MP4'de video izleme

Sponsorlu Bağlantılar

UcanAdam55

Üye
    Konu Sahibi
MP4'de video izleme
arkadaşlar belkide hepimizin bir sorunu haline gelmiş bir olay mp4'de video izleme ben bir çok yerde aradım durdum okuduğum şeyler genelde aldığımız ürünün yanında verilen cdnin içinde olan converter programı ile videoları o formata çevirip izlemek ben denedim denedim hala deniyorum olmuyor benim mp4'üm Piranha vega ultra

burdanda bakabilirisiniz

şimdi gelelim asıl soruna bana verilen cd nin içinde AVIConverter adlı bir program var ordan ayarları yaptıkdan sonra converter now diyorum uzun bir bekleyişin ardından hiç bir ilerleme olmadığını görüyorum ben youtubeden video indirip mp4 e atmak istiyorum indirdiğim videolar flv formatında oluyor ben bu videoları mp4'ümde nasıl izleyeceğim görsel olarak anlatırsanız daha makbule geçer şimdiden sağolun

chesymoo

Üye
Kardeşim aradığım adam sensin benim cihazımda piranha vega ultra ve cd wardı bi hata yaptım sinirden kırdım:off: şimdi pişman oldum bana e postanı werirsen eposta yoluyla avi conventer programını gonderrsen sevinirim messajını bekliyorum ha bide istediin videoyu çevirmemesi normal çevireceğin video AVI, RM, RMVB, MPG, MPEG, MP4, ASF, WMV, MKV, DAT Veya VOB olmalıdır FLV olamaz onun için Web'den ayrıca bir FLV to (AVI, RM, RMVB, MPG, MPEG, MP4, ASF, WMV, MKV, DAT Veya VOB) conventer Programı bulmalısın sana başarılar diliyorum bi ara görüşelimde sen şu programı ver dostum bana:oke:

paradox07

paradox07

Üye
Bildiğim kadarıyla mp4te video izlemek için videoların uzantısı .amv olmalı.internette ben de çok aradım ama adam akıllı bi dönüştürücü bulamadım.eğer çıkan cd deki program amv ye dönüştürüyorsa bu konuda upload edip link atar mısın?

yavuzkaraca

yavuzkaraca

Üye
hacı program sitelerinden videoconvertör yaz yada google yaz video converter diye gelir o programı pc ye indir .sonra istediğin videoyu istediğin formata çevir.

paradox07

paradox07

Üye
çok aradım ama gerçekten koskoca internette adam akıllı bi şey yok.ya yükleyen telif yüzünden kaldırıyo ya da program bozuk oluyo

szakn

Üye
tubidy var çok işe yarar

Üst Alt