Nokia Telefonlara Firmware (Yazılım) Yükleme (Videolu Anlatım)

Sponsorlu Bağlantılar

ibocan06

ibocan06

Üye
    Konu Sahibi
Nokia Telefonlara Firmware (Yazılım) Yükleme (Videolu Anlatım)
Merhaba Arkadaşlar, Bugün Sizlere Nokia Markalı Telefonunuza Nasıl Yazılım Atabileceğinizi Göstericem. Öncelikle Aşağıdan Gerekli Programları İndirin.

Phoenix Service Software 2012.24.000.48366

Phoenix Programının Kurulumu; Programa 2 Kere Tıklayın. Ekrana Hiçbirşey Gelmez. Sağ Alt Kısma Bir Simge Yerleşir. O Simge Uyarı Verene Kadar Bekleyin. Uyarıdan Sonra Masaüstündeki Phoenix Kısayolunu Göreceksiniz Zaten. Navifirm'i Sağa Tıklayıp "Buraya Çıkart" a Basın. Tüm Bunları Yaptıktan Sonra Aşağıdaki Videoyu İzleyin. HD Kalitesindedir, Saygılarımla :oke:
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK, Salih Özkoç 2, PROEXSERT ve 7 diğerleri

LaRrY1903

LaRrY1903

Üye
usta ellerine sağlık çok güzel çalışma olmul fakat herşeyi eksiksiz yaptığım halde hata alıyorum bu hatanın benzerini nokia ovi suit programında güncelleme yaparkende veriyo ondada cihazla bağlantı kaybedildi cihaz kurtarmaya basın diyo devamlı ne yapsam güncellenmiyor telefon en son senin yöntem kalmıştı denemediğim bundada herşey çok güzel giderken son adımda gene berbat oldu aldığım hatanın resmini koyuyorum yardımcı olursan sevinirim teşekkürler..

• Beğen
Tepkiler: the_lazor, jose__ ve ismail_orucov
ibocan06

ibocan06

Üye
    Konu Sahibi
usta ellerine sağlık çok güzel çalışma olmul fakat herşeyi eksiksiz yaptığım halde hata alıyorum bu hatanın benzerini nokia ovi suit programında güncelleme yaparkende veriyo ondada cihazla bağlantı kaybedildi cihaz kurtarmaya basın diyo devamlı ne yapsam güncellenmiyor telefon en son senin yöntem kalmıştı denemediğim bundada herşey çok güzel giderken son adımda gene berbat oldu aldığım hatanın resmini koyuyorum yardımcı olursan sevinirim teşekkürler..

Öncelikle tşkler.

Telefon şu anda çalışıyor mu?

• Beğen
Tepkiler: jose__

turean

Üye
bende nokia x3-02 var şu anki versiyonu 5,65 arkadaşımdaki versiyonu 6.5 tuş kilidi açması falan değişmiş ama yeni yazılımı bir türlü bulamadım. rm-639 Product code 059D7V7 . navifirim 3.1 de falan bulamadım yazılımını

Lifeefes

Üye
phoenix programı nokia x3 telefonunda çalışmıyor scan produc ta tıklayamıyorum

lgkg300

lgkg300

Üye
Bilgi için teşekkürler

galler91

galler91

Üye
navifirm hata veriyor ya açtığımda boş ekran geliyor ??

Burak

Üye
üst konu olması için gerekli yazıyı yazdım. uygun görülürse üst konu yapılır.

teşekkürler arkadaşım.

Dumbledore

Dumbledore

Üye
nokianın kendi versiyon güncelleyen programı vardı ben onu deneyecektim fırsat bulamadım açıkçası çekiniyorum ne diyorsun usta ?

ercikbina

ercikbina

Üye
bendede nokia x3-02 var nokianın sitesinde buldum

1-Cihazın Tuş kilidi Değişti (Yani Sürükleyerek Açıyoruz)
2-Toplama ve Oyunlar açmak için Swipe ( Bunu Bende Anlamadım:))
3-Performans ve kullanılabilirlik iyileştirmeleri (Zaten Belli)

Kendi Telefonumda Denedim Yeni Yazılım Güncelleştirmesi Yok Diyor Yardımcı Olursanız Sevinirim.
He Birde Sitede Böyle Yazıyor :Lütfen, en son yazılım sürümünün cihazınıza uygun olmayabileceğini ve listelenen avantajlardan yararlanamayabileceğinizi veya belirli ülkelere özgü olabileceğini unutmayın.

hussun

Üye
eğer bilgisayarın varsa jaf odeon programını indir kur bunun türkçe olanı var.ama program crckli bir dosya ile çalışıyor.yani o crckli dosyası ile programı çalıştırabiliyorsun.
programı indirirken ve kullanırken antivirüs programını kapat.telefonun kablo ile bağla usbden.sonra jaf programını çalıştır.
sonra bu videodaki product code değişimini izle

bu videodaki gibi önce product code nu öğren ve bir not olarak bir yere kaydet çünkü yazılımı yükledikten sonra tekrar teline kendini product codunu yükleyeceksin.
sonra videoda gösterildiği gibi nokia x3-02 için şu an en güncel olan yazılımlı kodu olan 059C610 kopyala yapıştır.videoda gösterildiği gibi bu kodu telinin yeni product kodu yap.
sonra jafı kapat. bilgisayarına nokia updateri kur.programı çalıştır güncellemeleri ara ve bulunan yazılımı yükle.yükledikten sonra tekrar jaf odeonu çalıştır ve telefonun kendi orjinal product koduna geri dön.
İŞLEM TAMAMDIR.
eğer yanlış bişey yapmazsan olur.
ben kendim yaptım ve şu an telimi kullanıyorum sorunsuz.
NOT:Videoda Nokia E50 modelinin product kod değişimi gösterilmiştir.Bilginize...

cemkaya

cemkaya

Üye
nokia ovi deki güncelleme ile aynımı yoksa yeni bi işletim sistemi gibi birşeymi bu.

• Beğen
Tepkiler: tirintaz
Türk Mavisi

Türk Mavisi

Üye
bende yükledim,ama farklı product keyli olanı yükledim,ama telefon Allah'a şükür çalışıyor,benim telefonun x2 son sürümü v 4.90 ydı,ben orda 8.25 olanı yükledim.....birşey daha dikkatimi çekti,son yazılımı telefon bulamıyor ama bu program son yazılımların hepsini buluyor......

cemkaya

cemkaya

Üye
nokia c3:00 versiyon 8,63 dü simdi 8,70 yukledm son sürüm. acaba ne gibi yenilikler war ben anlamadım.

guneylim

guneylim

Üye
arkadaslar navifirm in yeni versiyonlarini kullanabilirsiniz yeni guncellemeleri daha kolay goruyor phoenix te hata gorenler lutfen once konuyu iyice anlayin telefonunuzun cokmemesi icin ilk once driver,lari kesinlikle duzgun yukleyin phoenix,in telefonu gordugunden ve bataryanizin fuul oldugundan emin olun phoenix ayni versiyonu yukler alt versiyonu asla yuklemez bir ust versiyon veya son versiyonu yuklerseniz sorun cikmayacaktir ben hobi olarak en az 50 cihaza turkce dil ve yazilim yukseltme yaptim sifir sorun
unutmayin
batarya fuul olsun
driverden emin olun
ayni veya ust versiyon olmasi gerek
navifirm,in yeni versiyonu sizi rahatlatacaktir

• Beğen
Tepkiler: Türk Mavisi

uran22

Üye
offf telefon açılmıyor navifirm da sunucu hatası veriyor ne yapacağım ?

boztoprak71

Üye
aynen yaptım başarılı da oldu ancak ben bir değişiklik göremedim internette araştırdım biraz hep yükselen sesden bahsetmişler :S evet ses yükseldi hesap makinesi kısmıda değişmiş başka bir değişiklik yok gibi :S

06Nurettin

Üye
burada anlatılanlarla nokia 6230i firmware güncellenebiliyormu çünkü bendeki sürüm 3.30 yeni sürümleri var ama nokia suite yeni güncellemeleri bulmuyor bu telefona ait acaba nasıl yapabiliriz bir arkadaş izah edebilirmi en yeni firmware ve hangi programlar lazımdır..link verebilirse çok sevinirim.saygılar.
birde indirilmekte olan winrarlı dosyaların nedir..?

rufli

Üye
teşekkürler de bunun güncellemeden farkı ne ?

• Beğen
Tepkiler: tirintaz

xmervex

Üye
bugün 6300'a yaptım bi daha açılmadı arkinin teli servise gitti maalesef. buraya bakmadan yaptım bildiğim halde nokia pc suite kendisi hta verdi yarıda keserek nokia 6300'ıkapattıı daha açılmadı

Üst Alt