Nokia C7 RC Belle 111.030.0607 Ovi Mağaza?

Sponsorlu Bağlantılar

cmbd

Üye
dostlar, telefona belki 10 kere flash yaptım tecrübeli sayılırım, ama bi türlü istediğim gibi olmadı, ovi mağaza kullanılmıyor, genelde refurbish olarak değil de sw update i seçiyorum, yapılması gereken her şeyi harfiyen yapıyorum, ama sonuç istediğim gibi olmuyor.
ha tam oldu her şey şahane diyorum, ovi suiteden yedeklediğim bütün her şeyi geri yüklüyorum bakıyorum, internete bağlanmıyor, bu neden yahu?

MertcaN9

MertcaN9

Üye
ya illegal filan tabirleri kullanmayalım ya :D sonuçta bu sızdırma kimin NOKİA'nın herkes biliyor pazarlama için çekti geri güncellemeyi yeni gelen telefonlar satılsın diye adım gibi eminim gibi 2 ay sonra aynı telefonlara aynı güncelleme gelecek maksat bekletmek şu anda siz zannediyormusunuz daha yeni özellikkler ekliyorlar..

SilentOne

SilentOne

Üye
neden olmasın :)

serinaga

serinaga

Üye
dostlar, telefona belki 10 kere flash yaptım tecrübeli sayılırım, ama bi türlü istediğim gibi olmadı, ovi mağaza kullanılmıyor, genelde refurbish olarak değil de sw update i seçiyorum, yapılması gereken her şeyi harfiyen yapıyorum, ama sonuç istediğim gibi olmuyor.
ha tam oldu her şey şahane diyorum, ovi suiteden yedeklediğim bütün her şeyi geri yüklüyorum bakıyorum, internete bağlanmıyor, bu neden yahu?

Yedeklemelerle ilgili sorun yaşıyor olabilir, flash attıktan sonra yedeklemeleri geri yüklemeden bir dene, çalışacaktır ...

SilentOne

SilentOne

Üye
bncede yedeklerini geryükleme belki ozmn düzlir

DustoJniK

DustoJniK

Üye
Bellede hiç bir sorun yok oyunlar olsun uygulamalar olsun internet olsun ovisuite olsun aklınıza ne geliyorsa. isteyene bendeki dosyaları upload edebilirim...

Not: Hackli sürümdür. ve ve karma dosyalar vardır. ( karma derken bir kişinin cfw siyle deilde rofs 2 bi yerden uda bi yerden prd core bi yerden alınmış gibi hangileri iyiyse onlar la flashladım ) çünkü ve şimdi cok memnunum diğer c7 li arkadaşlarıma hava atıyorum :)

MertcaN9

MertcaN9

Üye

arkadaşım anlaşılan şöyle rahat rahat belle kullandırmayacaksın bize içimizde hep bir ufte bırakıyorsun yahu :D :D :D (tabi bu işin şakası dediklerinde haklısın 'neden olmasın' her şey olabilir nokiadan bahsediyoruz :D )