5800 XM de Oyun oynama v e71 kıyaslaması

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hari_gs

Üye
    Konu Sahibi
5800 XM de Oyun oynama v e71 kıyaslaması
gittiğim bi telefoncu bu siteyi önerdi ve kafama takılan bi kaç soruyu soracaktım.
1-Oyun oynamayı göz önüne alırsak, 5800 nasıl ?,
yani bu telefonu almak istiyorum ama, sırf dokunmatik olduğundan, savaş, futbol, dövüş oyunlarını oynayamam diye çekiniyorum.
2- bu sitede paylaşılan muhteşem oyunlar var. bunları yüklemek için ''telefonu hacklemek'' gerekir mi ?,
3-alternatifim e71, yani 5800 xm oyun oynamada çok kötüyse, bu telefonu düşünüyorum, bunda nasıldır.

yani 2 telefon arasında kaldım.
benim için oyun çok önemli, o yüzden e71
ama büyük ekranda video izlemek, kaliteli ses dinlemek için 5800 xm
dokunmatik ekran çabuk bozulurmu bilmiyorum, eğer bozulursa yine e 71
Lütfen yardımcı olun, siz hangisini seçerdiniz, 5800 xm de oyun oynamak nasıl, zor mu ?

Şehriyar

Şehriyar

Üye
e71 kullanmadım ama ben telefonumdan memnun değilim çok yavaş geliyor bana ama tabi ki kendin bilirsin bana fazla ram lazım değil dersen...

hari_gs

Üye
    Konu Sahibi
benim daha çok merak ettiğim, dokunmatik ekranda nasıl futbol oyunu oynanıyor,
yani pas, şut tuşları yok, sadece yönü biraz ayarlarsın,
ekrana gelen klavyeden temiz oynanır mı ?

yaylacis

Üye
ya 5800 oun oynanı9o bi problem yok sensörüyle daha da güzel oynanıyo

OğuzcanAbi

Üye
sensörle mi =?
benim bildiğim ekrana dokunarak oynuosun
ayrıca ekran kolay kolay bozulmaz =}

wampirus45

Üye
arkadaşım 5800 da oyun oynayan oynar fakat normal bir telefondaki gibi zevk alamazsın orası bir gerçek.

By_torque

By_torque

Üye
arkadaşlar konuyu yeni gördüm söylemeden geçemeyeceğim.5800 polarbit oyunları var videolarını izleyin isterseniz oynamayı bilene 5800 daha iyi ayrıca n gage var.orda rel footbal 2009 ben trial oynuyorum.telefonda bi tuş daha oluyo ekranda 5 tusu terine geçiyo kırmızı yeşil tuşlara fan görev atayabilirsin(sağ sol falan)çok süper oynanır

SilentOne

SilentOne

Üye
nkia 5800 gpu koyaydı bu telefn n8 i ynede ezerdi

----------Eklendi @ 03:34:38 ---------- Yazıldı @ 03:33:54 ----------

hadi bde multi touch lu dokunmatk ekran

ultrayer6

ultrayer6

Üye
nkia 5800 gpu koyaydı bu telefn n8 i ynede ezerdi

----------Eklendi @ 03:34:38 ---------- Yazıldı @ 03:33:54 ----------

hadi bde multi touch lu dokunmatk ekran

ya ram? İşlemci? Donanım? Kamera? Zenon flaş? HDMI? Usb on the go? Amoled ekran? Fm vericisi? İşletim sistemi? Sağlamlık?

Ağzı olan konuşuyor.

dr_jones12

dr_jones12

Üye
Hiç tavsiye etmem benim elimde var şu anda sadece video izlemek ve müzik dinlemek için kullanıyorum. Oyun bir şekilde oynuyorsun evet ama açık konuşayım nokia telefona para vereceğine android işletim sistemli bir telefon alman daha mantıklı ya da bir iphone. Her ikisine de pc kalitesinde oyunlar çıkıyor. Ben artık nokia'dan ümidimi tamamen kestim çünkü hemen her telefonu birbirinin aynı.

mangdaşire

mangdaşire

Üye
e71 oyun konusunda daha iyidir kardeşim.ben 5800 kullanıyorum 1 tane güzel oyun oynayacam diye telefonun canını çıkartıyorum.5800 daki en iyi oyunlar polarbit oyunlarıdır,onlardan da dokunmatik ekran oldugu için zevk almazsın.yani sen e71 al.

fatih54102

fatih54102

Üye
5800 yavaş. Sen en iyisi nokia 5110 al onda ki snake güzel
,d

s_uzun

s_uzun

Üye
paran yetiyosa git bi android işletim sistemli cihaz al paşa paşa kullan

ultrayer6

ultrayer6

Üye
konunun açılma tarihine bakarak yorumunuzu yapın arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt