Dayanıklılık savaşının galibi kim olur? iPhone 5 mi, Galaxy S3 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Dayanıklılık savaşının galibi kim olur? iPhone 5 mi, Galaxy S3 mü?
Teknoloji basının popüler isimlerinden AndroidAuthority, uzun süredir geleceğini tahmin ettiğimiz 'iPhone 5 kırılma testi' videosunu paylaştı. Galaxy S3 ile amansız bir mücadele içerisinde olan iPhone 5, belki de en zorlu mücadelesini bu videoda verdi. iPhone 5 ile Galaxy S3'ün yerden yere vurulduğu video sizlerle.
Herkese iyi seyirler.

[video=youtube;6M5q5TRuAsY]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6M5q5TRuAsY#t=145s[/video]
(Alıntı)

• Beğen
Tepkiler: Xelord ve Nextman

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Birkaç ezik dısında iphone'da çizik bile yok.
Samsung çekirdek yetistirmeye devam etsin.

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bana bu video S2 ile iphone 4 drop testini hatırlattı :ehe

maxirabit

maxirabit

Üye
İlk samsung pörtlüyor ama iphone'un çerçeve bayağı bir hasar alıyor.

amcalu1

amcalu1

Üye
Bunlara inanmayın
1. Olarak iphone küçük olduğu için daha dayanıklı olması lazım Doğal olarak
2.telefonlarin aynı bölgesine aynı miktarda basınç uygulanması gerekiyor test yapmak için bunlar rastgele atıyorlar böyle karşılastirmak saçmalıktan başka birşey değil

maxirabit

maxirabit

Üye
Asıl o değilde bu nedendir bilinmez artık her telefon çıktığında dayanıklılık testi,kırılmazlık testi yapılır oldu.Telefon mu alıyoruz çatal bıçak takımı mı belli değil:D

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
peki bu telefonların arasında lumia 920 veya 820nin sağlamlığı nasıl olur acaba :hmmm

komando04

komando04

Üye
valla aynen öyle test dediğin bir cihaz ile olur her ikisinede aynı ölçülü vurulur yoksa boş

maxirabit

maxirabit

Üye
peki bu telefonların arasında lumia 920 veya 820nin sağlamlığı nasıl olur acaba :hmmm
eyer önceki lumia serisinin sağlamğını taşıyorsa,çivi çaktıkları video falan tabiki ozamanda bayağı bir sağlam olacak gibi:)

SkyLaBTR

SkyLaBTR

Üye
adam acımıyor telefona yaa... LAN O TELEFONLAR BURDA KAÇ PARA BİLİYON MU!?!?!?!?!? :off::megafon:

MoonLife01

MoonLife01

Üye
Beyler test böyle olmazki aynı yerde aynı düşüş şeklıyle olcak bune böyle gs3 resmen yüz üstü düştü.

Yerdeki minik taşlar bile herşeyi degişir bu adam ne yapiyor böyle.

CasuS_87

CasuS_87

Üye
biraz yanlış arkadaşların dediği gibi .. aynı miktarda ve aynı şekilde başınç ve güç uygulanması lazım :nono:

avcitalip

avcitalip

Üye
iphone 5 :apple: :) fiyatın teşke uçuk olmasaydı ama siyahına aşık oldum :ehe

H.TOGAN

H.TOGAN

Üye
Beyler test böyle olmazki aynı yerde aynı düşüş şeklıyle olcak bune böyle gs3 resmen yüz üstü düştü.

Yerdeki minik taşlar bile herşeyi degişir bu adam ne yapiyor böyle.

İnanmayın kardesim böyle testlere; hersey kader kısmet bu tip durumlarda;) ben 2 sefer gs3 umu dusurdum:( 1. sinde bandırma , yenikapı feribotundaydım oğlumla oynarken telefonu cebime tam koyamamısım feribotun o demir merdivenlerinden seke, seke dört merdiven düştü; dedim yandı 2000 tl.üstüne bir soguk su iceyim:) telefonu yerden korkarak aldım, ama çizik bile yoktu cihazda;) 2. si ise yatakta telefondan kitap okurken uyuya kalmısım; gece bir ara uyandım baktım telefon yok:( o uyku sersemiyle bir hışımla yataktan kalktım ve o korkunç ses kulaklarıma geldi (bir telefonun düştüğünde çıkarttığı ses) baktığımda gs3 u gariban, gariban yatağın altındaki dogalgaz borularının orda yatttıgını gördüm:( baktığımda gene telefonda ne bir cizilme ne bir ezilme vardı;) dedigim gibi bu işler kader kısmet isi; kimisi benim gibi kullanır birsey olmaz kimisi çok dikkatli kullanır ama bir masadan düşürür telefon paramparça olur....

avcitalip

avcitalip

Üye
İnanmayın kardesim böyle testlere; hersey kader kısmet bu tip durumlarda;) ben 2 sefer gs3 umu dusurdum:( 1. sinde bandırma , yenikapı feribotundaydım oğlumla oynarken telefonu cebime tam koyamamısım feribotun o demir merdivenlerinden seke, seke dört merdiven düştü; dedim yandı 2000 tl.üstüne bir soguk su iceyim:) telefonu yerden korkarak aldım, ama çizik bile yoktu cihazda;) 2. si ise yatakta telefondan kitap okurken uyuya kalmısım; gece bir ara uyandım baktım telefon yok:( o uyku sersemiyle bir hışımla yataktan kalktım ve o korkunç ses kulaklarıma geldi (bir telefonun düştüğünde çıkarttığı ses) baktığımda gs3 u gariban, gariban yatağın altındaki dogalgaz borularının orda yatttıgını gördüm:( baktığımda gene telefonda ne bir cizilme ne bir ezilme vardı;) dedigim gibi bu işler kader kısmet isi; kimisi benim gibi kullanır birsey olmaz kimisi çok dikkatli kullanır ama bir masadan düşürür telefon paramparça olur....

aynen,bende bu testlere pek inanmıyorum perşembe günü bende internet cafede otururken telefon geldi açtım ve konuşmam bitince cebime koydum ve oradan nasıl kaydıysa yüz üstü yere yapıştı ben ilk önce telefon gitti eyvah dedim elime aldım telefonu hiçbirşey yoktu :ehe

- - - Eklendi - - -

yataktan düşürme işi bende haftada en az 2 kere oluyor ama yine telefona bişey olmuyor :D

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Hersey kader kısmet te 1 kez atılmıyo ki yere.Bu kader kısmet hep apple'a mı çalısıyo?
Aynı yükseklikten düsürülüyo defalarca günlük kullanıma göre kazalarla aynı sekilde kunusurken cebinden vs.
Aynı basıncı uygulamak için mengeneye mi koycaklar cihazları?
Son derece açık ve güzel bir karsılastırma olmus apple darbe emici kasalar ve yan kasa kılıfları tasarlıyodu son zamanlarda demekki amacına ulasmıs kasa ezilse bile darbeyi emiyo.

.Behzat Ç.

.Behzat Ç.

Üye
valla bunlarla çivi çakılmaz ama one x :yuru

kmesne

kmesne

Üye
fandroidlerden bir video hatta arada bir ıphone u kötülüyor dinlerseniz ayrıca ıphone bu sefer sağlam yapmış

Black-killing

Black-killing

Üye
Iphone + Gs3 + One X çivi çakarken 3310 çivi kırıyor fark budur :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt