Nokia C7 RC Belle 111.030.0607 Ovi Mağaza?

Sponsorlu Bağlantılar

serkanbb06

serkanbb06

Üye
    Konu Sahibi

Arkadaşlar belleyi kurduktan sonra içerisinde ovi mağazayı göremedim ben hatta haritalarda yoktu haritaları yükledim ama ovi mağazayı

yukarda ki linkten indirdim ve kurulum sonunda hata veriyor kurulamadı diye var mı sebebini bilen?

TheMadness

TheMadness

Üye
Yüklü gelmesi gerekiyor. Uda'nın backup seçeneğini kaldır sadece refurb kalsın öyle flashla.

^BaRoN^

^BaRoN^

Üye
Al işte sorun çıkar böyle |-)

serkanbb06

serkanbb06

Üye
    Konu Sahibi
hackli udası var mı acaba?

----------Eklendi @ 18:32:31 ---------- Yazıldı @ 18:27:18 ----------

bulabilen var mı hackli udasını ?

----------Eklendi @ 18:41:35 ---------- Yazıldı @ 18:32:31 ----------

Yüklü gelmesi gerekiyor. Uda'nın backup seçeneğini kaldır sadece refurb kalsın öyle flashla.

Tamamdır arkadaşlar sorun benden kaynaklıymıs :) Flash attıktan sonra hard format atmıstım gitmiş tüm her sey

Yaygaracı arkadaslara selamlar :) On numara mükemmel yapmıs adamlar bu güne kadar biz ne kullanıyormusuz ya böyle :D

Kingmortall

Kingmortall

Üye
belle daha çıkmadıki ne kurmasından bahsediyorsun kardeşim :hmmm

serkanbb06

serkanbb06

Üye
    Konu Sahibi
SilentOne

SilentOne

Üye
c7 için illegal yollardan çıktı

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
evet c7 için orjinal belle bende herşey yüklüydü harita falan bi intranet yok aman oda kalsın haritalar en günceldi ama mağaza eski sürümdü tek kötü yanı bu yüklemenizi tavsiye ederim C7'ciler

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye

Arkadaşlar belleyi kurduktan sonra içerisinde ovi mağazayı göremedim ben hatta haritalarda yoktu haritaları yükledim ama ovi mağazayı

yukarda ki linkten indirdim ve kurulum sonunda hata veriyor kurulamadı diye var mı sebebini bilen?
ya bende hard format attım flaşlıyorum ama olmuyor :S neden

serkanbb06

serkanbb06

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasın dediği gibi backup tikini kaldır edit yaparken uda dosyasına

mesut1979

Üye
evet c7 için orjinal belle bende herşey yüklüydü harita falan bi intranet yok aman oda kalsın haritalar en günceldi ama mağaza eski sürümdü tek kötü yanı bu yüklemenizi tavsiye ederim C7'ciler

slm,bendede eski magaza idi ama magazayi acinca güncelleme var deyip yenisini indirip yükledi sende öyle olmadi mi.

S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
Güncelledimde ovinin en günceli gelmesi gerekirdi neyse buna razıyız

hakan572123

Üye
bnde ovi sorunu olmadı ovi mağazanın yeni versiyonu var yazıyodu onu yükledim sorunsuz kullanıyorum ya bu belle neymiş yaa ben şimdiye kadar ne kullanıyomuşum yaa herşey harika üstelik şarjı annadan daha uzun gidiyo

• Beğen
Tepkiler: MertcaN9
serinaga

serinaga

Üye
Yahuuu yükleyenin ağzından bal damlıyor, sabırsızlandım iyicene. Belle yükleyen arkadaşlar bide wifi ve 3g bağlantı nassı bi bilgi verirlerse kaçarı yok KURACAM wallaa ...

• Beğen

mesut1979

Üye
Yahuuu yükleyenin ağzından bal damlıyor, sabırsızlandım iyicene. Belle yükleyen arkadaşlar bide wifi ve 3g bağlantı nassı bi bilgi verirlerse kaçarı yok KURACAM wallaa ...

sen daha kurmadin mi, daha ne bekliyorsun ki :oke:

• Beğen
Mehmet Yrky

Mehmet Yrky

Üye
yahu arkadaşlar. Bi açıklık getirin kurban oluyum:) normal anam babam flash atınca kuramıyor muyuz bu belleyi? Farklı bi yolu mu var? Herkes dead flash falan yazıyo. Bu telefon açıkken yaptığımız flash değil mi ya:(

• Beğen
serkanbb06

serkanbb06

Üye
    Konu Sahibi
ya sadece 4 dosyaya belle dosyalarını göstereceksin bu kadar korkma atıyor sonunda hata falan alırsanda tırsma kabloyu telefon acılana kadar da cıkarma :)

spartuas

spartuas

Üye
ben hafıza kartı kullanmıyorum. O yüzden depo hafızasını biçimlendirdim. Hard formata gerek duymadan belle dosyaları ile flashladım. Sonra soft format attım. Telefonu kurcaladım ovi mağaza vardı. Açtım güncelleme yaptı yani sorun yok

• Beğen
S.E.C.R.E.T

S.E.C.R.E.T

Üye
yahu arkadaşlar. Bi açıklık getirin kurban oluyum:) normal anam babam flash atınca kuramıyor muyuz bu belleyi? Farklı bi yolu mu var? Herkes dead flash falan yazıyo. Bu telefon açıkken yaptığımız flash değil mi ya:(

Telefon kapalıyken no connections seçicen open product rm-675 yapıcan belle dosyalarını değişçen bu kadar

black_man

black_man

Üye
flv video oynatırken sorun yaşayan varmı?