Galaxy S IV ve iPhone 5 düşme testinde karşı karşıya geldi

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Akıllı telefon segmentinde şu sıralar Güney Kore kökenli Samsung’un amiral gemisi Galaxy S IV ön plana çıkıyor. 14 Mart tarihinde yeni amiral gemisini duyuran Samsung, Nisan sonu itibari ile de Galaxy S IV‘ü bir çok farklı ülke de satışa sundu ve sunmaya devam ediyor. Ülkemizde de bu gün itibari ile satışa çıktı.

Samsung‘un en büyük rakibi ise Apple. Galaxy S IV‘ün de en büyük rakipleri arasında en üstte tabi ki iPhone 5 var. Apple, iPhone 5‘i geçtiğimiz Eylül ayında tanıtmış ve kademeli olarak dünya genelinde de satışa sunmuştu.

Apple iPhone 5 ve Samsung Galaxy S IV karşı karşıya geldi. En çok beklenen videolardan bir tanesi de düşme videoları. Bu iki üst seviye akıllı telefon için yapılmış olan ilk düşme videosu da geldi. Bu karşılaştırmadan kimin galip geldiğini merak ediyorsanız video aşağıda…

[video=youtube;aB2wZET_SKs]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aB2wZET_SKs#t=0s[/video]

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN ve Mad EagLe

fk555897

fk555897

Üye
Ben izledim iPhone 5'de arka kapak biraz zorlanıyor ama başka birşey görmedim.

KayraBey

KayraBey

Üye
Samsung mort :)

phasan

phasan

Üye
iphone 5 dayanıklı çık mış samsung cam kırıldı

ardacumhur

ardacumhur

Üye
Klasik samsung efekti :kıskıs:

Byceom

Üye
Yahu samsung camı üzerine düştü iphone5 hiç camının üzerine düşmemesine rağmen soyulmalar ve kırılmalar oldu s4de oda olmadı s4 iphone5ten daha sağlam olduğu belli iphoneu yüz üstü atta görem gözlerimin önünden düştü pert oldu s3üe bir lüçük çocuk yerden yere vurdu cam sapa sağlam ben bunlara inanmam ben gözümle görürsem inanırım

MrExpert

MrExpert

Üye
Yahu samsung camı üzerine düştü iphone5 hiç camının üzerine düşmemesine rağmen soyulmalar ve kırılmalar oldu s4de oda olmadı s4 iphone5ten daha sağlam olduğu belli iphoneu yüz üstü atta görem gözlerimin önünden düştü pert oldu s3üe bir lüçük çocuk yerden yere vurdu cam sapa sağlam ben bunlara inanmam ben gözümle görürsem inanırım

Fanlık yapmaya gerek yok Test ortada...

boran9999

boran9999

Üye
Kimin nasıl ne açıda düştüğü önemli aynı noktadan biri düşer burnu bile kanamazken diğer düşen darma dağın olur. Burada dağılan Iphoneda olabilirdi.

• Beğen
Tepkiler: ANIL
ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Kimin nasıl ne açıda düştüğü önemli aynı noktadan biri düşer burnu bile kanamazken diğer düşen darma dağın olur. Burada dağılan Iphoneda olabilirdi.

Katılıyorum bu testlere göre karar vermek doğru olmaz.

MaxipmaN

Üye
tek test yerine aynı şekilde dusen testlere göre karar verilmeli

tapatalk

tapatalk

Üye
bu test hem farklı açılar hem de s3 s4 çerçeveden düşerse dağılır bunu bile bile fanlık yapmaya gerek yok

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Samsung Daha İyi

PriZm

PriZm

Üye
Test doğru ve eşit şartlarda değil.

Fanatikliğe gerek yok.Telefonların düşüş açışı bile farklı.

Türe

Türe

Üye
Tek tek ağırlık noktalarinin ayni olacağı sekilde atılmali ki bu da imkansız. Yani tamamen sans isi

PriZm

PriZm

Üye

Bence drop testler sacma :hmmm illa videodaki gibi düşmeyecek sonucta ama cekicle vurma ya da bicakla cize testleri cok dogru :ehe

MrExpert

MrExpert

Üye

Bu Video da oynanma olma ihtimali çok yüksek Ses hep aynı Normalde Yavaş Vurup Video da o kısmı hızlandırıp üste birde ses çaktınmı Bu video ortaya çıkar Bunu Movie Makerda bile yapabilirsin Normalde Okadar sert Vurulursa Bırak Camı cihaz yarılır.

Örnek Video vereyim Tarafsız Bir Test Bir Çok Cihazda denemiş Aynı testi.

Ayrıca Çokta Hızlı Değil.

[video=youtube;AEBu_silnFA]http://www.youtube.com/watch?v=AEBu_silnFA[/video]

PriZm

PriZm

Üye
Bu Video da oynanma olma ihtimali çok yüksek Ses hep aynı Normalde Yavaş Vurup Video da o kısmı hızlandırıp üste birde ses çaktınmı Bu video ortaya çıkar Bunu Movie Makerda bile yapabilirsin Normalde Okadar sert Vurulursa Bırak Camı cihaz yarılır.

Örnek Video vereyim Tarafsız Bir Test Bir Çok Cihazda denemiş Aynı testi.

Ayrıca Çokta Hızlı Değil.

[video=youtube;AEBu_silnFA]http://www.youtube.com/watch?v=AEBu_silnFA[/video]
video gerçek...

kanıtı ise aynı videoyu çeken başka bir eleman daha vardı orada.Aynı videoyu çekip o da youtube'a koymuştu.İkiside fake olamaz herhalde değilmi.

Ayrıca Galaxy S'in ekranı gerçekten sağlam.Yapı olarakda öyle.Samsung'un Dokunmatik en sağlam telefonu olduğunu RAHATLIKLA söyleyebilirim.2.5 yıl gibi uzun bir süre kullandım.Yüksek hızda bisiklette giderken çakılların arasında düşüp hiç çizik almadan çıkması gibi bir sürü olayı atlattı.

- - - Eklendi - - -

Videoyu silmişler.

[video=youtube;HDaKdpfnYzk]http://www.youtube.com/watch?v=HDaKdpfnYzk[/video]

Üst Alt