Nokia Telefonlara Firmware (Yazılım) Yükleme (Videolu Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

ibocan06

ibocan06

Üye
    Konu Sahibi
bugün 6300'a yaptım bi daha açılmadı arkinin teli servise gitti maalesef. buraya bakmadan yaptım bildiğim halde nokia pc suite kendisi hta verdi yarıda keserek nokia 6300'ıkapattıı daha açılmadı

phoenix, nokia software updater'den daha güvenli ve daha iyidir...

----------Eklendi @ 00:51:33 ---------- Yazıldı @ 00:51:03 ----------

teşekkürler de bunun güncellemeden farkı ne ?

telefonda yazılım hataları varsa, onarır.

chezque

chezque

Üye
arkadaşlar bu dediklerinize aynen uyarak mod attım telefonuma. ancak suan acılmıyor hiç bunun sebebi nedir?

oldummu

Üye
güzel anlatım eline sağlık :yuru

ibocan06

ibocan06

Üye
    Konu Sahibi

taywun

Üye
benim telefonda acılmadı. fotorafları acmama sorunu vardı. beklemek ıstemedıgım ıcın servıse gondermemıstım. foruma guvendıgım ıcın dedıklerınızı yaptım. hıc bır hatada yapmadım. program hata verdı ve daha sonra telefon acılmadı. paylastıgınız bılgının tek ıyı yonu var sayenızde telefonu servıse gonderecegım ve en az 3 hafta beklıycem. moderator arkadaslar lutfen tam olarak uygulanabılırlıgını bılmedıgınız programları yadaprogram anlatılıslarını yayınlamayın. ben sızın profesyonellıgınıze ınandım dedıklerınızı eksıksız yaptım. bır dahada bu forumdakı bılgılerle hareket etmıycem.

ibocan06

ibocan06

Üye
    Konu Sahibi
benim telefonda acılmadı. fotorafları acmama sorunu vardı. beklemek ıstemedıgım ıcın servıse gondermemıstım. foruma guvendıgım ıcın dedıklerınızı yaptım. hıc bır hatada yapmadım. program hata verdı ve daha sonra telefon acılmadı. paylastıgınız bılgının tek ıyı yonu var sayenızde telefonu servıse gonderecegım ve en az 3 hafta beklıycem. moderator arkadaslar lutfen tam olarak uygulanabılırlıgını bılmedıgınız programları yadaprogram anlatılıslarını yayınlamayın. ben sızın profesyonellıgınıze ınandım dedıklerınızı eksıksız yaptım. bır dahada bu forumdakı bılgılerle hareket etmıycem.

Ukalalık yapma dostum. ben bu yöntemle kaç tane telefona yazılım attım. 1 tanesinde hata almadım. hemen suçu bizim üstümüze atmayı ne çok seviyosunuz siz. güvenmezsen güvenme. koca forum sana kaldı sanki. anlamadığın işler hakkında yorumlar da yapma. moderator senden daha iyi bilir bu olayı. phoenix en iyi yazılım atma aracıdır. telefonunda aldığın hatayı nokia software updater felan düzeltemez. ayrıcaa, telefonu phoenix le kurtarabilirdin. madem bu anlatımı uyguladın, forumda telefon kurtarmayla ilgili anlatım da var. onu da uygula !

ßy Mirza

ßy Mirza

Üye
:tşk:

emefey

Üye
sevgili dostum c03-00 a ilk sayfada anlatılanları yaptım; herşey normal gitti ve bitti.ama telefon ekranı "test mode" da kaldı ve açılmıyor.yardımcı olur musunuz lütfen
.....................................
çözüm "pili çıkarıp tekrar takmak"mış... :)

karabasmayan

karabasmayan

Üye
sevgili dostum c03-00 a ilk sayfada anlatılanları yaptım; herşey normal gitti ve bitti.ama telefon ekranı "test mode" da kaldı ve açılmıyor.yardımcı olur musunuz lütfen
.....................................
çözüm "pili çıkarıp tekrar takmak"mış... :)

pili çıkarıp takmaya da gerek yoktu aslında, telefonu test mode'dan normal mode(phoenixte) seçeneğine alınca bataryayı çıkarmaya gerek kalmıyor ;)

yargic2006

Üye
benim 5530 em cihazım var almanyadan hediye geldi versiyonunu yükledim telefon ingilizceye döndü sonra yazdıklarınızı yaptım " refurbish " butonuna basınca hata veriyordu hemen üstünde " update software " butonu vardı ona tıkladım versiyonuna uygun olarak türkçeye çevrildi acaba başka bir cihazı yaparken telefon çökerse bu program ile sıfırlayabilirmiyim dostlarım cevabınız evet ise nasıl yapabilirim ?

birteksen

birteksen

Üye
ellerine sağlık dostum..

mamoooo

Üye
?Peki bu programın ne işe yaradığını söyleyebilecek kimse yok mu

ecihan753

Üye
Resimleri yenileme şansınız var mı ?

~DaNGerKiLL~

~DaNGerKiLL~

Üye
Telefonumun Product code'sine uygun yok ne yapmamı önerirsin ?

bladeolgun

Üye
arkadaş bende scan product menüsü aktif değil neden acaba

jose__

Üye

softblues

Üye
Ustalar X2 nokia'nın Türkçe kodunu biliyor musnuz acaba?

prisonbreak46

Üye
elinize saglik

~DaNGerKiLL~

~DaNGerKiLL~

Üye
Şöyle bir gariplikte var telefonumun şuanki versiyon 09.95 o versiyona baktığımda Product Codum ordada yok.

Heroata

Heroata

Üye
Çok teşekkür ederim ama ne fark olacak ?

Üst Alt