piranha mp4 e göre video nasıl çevirebilirim arkadaşlar yardım edin....

Sponsorlu Bağlantılar

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
piranha mp4 e göre video nasıl çevirebilirim arkadaşlar yardım edin....
arkadaşlar piranha astro plus black 2gb mp4 aldım ama yanından çıkan cd deki converter bi işe yaramıyo her çeşit videoyu denedim çevirmiyo...bu cihaz hangi biçimdeki videoları oynatır?...videoları hangi programla çevireceğimi söylermisiniz?..:hmmm..bide bu cihaza oyun uygulama fln atabiliyomuyuz?

ByDeGeR

ByDeGeR

Üye
Kardeşim araştırdığım kadarıyla '.mtv' formatını destekliyor. O formata çeviren video converterde 'Aiseesoft AMV Converter'. İnternette biraz araştırırsan programı bulabilirsin

tyfkerkn38000

Üye
Arkadaşlar ''pıranha crow ultra blue 4gb mp4'' aldım İçinde müzik videosu var ve onu açıyor. Fakat benim attığım videoları açmıyor. Kullanım kılavuzunda avı format diyor ben bu formata çevirdiğim halde uyarı formu yanlış diye bir yazı çıkıyor sizce ne yapabilirim ? Teşekkürler

Be_

Be_

Üye
Bende Piranha kullanıyorum indirdiğiniz videoyu avi yapın ve içindeki cd deki conventerla mp4ünüzün boyutuna göre tekrar dönüştürün olacaktır..

bahadır cihan

Üye
bendede pranha mp4 var içinden küçük bir cd çıkıyı onun içinde video çevirme programı var onu pc yükle çevir kardeşim

herkullan

herkullan

Üye
Piranha Genesis Plus Black Mp4 Oynatıcı Orijinal Cd 'si [Bir çok Pirhana Mp4 Oynatıcıya uygundur.]

ÖNEMLİ NOT : PROGRAM XP'DE ÇALIŞMAKTADIR VİSTADA HATALI ÇEVİRİ YAPIYOR.

İndirme Linkleri (Linkler Kendi Uploadımdır.)

-Cdekiler-

DİREK İNDİRME LİNKİ >

ALTERNATİF 1

ALTERNATİF 2

ALTERNATİF 3

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER..

x56ahmet56x

Üye
benim de var araştırdım bu programla açabilyorsun fakat program çalışırken hep %1 gibi gösteriyor ama yinede bekleyin aniden %100 oluyor. işte link:http://hotfile.com/dl/132131099/46f0557/PiranhaConverter.rar.html

deli_oğlan

deli_oğlan

Üye
    Konu Sahibi
yardımlarınız için teşekkürler..

saffetars

Üye
Piranha Genesis Plus Black Mp4 Oynatıcı Orijinal Cd 'si [Bir çok Pirhana Mp4 Oynatıcıya uygundur.]

ÖNEMLİ NOT : PROGRAM XP'DE ÇALIŞMAKTADIR VİSTADA HATALI ÇEVİRİ YAPIYOR.

İndirme Linkleri (Linkler Kendi Uploadımdır.)

-Cdekiler-

DİREK İNDİRME LİNKİ >

ALTERNATİF 1

ALTERNATİF 2

ALTERNATİF 3

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER..

bu programı bulmak ıcın bir hatadan fazla ugrasmıstım tesekkur ederım ellerıne saglık

yalnız0025

Üye
eyvallah kardeşim :) makbule geçti arkadaşlar avi yapmanız gerekiyor çalışıyor :))

----------Eklendi @ 19:26:54 ---------- Yazıldı @ 19:26:08 ----------

eyvallah kardeşim :)

free_kids

Üye
tesekkur ederım ellerıne saglık kardeşim

djnokıa95

Üye
dostun kısa yolu online converter den avi ye dönüştür :)

djnokıa95

Üye
Bende Piranha kullanıyorum indirdiğiniz videoyu avi yapın ve içindeki cd deki conventerla mp4ünüzün boyutuna göre tekrar dönüştürün olacaktır..

mp4 boyutu ne kadar olduğunu nasıl anlıcaz?? yardım ederseniz

anaksunamon

Üye
Linkler ölmüş haliyle ancak aynı program bana da lazım.Elinde bulunan paylaşabilir mi?

cyborg78

cyborg78

Üye
ücretsiz bir uygulama envai format özeliği var

Üst Alt