İphone 4 fruit ninja

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkay.35

Üye
    Konu Sahibi
İphone 4 fruit ninja
Arkadaşlar iphone 4 için fruit ninja ve doodle jump versiyonunu nerden bulabılrım ?

ultrayer6

ultrayer6

Üye
marketten :///
dersen jailbreak yapıp sürümünü netten indirebilirsin ya da marketten parayla alırsın.

guero38

guero38

Üye
apptrackr.org gir searcha istedğin proğramı yaz linkinden indir. (Yanlız Telefonun JB olmalı)

acayipbirisi

acayipbirisi

Üye
​ ios 5 jb yapılıyormu

guero38

guero38

Üye
​ ios 5 jb yapılıyormu

yapılıyor Ama tethered yani bağımlı jb şarjın bitince veya kapatırsan jailbreak yaptığın proğramla (redsn0w örneğin) açacaksın kısacası cihazı tekrar açmak için bi bilgisayara ihtiyacın olucak şimdilik sadece Tethered JB var.ben kullnaıyorum gayet güzel.

acayipbirisi

acayipbirisi

Üye
bağımsız ne zaman cıkar acaba bazen pc olmayabılıyor kalırız dımdızlak 4sıde yenı aldım

guero38

guero38

Üye
Düne kadar 4.3.5 Tethered Kullanıyordum ama telefonun bilgisayara bağımlı olması beni bunalttı düşündümde o kadarda uygulama ihityacı duymuyorum bana lazım olan navigasyon Angry Birds rio ve bikaç dolarlık uygulama aldım şuan kafa rahat toplam 40 lira harcadım ama güzel uygulamalar satın aldım en önemlisi navigasyon tabiki sonra 5.0.1'e geçiş yaptım hem çok güzel hem kullanışlı artık riskede etmek istemiyorum telefonu böyle iyy memnunum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt