Iphone 5'in Gold Fiyatı belli olmuş,ben çok üzüldüm :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5'in Gold Fiyatı belli olmuş,ben çok üzüldüm :(

Link :

zenginler hemen sömürmüş :ağlarım: sayfada " İlk parti iPhone 5’ler tükenmiştir. Yoğun ilginize çok teşekkür ederiz. İkinci parti (3 Ekim Çarşamba teslim) için ön sipariş verebilirsiniz. " yazıyordu insaf yahu,inşallah Arabistan'da ucuz olur :)

PriZm

PriZm

Üye
ben söylemiştim.Türkiye'de bu telefona 3.300 tl verecek çok çıkar diye.. yanılmadım.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869, avcitalip ve ia.phlvn

Lenneth

Üye
4S gözüme hala daha güzel geliyor.

kmesne

kmesne

Üye
Düşer demiştim ama neyse

Hele resmi olarak gelsin bir türkiyeye

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
3.300 veren üstünzekalılar detected :) 4s alırım daha iyi yahu 4s ten iyi ama 4s'in neyi eksik ? hem bence daha karizma duruyor :)

sizce 1 Ay sonra Suudi Arabistan'da ne kadar olur ? 4s - 5 ?

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
ben söylemiştim.Türkiye'de bu telefona 3.300 tl verecek çok çıkar diye.. yanılmadım.

ben de demiştim.. İphone sırf popülaritesinden markalaşmasından satıyor bu kadar.. Cihazları güzel ona lafım yok ama 3gs ile 4s kadar bir devrim yok 4s ile 5 arasında apple yenilikçiliğini kaybetti evet ama popülaritesini kaybetmiyor..

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~ ve furkey

furkey

Üye

ben de demiştim.. İphone sırf popülaritesinden markalaşmasından satıyor bu kadar.. Cihazları güzel ona lafım yok ama 3gs ile 4s kadar bir devrim yok 4s ile 5 arasında apple yenilikçiliğini kaybetti evet ama popülaritesini kaybetmiyor..

adamlar ne yapsa trend oluyor anlamadım gitti. Heralde pahalı yapınca ürünü millet bi halt var sanıyor :)

Kerim.

Kerim.

Üye
Hemen almış herkes.biraz bekleseler daha ne kadar düşer o:ah

CasuS_87

CasuS_87

Üye
bu ne ya .. verilen paraya yazık bence :) ben olsam o fiyata bi s3 vb. telefon alır kalanına en kralından bi pc alırdım ya :D

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
  • Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~
yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
bende htc veya samsungun amiral gemileri olan telefonlarından birini alırdım nerden baksan 1300tl ye yakın tl de cebimde kalırdı :ehe

lolaman

lolaman

Üye
Ben size fiyatı 3299 olacak dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi :D Ben olsaydım almazdım durumum olsaydı bayağı S3 Lumia 920 ve İPhone 5 alırdım ama düşünsenize IPhone 5S 4499 tl. :D

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
Ben size fiyatı 3299 olacak dedim dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi :D Ben olsaydım almazdım durumum olsaydı bayağı S3 Lumia 920 ve İPhone 5 alırdım ama düşünsenize IPhone 5S 4499 tl. :D

hiç şaşırmam .. Millet daha arabasını satar alır :ehe

osicik

Üye
bence fiyat çok çok uygun alan adam sizin gibi özelikmiş bilmem neymiş bakmıyor ki ya para çuvalla yada ilk karizmayı yapabilmek için boğazdan kısıyor eeee sonuçta fiyat iyi denebilir ..... hakkı olan fiyat ise 2000 tl dir fazlası ziyan....

lolaman

lolaman

Üye
bence fiyat çok çok uygun alan adam sizin gibi özelikmiş bilmem neymiş bakmıyor ki ya para çuvalla yada ilk karizmayı yapabilmek için boğazdan kısıyor eeee sonuçta fiyat iyi denebilir ..... hakkı olan fiyat ise 2000 tl dir fazlası ziyan....
Önce çok çok uygun demişin sonra iyi denebilir demişin sonra hakkı olan 2000 tl demişin fazlası ziyan diye eklemişsin ben anlamadım seni bence hiç uygun değil milleti soyuyorlar.

kmesne

kmesne

Üye

Bazıları da "alamıyorsunuz kıskanıyorsunuz" demez mi :gul:

Ben Ben Ben

Valla düşer sandım resmi olarak marketlere türkiye ye falan gelince düşer sandım ama düşmedi ilginç

Ne diyeyim haklısınız BU gerçekten çok pahalı ama

bakın şimdi

Buna göre Almanya‘da Lumia 920 649€, Lumia 820 499€ fiyat etiketine sahip olacak. İtalya‘da ise 599€ ve 499€olarak şekilleniyor. Lumia serisi

Buna göre 16 GB’lık iPhone 5 649, 32 GB’lık model 749, 64 GB depolama kapasitesine sahip iPhone 5 ise 849 dolardan

Bakın birde buradaki fiyatlara kopyala yapıştır yaptım
:ehe

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt