Bir Sonraki Android 2013'te Geliyor Kod Adı : Android 4.2 Lime Pie!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Bir Sonraki Android 2013'te Geliyor Kod Adı : Android 4.2 Lime Pie!
Google bu yaz 4.0.4 serisini alıp geliştirerek bize sunduğu Jelly Bean 4.1'den sonra yeni bir işletim sistemi ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor kod adı : lime pie olarak beliritiliyor. Bakalım bu seride neler yapılacaklar merakla bekliyoruz...

Sonraki işletim sistemi Android 4.2 lime pie 2013 ilk yarısında çıkacağı gelen haber arasında. Bu tarih bence biraz erken muhtemelen biraz daha gecikecek diye düşünüyorum. Görüşlerinizi paylaşmaktan çekinmeyin...

Alıntıdır : yeşilcin.com

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

PriZm

PriZm

Üye
benim içimde optimizasyon tavan yapacakmış gibi bir his var :)

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
cyber

cyber

Üye
bence j den sonra l ye geçeceğini sanmam

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Daha jelly bean göremedik ICS'yi bile kullanamazken Google Nexus 4.2'yi alacak :off:

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları
PriZm

PriZm

Üye

sen daha jelly bean'ı bile kurmamışsın ICS var sende şuanda bilgilerinde öyle yazıyor yani :ehe CM10 Jelly bean
ben cm10 haftalardır kullanıyordum :D ama 500 mb lık data partition sorunu vardı.o yüzden şuan ics deyim.ve data partition 2 gb :D

msy2017

msy2017

Üye
lime pie? "k"yi niye atlıyorlar?

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

ben cm10 haftalardır kullanıyordum :D ama 500 mb lık data partition sorunu vardı.o yüzden şuan ics deyim.ve data partition 2 gb :D

:) dikkatimi çekti o yüzden sordum,o sorun cm10 ile mi alakalı yoksa jelly bean ile mi ? :)

PriZm

PriZm

Üye

:) dikkatimi çekti o yüzden sordum,o sorun cm10 ile mi alakalı yoksa jelly bean ile mi ? :)
ikisinlede değil.aslında S1 jelly beanı her türlü çalıştıracak güçte.ama Cyanogen Mod ekibi romu iNand bölümüne kurulması için ayarlamış.ama bu bölüm normal /data nand partitionundan 10 kat daha hızlı.kötü yanı ise sadece 512 mb boyutunda olması.
yani kısacası Cm10 daki partitionlar böyle

/system :1 gb
/data : 512 mb
/cache 17 mb

data ve system bölümü yer değiştiriyor :)
ama bana 512 mb uygulama alanı yetmiyor.ve uygulamalarıda hafıza kartına kurmaktan nefret ederim.o yüzden ics kullanıyorum şimdilik :)

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi

ikisinlede değil.aslında S1 jelly beanı her türlü çalıştıracak güçte.ama Cyanogen Mod ekibi romu iNand bölümüne kurulması için ayarlamış.ama bu bölüm normal /data nand partitionundan 10 kat daha hızlı.kötü yanı ise sadece 512 mb boyutunda olması.
yani kısacası Cm10 daki partitionlar böyle

/system :1 gb
/data : 512 mb
/cache 17 mb

data ve system bölümü yer değiştiriyor :)
ama bana 512 mb uygulama alanı yetmiyor.ve uygulamalarıda hafıza kartına kurmaktan nefret ederim.o yüzden ics kullanıyorum şimdilik :)

:ehe onu düzeltirler ama yakında :) cyanogenmod ekibi başarılı bir ekip bence :evet:

PriZm

PriZm

Üye

:ehe onu düzeltirler ama yakında :) cyanogenmod ekibi başarılı bir ekip bence :evet:
fazlasıyla başarılı.Samsung'dan daha iyi anladıkları kesin.

bu arada bir bilgilendirme yapayım Xiaomi mi-Two'un Cyanogen Mod 9 tabanlı MIUI yüklü olarak geldiğini biliyormuydunuz?

trollo

Üye
keey lime pie olacak

amcalu1

amcalu1

Üye
Galaxy s2 alır mı bunu

XperiaNeoV

XperiaNeoV

Üye
Bn artik androidden cok sogudum en yakin zamanda iphone alip hc dert tasa olmayck. Dha tam 4.1 cikmadan doru durust, 4.2 icin adim atmak icin urasiolar.

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

fazlasıyla başarılı.Samsung'dan daha iyi anladıkları kesin.

bu arada bir bilgilendirme yapayım Xiaomi mi-Two'un Cyanogen Mod 9 tabanlı MIUI yüklü olarak geldiğini biliyormuydunuz?

Yok:D

Placebo-

Placebo-

Üye
Hep hamur işi, hep hamur işi. :kop:
Şaka maka bir sonraki sürüm için biraz daha beklemeleri lazımdı.

aleranol

aleranol

Üye
bide stabilliği tavanda beklerken tekrar yerde bulmayın da :ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt