Elop'la Röportaj...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
    Konu Sahibi
Elop'la Röportaj...
[video]http://www.viddler.com/v/c65a25fb?secret=97614132[/video]

Engadget sitesinin Nokia CEO'su Stephen Elop'la WP8 ve Lumia 920 üzerine yaptığı röportaj...
Röportajın görüntü kaydı da Lumia 920 prototipiyle yapılmış :kop2:
Ses kaydı ise mikrofonla yapılmış.

Röportajda HTC'nin çıkardığı ve hakiki WP8 cihazı olarak sunduğu 8X ve 8S modelinin Nokia-Microsoft ilişkisi açısından ne ifade ettiğini, mevcut Lumia sahiplerinin 820 ve 920 cihazlarına geçiş yapmaları için Nokia'nın operatörlerle birlikte çalışma planı olup olmadığını ve son olarak da PureView teknolojisinin 808'den Lumia 920'ye geçişteki evrimi ile Nokia'nın ileride bu ikisindeki yapıyı birlikte kullanıp kullanmayacağını konuşuyorlar.

İzleyelim ;)

ultraslan_66

ultraslan_66

Üye
inşallah meego ve symbiandan çektiği desteği bir kaç yıl sonra da wp8 telefonlarından çekmez..

papakudioflu

papakudioflu

Admin
röportajda sorulan bazı soruları da ben ekleyeyim:neden lumia920 ye sd kart destegi koymadız sorusuna elop:biz mümkün oldugunca pure dizayna sadık kalarak pürüzsüz hatlar oluşturacak bir dizayn tercih ettik demiş.ayrıca cyan ve lime renkli lumia920 cıkacak mı diye de soruldu bir de hatırladıgım kadarıyla qwerty klavyeli wp cihaz cıkartacakmısınız diye soruldu.

• Beğen
Tepkiler: IVI-Elia
erdgnblt

erdgnblt

Üye
röportajda sorulan bazı soruları da ben ekleyeyim:neden lumia920 ye sd kart destegi koymadız sorusuna elop:biz mümkün oldugunca pure dizayna sadık kalarak pürüzsüz hatlar oluşturacak bir dizayn tercih ettik demiş.ayrıca cyan ve lime renkli lumia920 cıkacak mı diye de soruldu bir de hatırladıgım kadarıyla qwerty klavyeli wp cihaz cıkartacakmısınız diye soruldu.

abi benim ingilizcem yokta. sen dinlediysen ve hatırlıyosan bunların cevabını verir misin? :)

papakudioflu

papakudioflu

Admin

abi benim ingilizcem yokta. sen dinlediysen ve hatırlıyosan bunların cevabını verir misin? :)

Cyan ve lime renk konusunda mevcut renkleri secerken pure dizayn yapimisina sadik kaldik fakat duruma gore uretilebilir de gibi bir cevap verdi.
Qwerty klavyeli wp cihaz konusunda;su anda buyuk ekranli akilli telefonlarin savasi var. Buyuk ekranli bir telefona qwerty klavye biraz zor olabilir ama ozellikle is cevreleri icin boyle bor modeli ilerleyen donemde planlayabiliriz dedi kendileri:)

• Beğen
Tepkiler: IVI-Elia
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
inşallah meego ve symbiandan çektiği desteği bir kaç yıl sonra da wp8 telefonlarından çekmez..

halen bilmeden yazıyorsunuz arkadaş. Bu yazılım desteği nokianin değil microsoftun işi.
Kısaca Nokia wp8 YA-ZI-LI-MI-NI YAZ-MI-YOR. NOKTA....

Cihanî Sultan

Cihanî Sultan

Üye

Cyan ve lime renk konusunda mevcut renkleri secerken pure dizayn yapimisina sadik kaldik fakat duruma gore uretilebilir de gibi bir cevap verdi.
Qwerty klavyeli wp cihaz konusunda;su anda buyuk ekranli akilli telefonlarin savasi var. Buyuk ekranli bir telefona qwerty klavye biraz zor olabilir ama ozellikle is cevreleri icin boyle bor modeli ilerleyen donemde planlayabiliriz dedi kendileri:)

:oke:
Bu mesaja Cihani Sultan teşekkür etti ve iyiki varsın dedi...
:D

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
vee içten bir tebessümle hepinizi seviyor selamlıyoruz :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: kullanıcıadları

Silinen Üye 2149105

Kapalı Hesap
bende belirteyim bari :D
teşekkürler

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
Herkes birbirine katılıyor... Hani bana hani bana :D :D

awdil

awdil

Üye
Ulan ben de bu eski belle kullanıcıları nerde diyordum.Hepsi bu bölüme transfer olmuş. :ehe

IVI-Elia

Üye
Ulan ben de bu eski belle kullanıcıları nerde diyordum.Hepsi bu bölüme transfer olmuş. :ehe

Ben Symbian kullanıcı olarak bu ay symbian 3 forumuna 4-5 defa girdim.Bu foruma ise kaç defa girdim sayamadım.:hmmm

Siz de buraya gelin bizim olmayan Lumia'lar hakkında yorum yapalım:koş:

yasirtaha

yasirtaha

Üye
bende katılarak güleyim bari :D

IVI-Elia

Üye
Koşarak gelin

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Gel Maxicep Geel .. Gelmeyen Kalmasinn .. :)

Hadi Bakalim Elop Basta Kotuydun .. Ama Simdi Iyisin .. :)

Boyle Devam Et .. Formundasin .. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt