Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır?

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aldatan Kadın Nasıl Anlaşılır?
ALDATAN KADIN NASIL ANLAŞILIR
"Aldatırım ben aldanmam" diyenlerden misiniz? Yerinizde olsak hiç de o kadar emin olmazdık. Malum devir değişti, hatta Çelik bile değişti. Olmadık durumlarda kalmak, gardropta ofisten bir arkadaşınıza rastlamak istemiyorsanız ipuçlarımıza kulak verin, yetinmeyin bir yerlere de not edin.
• Sarışın olan sevgiliniz ya da eşiniz akşam eve kızıl
gelirse.
• Düşünceli bir halleri, anlamlandıramadığınız tuhaf bir çekicilikleri varsa.
• Her yemeğe gittiğinizde "Saçım nasıl, zayıf görünüyor muyum?" gibi canınızı sıkan soruları, yerini "Brad Pitt ne tatlı değil mi? İşte neler olup bitiyor?" gibi sorulara bırakmışsa.
• Yatmadan önce "Ballı süt ister misin?" diye soruyor, ya da sabah kalktığınızda almanız gereken vitaminleri elinize tutuşturuyorsa.
• Size aldattığı kimseden edindiği bilgileri anlatmaya başlarsa. Hiç anlamadığı borsadan, motor sporlarından söz açarsa.
• "Seks yapmayalım bu akşam sarılıp uyuyalım." diyorsa.
• Pamuklu pazar külotlarının yerini dantel g - stringler almaya başladıysa.
• Akşamları, "Hayatım arkadaşım intihar etmek üzere" diye evden aniden fırlıyorsa.
• Orgazm ahkamları kesmeye başladıysa.

Hemen pılı pırtıyı toplayıp uzamanın vakti ufaktan gelmiş demektir.

enigma

enigma

Üye
seks olayının kesinlikle değişeceği kesin bence, eleştiler başalayabilir ve giyinim tarzı seksi ve daha güzel oluyorsa durup düşünmek lazım haaaa birde anlamadığı bilmediği mevzularda bilgi sahibi olduğunu farketmek bir kabus olsa gerek ve gerçekten doğrudur ama aldatan kişinin eşiyle pek muhabbet etmek isteyeceğini sanmıyorum :D

bütün arkadaşlarımız için allah korusun diyorum....

omayra

Üye
Erkekler için faideli bir yazı. Ancak okunarak tecrübe kazanılmıyor. Allah başa iş vermesin :)

enigma

enigma

Üye
aminnnnnnnnnnnn gerçi yalnızım ama gelecek içinde aminnnnnnnnnnnn

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Erkekler için faideli bir yazı. Ancak okunarak tecrübe kazanılmıyor. Allah başa iş vermesin :)

Birde şu var. Her şey apaçık ortada. Yakalamışsın mesajları falan hala açıklayayım dinle diyorlar. Sonrasında telefonu kapatırsın 10 gün açmazsın. Ağlar durursun tek başına resimlerini yakarsın sende neyi varsa atarsın. Unutmuşsundur artık acıyı günler geçmiştir aradan geçen 6 ayın sonunda bir gün cafede ansızın karşına çıkar ve hala o konuyu açıklamak istediğini söyler sana.

Cevap kısa ve net. O gün attığım tokat yeterli gelmedi sanırım der ve çeker gidersin...

Bu da yaşadığım kısa bir olaydı paylaşmak istedim. ;)

• Beğen
Tepkiler: Crixus07

omayra

Üye
Sende de ne tecrübeler varmış be yahu!! Eeeee boşuna demiyordun 17-18 sevgili diye... Zor bir durum gerçekten. Hayat bundan sonra güzellikler getirsin :)

enigma

enigma

Üye
Birde şu var. Her şey apaçık ortada. Yakalamışsın mesajları falan hala açıklayayım dinle diyorlar. Sonrasında telefonu kapatırsın 10 gün açmazsın. Ağlar durursun tek başına resimlerini yakarsın sende neyi varsa atarsın. Unutmuşsundur artık acıyı günler geçmiştir aradan geçen 6 ayın sonunda bir gün cafede ansızın karşına çıkar ve hala o konuyu açıklamak istediğini söyler sana.

Cevap kısa ve net. O gün attığım tokat yeterli gelmedi sanırım der ve çeker gidersin...

Bu da yaşadığım kısa bir olaydı paylaşmak istedim. ;)
woowww diyorum valla. acayip lafmış gerçekten şairane O gün attığım tokat yeterli gelmedi .
benim öğrendiğim şey ilişkiye hiçbir zaman kesin gözüyle bakmayacaksın herzaman politik olacaksın ve aşk oynunu sürdüreceksin. en sağlam ilişkiler, evlilikler 25 yıl sonra bile bitebiliyor. allah herkese adam akıllı birisini nasip eylesin ki derdini anlatmasınıda anlamasınıda bilsin. en önemlisi sadık olsun kıymet bilsin.
van_hoijdonk:op:

POWER

POWER

Üye
Aşk bir oyun değildir aşkta poitika gurur vs ye yer yoktur.Yaşadınmı alllahına kadar yaşayacaksın...

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Aşk bir oyun değildir aşkta poitika gurur vs ye yer yoktur.Yaşadınmı alllahına kadar yaşayacaksın...

Gerektiği yerde gurur da olur. Ayrılıyorum diyene ayrılma demem asla bundan sonra. Gidene güle güle gelene hoşgeldin. Önceden yaptım bu hatayı acaba şunu yaparsam bırakır mı bunu yaparsam bırakır mı? Şimdi bu konumda ben varım.

Kimseye mahkum değilim. Çok seviyorum orası ayrı konu ama kimsenin yeri doldurulamaz değildir. Ufacık bir tartışmada ağlayıp sızlamaya ayaklarına kapanmanın gereği yok. Bu seni küçük düşürür ayrıca karşındakini güçlendirir.

Önceden bu dediklerimi ben yapıyordum ama artık farkına vardığım için sözüm çok basit. Ben böyleyim beni değiştiremezsin, beğenmeyene kapı orda keyfi bilir. O kapıdan çıkarsan bir daha giremezsin. ;)

Uyumayın da konuşalım ya açıldım bu gece :)

--------------- Ekleme ---------------

woowww diyorum valla. acayip lafmış gerçekten şairane O gün attığım tokat yeterli gelmedi .
benim öğrendiğim şey ilişkiye hiçbir zaman kesin gözüyle bakmayacaksın herzaman politik olacaksın ve aşk oynunu sürdüreceksin. en sağlam ilişkiler, evlilikler 25 yıl sonra bile bitebiliyor. allah herkese adam akıllı birisini nasip eylesin ki derdini anlatmasınıda anlamasınıda bilsin. en önemlisi sadık olsun kıymet bilsin.
van_hoijdonk:op:

Bu sözü herkesin içinde değil kulağına eğilerek söylediğin zaman kimse anlamıyor ne olduğunu şaşkın surat ifadesi ve giderken arkandan bakan boş gözler. İnan çok koymuştur bunun farkındayım. Ama o mesajları gördüğümde de bana çok koymuştu.

Etme bulma dünyası.

18 yaş 17 ilişki kolay değil bunlar...

enigma

enigma

Üye
oyun dediğim dalga geçmek yada geyik yapmak değil. kaybeden olmamak için dikkatli olmak onun sevmediği şeyleri yapmazken senin sevmediğin şeylerinde yapılmasını engellemektir. öyle kızları kullan at gibi birşey değil zaten ben o anlamda demedim. seviyorsan sevdiğini kaybetmek istemezsin bunun içinde kafana göre hareket etmezsin bazı stratejiler oluşturur bazı davranışlarda bulunursun. dikkatini çekerim siyaset değil politika dedim. politika ilk buluşmada sinek kaydı olmaktır, onun yanında gaz çıkarmamaktır ve benzeri davranışlar. bu kız bana ait artık dersen yolun sonu yakındır gaz kokusu çıkar boğulur aşk. hesaplı davranmak gerkli.

her insan farklı kime nasıl davranacağımıza yerinde karar vermeliyiz:naughty:

Kimseye mahkum değilim. Çok seviyorum orası ayrı konu ama kimsenin yeri doldurulamaz değildir. Ufacık bir tartışmada ağlayıp sızlamaya ayaklarına kapanmanın gereği yok. Bu seni küçük düşürür ayrıca karşındakini güçlendirir.

işte buda bir ilişki sistemi, bazı şeyler kötü olsada yapmak lazım. aşkın ömrü en fazla 6 aydır sonra sevgi sadakat alışkanlık götürür ilişkiyi 4ncü ayda gerçekten dikkatli olmak lazım. telefon bile az bağırmaya başlayınca anlamak lazım dönem değişiyor.

sabah 8:30 ta kalkacam dün 3'te yattım aynı dertten bugün beni affedin. kafaya takmayın hayatın kuralı: zorluklarla sorunlarla savaşmaktır. zorluk çıkar sen aşarsın sonra sıradaki gelir. bir gün gelecek güleceksin bunlara ne 7 ne 17 nede 27 en güzeli benimkisi diyeceksin

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
enigma bizim 8 ay oldu. Tartışmalar gayet bol. Hakaretlere varan derecede oldu. Uzun ayrılıklar oldu (10 gün) ama şuanda beraberiz. Ve artık açıkçası ipler benim elimde. Çünkü omayranın bana öğrettiği bir şey var. Umursamıyor gözükeceksin. Ne kadar içinden bunu yapamasan bile öyle gözükeceksin.

Unutma kaçan kovalanır. Sen kendini çekersen o gelecektir. Gelmiyorsa zaten boşver gitsin ;)

enigma

enigma

Üye
valla bildiğim kadarıyla bilimsel olarakta kanıtlandı senin dediğin ve çok tutarlı bende uyguluyorum ama annesine uygulamayı unutmuşum oda bizi unutturdu :D:D:D:D

dreamgirls

dreamgirls

Üye
kadınlar aldatmaz... yaparsa da bunu o iğrençliğe iten düzensizlik vardır, güven yoktur kimseye karşı diye düşünüyorum. ya da ne bileyim, yaşam tarzı, hayata bakış açısı...
ama ne olursa olsun aldatmak iğrençliktir. bence affı da olmaz, olamaz...
Allah kimseye göstermesin...

çok haklısın arkadaşım... :oke::oke: aynen katılıyorum sana... ;)

Unutma kaçan kovalanır. Sen kendini çekersen o gelecektir. Gelmiyorsa zaten boşver gitsin

e arkadaşım peki her iki tarafta bu durumu uygulamaya kalkarsa ne olur?? ya iki tarafta taviz vermezse, o zaman bambaşka bi olay çıkıyo ortaya. o zaman da aşk için yapılır falan lafları çıkcak ortaya... eeee o zaman "bu ne perhiz bu ne lahana turşusu" sözü uygun olur herhalde... bence gerçekten kişiler seviyosa birbirlerini, gerçekten birbirlerine ait olduklarını düşünüyosalar herşeye katlanılır. yani takdiğe falan gerek yok...;)

ademcinarxxx

ademcinarxxx

Üye
harika olmuş arkadaşım

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
kadınlar aldatmaz... yaparsa da bunu o iğrençliğe iten düzensizlik vardır, güven yoktur kimseye karşı diye düşünüyorum. ya da ne bileyim, yaşam tarzı, hayata bakış açısı...
ama ne olursa olsun aldatmak iğrençliktir. bence affı da olmaz, olamaz...
Allah kimseye göstermesin...

dreamgirls ilk hikaye tarzında yazdığım yazıyı okudun mu bilmiyorum ama ordaki aldatma sebebi benim aşırı namuslu onun ise ....

Çünkü bu yüzden aldattı. Kadınlar erkeklerden daha çok aldatıyorlar bunu söyliyeyim geçenlerde okumuştum ama aldatma sebepleri şu 2'sinde yığılıyor. Eskisi kadar beğenilmemek ve cinsel dürtüler.. ;)

dreamgirls

dreamgirls

Üye
dreamgirls ilk hikaye tarzında yazdığım yazıyı okudun mu bilmiyorum ama ordaki aldatma sebebi benim aşırı namuslu onun ise ....

Çünkü bu yüzden aldattı. Kadınlar erkeklerden daha çok aldatıyorlar bunu söyliyeyim geçenlerde okumuştum ama aldatma sebepleri şu 2'sinde yığılıyor. Eskisi kadar beğenilmemek ve cinsel dürtüler.. ;)

kadınlar erkeklerden daha çok aldatıyo deniyo ama erkekler ön planda hep... bunun nedeni ne o zaman?
"eskisi kadar beğenilmemek ve cinsel dürtüler...":) bayanların hayatının her anında vardır "beğenilmek"...
beğenilmediğinden şüphe duyarsa, ilgisizlikten şüphe duyarsa farklı yerlere kişilere yönelebilirr belki. aslında bu her iki taraf içinde geçerli. ama yinede irade meselesi. dünya hayatı zaten sınav nefsimize sahip çıkmak zorundayız.
bence bayanlar duygusal beraberlik bekler, değer verilsin ister, ilgi, sevgi ister.
cinsel dürtüler arka planda kalır birçok kişide...
kimi zaman ufak bi tebessümle bile bi bayanın aklını başından alabilirsiniz...
aldatmak, değer yargıları ve kişilik meselesidir... günümüze pek uymasada... günümüzde senin dediğin 2 şık geçerli çünkü...;);)

neyse yaaa... yazdıkça karışıyo... kimse kimseyi aldatmasın kardeşim...
kaybeden sadece siz olursunuz...:oke:

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Erkekler neden ön planda onu da söyliyeyim.Hala toplumda kadınlar cinsellik ve aşk gibi konularda silik kalıyorlar ve böyle devam ettiği sürece de kalmak zorundalar. Örnek vereyim bir erkek başkasıyla birlikte olduğunda göğsünü gere gere (aptalca bir şey biliyorum) arkadaşlarına anlatır, ama bir kadın bunu anlatabilir mi başkasıyla beraberim, aldattım vs diye.

Sonu ne olur biliyoruz toplumumuzda. O yüzden erkekler ön planda gözüküyor. ;)

dreamgirls

dreamgirls

Üye
kadınların da cinsellik ve aşk gibi konularda silik kalmasının sebebini de biliyosundur...
sonunda belirtmişsin zaten...
ama bu toplumun baskısı, kadınlara en başından beri verilmeyen değer, kadının ikinci planda tutulması, töreler, erkeğin kendini egemen görmesi...
cumhuriyetle ve atatürk sayesinde kadın ön plana çıktı. değer verildi, söz sahibi oldu...
kadın o zamandan kendini geliştirmeye başladı. ama yine de kadınların avrupalı kadınlar gibi olmalarını beklemek, bu beklentisi olmayınca da aldatma yoluna gitmek hiç hoş değil... bunda biraz da toplumun, erkeklerin suçu var... zamanında kadınları çok ezmişler, köle gibi görmüşler, gelişim ilerledikçe, bazı haklar tanınınca da beklentileri artmış... ama yetiştirilişleri böyle, atalarından böyle görmüşler... tabi utangaçlıkta var işin içinde... genel olarak değindim, ama çoğu kadın böyle... batılı kısmı bunların dışında tutabiliriz ama... ;)

ha bide elhamdülillah hepimiz müslümanız, islamın gerektirdikleri de var... unutmamak lazım...
herkes bir olamıyor işte...

worldcild

Üye
ya kadın erkek farketmıyor bence insanın ıcınde bitiyor.....yani belkı sınır falan fılan sonucu ama aldatmak kötü bişey...bende aldattım ama aldatıldıktan sora...en basındada BEGENILMEMK gelıyor..üni okumadı die bi kişi aldatılırmı yaa...sözüm meclisten dısarı ama kızlar veya kadınlar elındekıyle bi türlü yetınemıyorlar..babamın bi lafı vardır.Allah teala kadından neden peygamber yapmamış..çünkü kadın:)saka bi yana tabide bn annemden baska bi kadına güvenmıyorum hayatta...sadece ANNEM tek güvenilir bi kadın benım ıcın

dreamgirls

dreamgirls

Üye
haklısın... ;) kadın erkek farketmiyor, insanın içinde bitiyor herşey...