5800 verdim C5-03 aldım (İtiraz)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
5800 verdim C5-03 aldım (İtiraz)
Bildiginz gibi telefonu servie vermiştim (5800) ve değişim olacagı söylendi.Şimdi baktım değişim cihazı c5-03 diyolar.Cihazı daha göndermediler buna itiraz edebilirmiyim ? Para iadesi ,yada aynısını versinler :( yada ne bileyim x6 versinler :(

c5 neya :vur:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 440290

SheFy

SheFy

Üye
c5-03 un tek artisi 5mp olusu. 5800 3,2mp carl zeiss lens + muzik ozellikleri fazla. bence itiraz et c5-03 berbat tel. dokunmatigi acayip sert.

• Beğen
Tepkiler: anılbaran
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
para iadesi istitcem ama cevap vermiyolar

maxirabit

maxirabit

Üye

Teleservice yi arıyorum açmıyolar,zaten iş saatlerinde arıyorum.
Kargoyla gönderdiklerinde kargoyu teslim alma,alırsan şartlarını kabul etmiş oluyorsun.
Kargoda beklesin onlara,bir süre sonra kargo geri döner,şartlarını anlat,orta yolu bulursunuz.
Uzlaşmaya gitmiyorsa zaten tüketici haklarından hukuksal süreci başlatabilirsin.

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi
ne yapıcam bilmiyorum .Mail attım sadece para iadesi istiyorum diye.

- - - Eklendi - - -

Kargoyla gönderdiklerinde kargoyu teslim alma,alırsan şartlarını kabul etmiş oluyorsun.
Kargoda beklesin onlara,bir süre sonra kargo geri döner,şartlarını anlat,orta yolu bulursunuz.
Uzlaşmaya gitmiyorsa zaten tüketici haklarından hukuksal süreci başlatabilirsin.

eve gelmiyo zaten burada ki nokia care ye geliyor cihazı ordan teslim alıyorsun

maxirabit

maxirabit

Üye
ne yapıcam bilmiyorum .Mail attım sadece para iadesi istiyorum diye.

- - - Eklendi - - -

eve gelmiyo zaten burada ki nokia care ye geliyor cihazı ordan teslim alıyorsun
Dediğim gibi aldığın andan itibaren para iade hakkını kaybedersin.

sublieutenant

sublieutenant

Üye
Tamam işte bir şekilde alma yani,
Ya 5800 ya da para iadesi iste.
x6 c6 karıştırma hiç :D

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi

Malesef telefon eline geçtiği anda para iade hakkın falan kalmıyor,para iadesi istersende faturada ne yazıyorsa sana geri o parayı ödeyecekler demektir

bakıcaz artık,attğım maile cevap verseler bi.

ZaZuM

ZaZuM

Üye

Teleservice yi arıyorum açmıyolar,zaten iş saatlerinde arıyorum.

arkadaşım Allah kolaylok versin benimde alcatel ot 995 var güncelleme sırasında bozuldu yaklaşık 2 haftadır teleservice denen servisi arıyom ilk sırada siz varsınız diyo 2 dk geçmeden bağlantı hatası verip kapanıyo bende kendi çabalarımla internetden bişiyler buldum onu denicem benim işim olmadı inşallah senin işin olur

- - - Eklendi - - -

bakıcaz artık,attğım maile cevap verseler bi.

mail flan hikaye ya bende yolladım 2 hafta önce ama hala cevap gelecek :off::off::off::off::off::off:

• Beğen
anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi

Tahmini ertesi güne cevap verebilirler:)

bence de :)

- - - Eklendi - - -

arkadaşım Allah kolaylok versin benimde alcatel ot 995 var güncelleme sırasında bozuldu yaklaşık 2 haftadır teleservice denen servisi arıyom ilk sırada siz varsınız diyo 2 dk geçmeden bağlantı hatası verip kapanıyo bende kendi çabalarımla internetden bişiyler buldum onu denicem benim işim olmadı inşallah senin işin olur

- - - Eklendi - - -

mail flan hikaye ya bende yolladım 2 hafta önce ama hala cevap gelecek :off::off::off::off::off::off:

Tek 1 numara var herkes orayı arıyo tabi bize sıra gelmiyor

- - - Eklendi - - -

cevap verdiler.

Merhaba Anıl Baran,

cihazinizin gerekli işlemleri tamamlanmış olup,son kontrolleri yapilmaktadir.Son testlerden basari ile gecmesi durumunda cihazinizian acil cikis islemleri saglanacaktir.

Ben de şimdi tekrar mail attım ben telefon istemiyorum para iadesi istiyorum aksi taktir de tüketici haklarına başvurup size dava açıcam dedim

- - - Eklendi - - -

cevap geldi Merhaba Anıl Baran,

Teleservice olarak sadece arıza onarım işlemleri yönünde hizmet vermekte olup, ücret iadeleri onayı tarafımızdan verilmemektedir

papakudioflu

papakudioflu

Admin
444 3 665 nokia destek hattini ara durumu onlara anlat.

• Beğen
maxirabit

maxirabit

Üye

onlar ne yapabilir ki :hmmm ben ürünü hepsiburada.com dan almıştım .

iyice kafam karıştı
Ücret iadesini aldığın yer verir yani,faturayı kesen kişi fatura bedelini öder ama ilk talebi garantiyi sağlayan yerdende bulunabiliyorsun.

anılbaran

anılbaran

Üye
    Konu Sahibi

Ücret iadesini aldığın yer verir yani,faturayı kesen kişi fatura bedelini öder ama ilk talebi garantiyi sağlayan yerdende bulunabiliyorsun.

nokia destek hattını arasam sanırım olumlu bir sonuç alamıcam.Hb yi arasam diyecekler iade etmyioz falan offfffff

maxirabit

maxirabit

Üye

nokia destek hattını arasam sanırım olumlu bir sonuç alamıcam.Hb yi arasam diyecekler iade etmyioz falan offfffff
İlla ücret iadesini istiyorsan,Tüketici hakları kesin sonuç verir.
Tabi burasını senin düşünmen lazım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt