5800'dan N95' Geçiş Ne Kadar Doğru Olur Konuya Bi Baksan Acil Lütfen ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
5800'dan N95' Geçiş Ne Kadar Doğru Olur Konuya Bi Baksan Acil Lütfen ??
Ben yaklaşık 1 yıl önce 5800 aldım ancak dokunmatik telefonu hiç ama hiç kullanamıyorum acil bir durum oluyor kullanmam gerektiğinde imkansız ama daha önce 5610 xm N96(kısa bir süre) gibi telefonlar kulandım bu telefonlarda ekrana bakmadan bile kullanabiliyordum ... Neyse ben şimdi bu 5800ın 2. el fiyatlarına bakıyorumda 300 lira civarı N95'de 225-235 civarı ben bi telefoncuya gitsem iyi bi N95 bulsam (faturalı olursa) Ben de telefonumu onunla Faturasıyla beraber takas etsem mantıklı bi iş yapmış olurmuyum ????
---N95'in Kamerası Daha iyi
--- '' Wi-Fi si Daha iyi
--- N95'in Video oynatma Kalitesi Daha İyi
........N95 8Gb Hafıza Kartını Kaldırır mı Acaba ??
........N95'te Film İzlemek 5800 Kadar Zevkli Olurmu ??
........N95'in İnterneti (Wap-GPRS) 5800 Kadar İyi Midir ??
........N95'te Hareket Sensörü Var mı Bu Özelliğe Yönelik Oyun Oynayabilir Miyiz ?
Bi de bu video var :[video=youtube;GV2O0bDhsoU]http://www.youtube.com/watch?v=GV2O0bDhsoU[/video]

HERAXIS

Üye
n95 ekranı 5800 a gore dusuk bence hic elleme 5800 da kal 5800 ekranda genis daha iyi video performansı alırsın

burrakk

burrakk

Üye
ben yaptım o hatayı allahtan n95 amcamındıda hemen 58 imi geri aldım pişman olursun yapma

• Beğen
Tepkiler: fatih_347

fatih_347

Kapalı Hesap
kardesim sen kafayı mı yedin devir android devri git al bi huawei ideos x5 keyfini cıkar:oke:

muratm.

muratm.

Üye
bence de öyle bir takasa girme qwerty klavyeli dokunmatik teller var onlardan almanı tavsiye ederim. blackbery curve 8520 olabilir
yada nokia c6'da olabilir

----------Eklendi @ 16:48:02 ---------- Yazıldı @ 16:45:56 ----------

kardesim sen kafayı mı yedin devir android devri git al bi huawei ideos x5 keyfini cıkar:oke:

aynen ama bütce varsa sana tavsiye edebileceğim en iyisi htc modelleri son derece hızlı ve kullanışlı.

yada samsung galaxy s seriside olabilir galaxy ace felan

• Beğen
Tepkiler: fatih_347
FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim fakat bide şunu sormadan edemiycem N95 ile N95 8Gb Arasındaki fark bariz sanırım bide şunu dile getirsek diyorum 5800le N95 yerine 5800 la N95 8 Gb Takası mantıklı olurmu ? Ayrıca şey N95 yada N95 8Gb'da şu 5800daki gibi yana dönme (hareket sensörü) olayı var mı oyunlara felan yanısyor mu ??

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim fakat bide şunu sormadan edemiycem N95 ile N95 8Gb Arasındaki fark bariz sanırım bide şunu dile getirsek diyorum 5800le N95 yerine 5800 la N95 8 Gb Takası mantıklı olurmu ? Ayrıca şey N95 yada N95 8Gb'da şu 5800daki gibi yana dönme (hareket sensörü) olayı var mı oyunlara felan yanısyor mu ??

evet oyunlarda ekranı kaydırırsan yan olur bence sakın öyle bi hata yapma bende bi ara düşündüm vazgeçtim

gölgee_65

gölgee_65

Üye
Bence de kesinlikle vazgeç ve N95'i aklından çıkar! Millet ileriye gidiyor sen geriye gözünü dikiyorsun :)
Ha dokunmatik telden haz etmiyorsan başka modellere bak ne de olsa ortalıkta zibil gibi telefon var :D

fatih_347

Kapalı Hesap
kardes istiyosan ben sana c5 war onu satayım n gage oyunları mevcut. ama benim oyunları ideos x5 deki oyunları görsen nokiaya küfür bile edersin gel vzgec bu n95 sevdandan

Burak

Üye
n95 iyi değil

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
    Konu Sahibi
Tamam arkadaşlar sağolun <3 =D Madem bu kadar net konuşuyosunuz almam bende Sağolun tekrar iyi bayramlar hepinize şimdiden =))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt