baktığımızda 164.000'in üzerinde skorun oldukça etkileyici olduğunu söyleyebiliriz.

Asus'un yeni Zenfone 3 Deluxe akıllı telefonu Snapdragon 821 ile Çin'de satışa sunuldu ve ayrıca bugün Çinli bir üretici olan LeEco, Snapdragon 821 yonga setine sahip olan Le Pro 3 modelini resmi olarak duyurmuştu. Etkinlikte cihazın AnTuTu skoru 163.594 puan olarak belirtilmişti ve şimdi de Xiaomi Mi 5Siçin skor 164.002 olarak geldi.

Xiaomi Mi 5S akıllı telefon 5.15" büyüklüğünde dokunmatik ekran ile sunulacak. 2.4Ghz saat hızında çalışan dört çekirdekli işlemcili Qualcomm Snapdragon 821 yonga setinden güç alacak olan akıllı telefon 6GB sistem belleği içerecek ve ayrıca 256GB dahili veri kapasitesi ile sunulacak.

Akıllı telefonun arkasında 16MP kamera yer alacak ve bu kameranın OiS desteği sunacağı belirtiliyor. 144.55 mm x 69.2 mm x 7.25 mm ölçülerine sahip olan akıllı telefon 3.490mAh batarya ile gelmekte.

man20

man20

Üye
Güzelmiş :oke:

• Beğen
Tepkiler: Buğra
TayfurBeyy

TayfurBeyy

Üye
256 gb hafıza yalnış okumadım dimi ben onu?

furyzer0

furyzer0

Üye
Ben çinli firmaların benchmarklarına güvenmiyorum bir tanesinin sistem dosyalarından benchmark booster diye dosya çıkmıştı bir tanesi de benchmarka girdiğini anladığında benchmark moduna geçilsin mi diye soruyor.

Sent from Mtalk using Lumia950[emoji769]

seco_can_can

seco_can_can

Üye
o puan dümen bile olsa xiaomi cihazlar gerçekten bi başka iphone kullanıyorum ama xiaomi de mazim var gayet başarılı

tosun-1980

tosun-1980

Üye
xiaomi mi5s te cozemedigim bazi sorunlar var çözemedim