Şuanda hangi Android Telefon ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ATA359

Üye
    Konu Sahibi
Şuanda hangi Android Telefon ?
Merhaba arkadaşlar,

S2 niyetiyle yola çıktım, ancak teknosa yetkilileri kafama sony xperia p ile htc sensation xe yi sokunca kafam epey karıştı.

Sizlerin tavsiyelerini merak ettim, bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Telefon önerirken önermenizin nedeninide yazarsanız süper olur, he nedeni yoksa da siz yinede yazın, benim kafamda bir fikir oluşsun :)

İyi forumlar herkese..

cukuleaks

Üye
Sen onlari.dinleme galaxy s2 al heryonden.takar...

• Beğen
Tepkiler: ATA359

ATA359

Üye
    Konu Sahibi
Sen onlari.dinleme galaxy s2 al heryonden.takar...
Teşekkürler yorumun için.
S2 1,5 yıllık telefon diye alma diyorlar vatanda, ama 1,5 yıllık olmasına rağmen 1,5 aylık telefona bin basıyor..

HasimSahin

HasimSahin

Üye
HTC ye sans tanimalisin :)

jetblacklife27

Üye
xperia da iyi aslında denemiştim.

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
bence s2 daha iyi olur. zamanının en iyisi olduğundan bir sorun olsa kolayca çözersin. oyun vs. daha rahat bulursun.

cukuleaks

Üye
S2 tam ideal telefon. Görünüş olsun tip olsun incelik olsun harika. Super amoled plus ekran. Hatası felan olduğunda rahat bulursun. Yükleyeceğin birsürü rom var. Çok harika telefon kardeşimde var. İstediğin her oyunu eeennn yüksek kalitede açarsın. Ha paran yeterse htc one x al derim fakat ben parayı fazla harcamak istemiyorum diyorsande s2 çok çok çok isetdiğin herşeyi karşılar. 8mp kamerası var görsen 12 mp felan dersin. Ön kamersayıla çekilen fotorafları arkayla çekilmiş sandım okdar kaliteli. Ses harika 5.1 ch.

Şimdi xperiaları felan kesinlikle önermiyorum. Ne yönden önermiyorum. İlkönce xperialardan başka tasarım yapan telefon yok. Tasarım harikası telefonları var. Fakat çok narinler. Taaa eskiden beri sony ericssonu takip ediyorum ozamanda narindi halada narin.

Her telefonun bir özelliği var ama s2 fiyatına göre çoooook harika özellikler sunuyor. İnan bana o telefonla yapamayacağın şey yok...

ATA359

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar gold bilgisayara siparişimi verdim. Zaten internete girsem basit oyunlar oynasam uygulama flan yüklerim olur. Bence eskicek bir telefonda değil sizce ?

Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
teşekkürler arkadaşlar gold bilgisayara siparişimi verdim. Zaten internete girsem basit oyunlar oynasam uygulama flan yüklerim olur. Bence eskicek bir telefonda değil sizce ?
eğer hakkını vererek kullanırsanız eskimez :)
aynen galaxy s'in şu an eskimemesi gibi :)

ATA359

Üye
    Konu Sahibi

eğer hakkını vererek kullanırsanız eskimez :)
aynen galaxy s'in şu an eskimemesi gibi :)

Yorumunuz için teşekkürler, aklımda hiç soru işareti kalmadı :) 2 gün içinde gold bilgisayara gelicek geldiği gibi alıcam :)))

cortex47

cortex47

Üye
Merhaba arkadaşlar,

S2 niyetiyle yola çıktım, ancak teknosa yetkilileri kafama sony xperia p ile htc sensation xe yi sokunca kafam epey karıştı.

Sizlerin tavsiyelerini merak ettim, bana bu konuda yardımcı olabilirseniz sevinirim. Telefon önerirken önermenizin nedeninide yazarsanız süper olur, he nedeni yoksa da siz yinede yazın, benim kafamda bir fikir oluşsun :)

İyi forumlar herkese..

size neden öyle demişler bilmiyorum ama galaxy s2 sensation serisinden çok daha iyi. ayrıca ekran kalitesi çok çok daha yüksek sadece müzik ve hoparlör konusunda geri kalabilir, onun da seçimi sana kalmış. ama eğer paran varsa, s3, note one s gibi alternatifler düşünebilirsin. s3 biraz ağır kaçtı oraya ama anladın sen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt