Iphone 5'in Gold Fiyatı belli olmuş,ben çok üzüldüm :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Bu dünyada böbreğini satıp iphone alan var ise; arabasını satıp alan da olacaktır......

cidden bunu yapan var mı??

- - - Eklendi - - -

bence fiyat çok çok uygun alan adam sizin gibi özelikmiş bilmem neymiş bakmıyor ki ya para çuvalla yada ilk karizmayı yapabilmek için boğazdan kısıyor eeee sonuçta fiyat iyi denebilir ..... hakkı olan fiyat ise 2000 tl dir fazlası ziyan....

resmen çelişki mıncıklanması... Acaba hangi dediğini ciddiye alıp cevap yazsam ... :)

Kerim.

Kerim.

Üye
CABBAR

CABBAR

Üye
Dün küçük bi telefon satıcısında gördüm "i phone 5 gelmiştir" diye cama yazı aşmış. 4 ekimde gelmeyecek mi yahu

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Size bir şey desem acaba tepki alır mıyım diye düşünüyorum :hmmm Lumia 920 veya HTC One X in arkasında elma resmi olsa idi fiyatı buna yakın olurdu bana göre.

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
lolaman

lolaman

Üye
Size bir şey desem acaba tepki alır mıyım diye düşünüyorum :hmmm Lumia 920 veya HTC One X in arkasında elma resmi olsa idi fiyatı buna yakın olurdu bana göre.
Benim lafım bu :D daha önceki konuda s3 için demiştim ben ama haklısın yani bir elma 1 milyar.

Kerim.

Kerim.

Üye
Dün küçük bi telefon satıcısında gördüm "i phone 5 gelmiştir" diye cama yazı aşmış. 4 ekimde gelmeyecek mi yahu

Ben o yazıyı bir sene önce görmüştüm.onlara bakma sen:ehe

trollo

Üye
resmen enayi bunlar ya bi telefona 3000tl veren kişi hertürlü hakareti hakediyor.Yurtdısında 650 dolar beyler yani 4s ile aynıydı.

osicik

Üye
cidden bunu yapan var mı??

- - - Eklendi - - -

resmen çelişki mıncıklanması... Acaba hangi dediğini ciddiye alıp cevap yazsam ... :)
diyorum ki alan adam senin benim gibi açlıktan nefesi kokmuyor onlar için 5000 de olsa normal ama senin benim gibi açlar için olması mantıklı hakkı olan fiyat 2000 olmalı... bilmem anlatabildim mi....:ehe

- - - Eklendi - - -

Önce çok çok uygun demişin sonra iyi denebilir demişin sonra hakkı olan 2000 tl demişin fazlası ziyan diye eklemişsin ben anlamadım seni bence hiç uygun değil milleti soyuyorlar.
diyorum ki alan adam senin benim gibi açlıktan nefesi kokmuyor onlar için 5000 de olsa normal ama senin benim gibi açlar için olması mantıklı hakkı olan fiyat 2000 olmalı... bilmem anlatabildim mi....:ehe
sen bende burda ucuz pahalı yorum yaparız züğürt tesellisi....

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Arkadaşlar herkes ortak bir görüşte birleşti bu güzel bi haber :)

Ancak ben sizlerle bir konuda farklı düşünüyorum: Çok para harcayıp iPhone alan kişi çok zengindir ve bu onun için normaldir -> Ben buna katılmıyorum.

Hatırlarmısınız bilmem kroların özelliklerini yazanlar "aç gezer elbise giymez soğukta donar ama cebinde son model telefonu eksik olmaz" diye yazarlardı. Ben bunu hatırlıyorum.

Ülkemizde benzin fiyatı 5 TL'ye yakın ama çarşıda arabayı parkedecek yer yok. Hele ki burası Ağrı (!). Güya gelir seviyesi düşük esnaflardan oluşuyor ama BMW Q7'ler, X6'lar hiç eksik olmaz (!).

Yani ülkemizde acayip bir tüketim çılgınlığı var. Zenginliğe bakmıyor ne yazık ki :(

• Beğen
Tepkiler: Placebo-
CABBAR

CABBAR

Üye
Arkadaşlar herkes ortak bir görüşte birleşti bu güzel bi haber :)

Ancak ben sizlerle bir konuda farklı düşünüyorum: Çok para harcayıp iPhone alan kişi çok zengindir ve bu onun için normaldir -> Ben buna katılmıyorum.

Hatırlarmısınız bilmem kroların özelliklerini yazanlar "aç gezer elbise giymez soğukta donar ama cebinde son model telefonu eksik olmaz" diye yazarlardı. Ben bunu hatırlıyorum.

Ülkemizde benzin fiyatı 5 TL'ye yakın ama çarşıda arabayı parkedecek yer yok. Hele ki burası Ağrı (!). Güya gelir seviyesi düşük esnaflardan oluşuyor ama BMW Q7'ler, X6'lar hiç eksik olmaz (!).

Yani ülkemizde acayip bir tüketim çılgınlığı var. Zenginliğe bakmıyor ne yazık ki :(

Aynen katılıyorum Furkan. Doğru tespit.

amcalu1

amcalu1

Üye
3.300 tlye telefon alınır mı ya yuh ! Fanlıkta bir yere kadar

MoonLife01

MoonLife01

Üye

:D

• Beğen
Tepkiler: SkyLaBTR
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Vay be 3.300 tl'ye telefon alan insanlar var. Elbetteki olacak ama stokları bitirecek kadar olacağını beklemezdim. İşin komik yanı ise o telefonun kesinlikle 3.300 tl'yi haketmediğidir, bu yüzden de o parayı veren insanların kazıklanıp enayi yerine düşmesi de ayrı bir boyut, zengin olmaları bu durumu değiştirmez ama onlara koymaz o ayrı. Ayrıca o telefonu alanların da tümünün zengin değil orda burda çırak olarak çalışıp kendine bakmayıp yemeyip içmeyip aylardır para biriktiren tiplerden de olduğuna adım gibi eminim gerçekten komik bir dünyada yaşıyoruz :)

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
Vay be 3.300 tl'ye telefon insanlar var. Elbetteki olacak ama stokları bitirecek kadar olacağını beklemezdim. İşin komik yanı ise o telefonun kesinlikle 3.300 tl'yi haketmediğidir, bu yüzden de o parayı veren insanların kazıklanıp enayi yerine düşmesi de ayrı bir boyut, zengin olmaları bu durumu değiştirmez ama onlara koymaz o ayrı. Ayrıca o telefonu alanların da tümünün zengin değil orda burda çırak olarak çalışıp kendine bakmayıp yemeyip içmeyip aylardır para biriktiren tiplerden de olduğuna adım gibi eminim gerçekten komik bir dünyada yaşıyoruz :)

Gerçeği söyledin:

gerçekten komik bir dünyada yaşıyoruz

Ne yazık ki (!) böyle.

avcitalip

avcitalip

Üye
    Konu Sahibi
Vay be 3.300 tl'ye telefon insanlar var. Elbetteki olacak ama stokları bitirecek kadar olacağını beklemezdim. İşin komik yanı ise o telefonun kesinlikle 3.300 tl'yi haketmediğidir, bu yüzden de o parayı veren insanların kazıklanıp enayi yerine düşmesi de ayrı bir boyut, zengin olmaları bu durumu değiştirmez ama onlara koymaz o ayrı. Ayrıca o telefonu alanların da tümünün zengin değil orda burda çırak olarak çalışıp kendine bakmayıp yemeyip içmeyip aylardır para biriktiren tiplerden de olduğuna adım gibi eminim gerçekten komik bir dünyada yaşıyoruz :)

katılıyorum :) o fiyatı hak etmez bencede zaten benim için hiçbir telefon 1500 TL'den yukarısını haketmez çünkü telefon adı üzerinde o paraya ne laptoplar var çok çok daha iyi hemde :) (s3'ü yurt dışından 1.300TL'ye aldım yanılma olmasın yoksa almazdım zaten:oke:)

bu arada mesajının başında telefon insanlar var demişsin ona güldüm :kop2: şöyle birşeymi ? ;

tabi bu şakaydı :)

- - - Eklendi - - -

:kop2: tabi A6 işlemciyi ve 1GB ram'i saymazsak vede güçlendirilmiş kamerayı :ehe

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 737108
kmesne

kmesne

Üye
Sizi Kazıklayan apple mı ? :hmmm

Yoksa Türkiye de ne kadar appe fan ı olduğunu bilen türkiye mi ? :angry:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt