Lg telefon kullananlar yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
    Konu Sahibi
Lg telefon kullananlar yardım
ben LG km555yi daha hiç elime almadım ve dokunmatiğinin nasıl olduğunu kasasının sağlamı olduğunu ve daha bunun gibi birçok bilgiyi bilmiyorum bu telefonu almayı düşünüyorum şu aralar kp500 kullananlarda bi yardım eli uzatırsa iyi olur sanırım dokunmatik ekranı kp500le aynı

maxirabit

maxirabit

Üye
LG P503 Optimus One,kp500'de daha iyidir tavsiyederim.

bu_rakrak

bu_rakrak

Üye
    Konu Sahibi
özellik olarak iyi olsada şekli hoşuma gitmiyo zaten kp500de niyetli değilim km555e niyetliyim oda zaten işletim sistemi haric özellikleri doyurucu şekilde

burhanasık

burhanasık

Üye
kp 500 ün güzel bi telefon olduğu söylenemez

volkannnnnnnn

Üye
mrb arkadaşlar lg kp500 cep telefonum var ama sorun yaşıyorum ... sorunum şöyle : telefon çektiği halde attığım msj ları beklemeye alıyor beni arayanlar ulaşamıyorlar msj atamıytorum b, msj için kırk dk uğraştığımı bilirim :D lütfen yardım edin çok önemli kızla ayrılma noktasına geldik yaw

hoss

hoss

Üye
mrb arkadaşlar lg kp500 cep telefonum var ama sorun yaşıyorum ... sorunum şöyle : telefon çektiği halde attığım msj ları beklemeye alıyor beni arayanlar ulaşamıyorlar msj atamıytorum b, msj için kırk dk uğraştığımı bilirim :D lütfen yardım edin çok önemli kızla ayrılma noktasına geldik yaw
CIKAR O TELEFONU ELDEN SAT TELEFONCULARA BENCE , O TELEFONDAN ARTIK HAYIR GELMEZ :naughty:

Elektr0

Elektr0

Üye
para ile aran nasıl bilmiyorum ama şuan LG alacak olsam LG optimus black 'ı alırım...999TL her kuruşun hakkınıda verecek düzeyde ... reklamınıda güzll her türlü markaya kafa tutarım dio..

technoshark

technoshark

Üye
para ile aran nasıl bilmiyorum ama şuan LG alacak olsam LG optimus black 'ı alırım...999TL her kuruşun hakkınıda verecek düzeyde ... reklamınıda güzll her türlü markaya kafa tutarım dio..

Km555 Tasarım olarak hoş duruyor aslında fakat arkadaşın dediğine katılıyorum ki optimus black şuanda verilen paraya değer en iyi smartphone ;) tasarım olarak , ağırlık olarak , ekran kalitesi bakımından olsun, fiyat karşılaştırmasıda yaptığında farkını görüceksin. aynı zamanda nova display özelliğinede sahip bir telefon ki bu her telefonda yok :) Android 2.2 işletim sistemine sahip ve 2.3 e yükseltilebiliyor ;) aynı zamanda ön kamerası 2mp ve bu hiç bir telefonda mp olarak yok. ;) aynı zamanda g- tuşu felanda var bunlar tabiki ayrıntı :) alıcaksan hazır paranda var üzerine birazcık daha ekle Optimus Black al bence ;)

fireman87

fireman87

Üye
Nedir bu optimus black çılgınlığı yahu, kac gündür araştırıyorum bi telefon alıcam bütün forumlarda lg optimus black.. Bakalım sanırım alıcam o telefonu, nova display felan varmış ama bi denemek lazım bi kavrayıp görmek lazım :evet: O yüzden bi tekno markete düşerse gidip direk denemek istiyorum.. işletim sistemide 2.2 froyodan 2.3'e yükseltilicekmiş onuda duydum.. Ağırlığı tasarımı felanda gayet iyi bakalım.. Alabilirim :yuru

technoshark

technoshark

Üye
teknomarketlerde şuan mevcut kardeş yani vatanbilgisayarda var :) orada inceleyip kaşılaştırma yapabilirsin fiyatını, ağırlığını, hepsini karşılaştırırsın daha zevkli olur ;)

fireman87

fireman87

Üye
Eğer yolum vatana doğru düşerse bi incelerim, dedikleri kadar vardır umarım :oke:

technoshark

technoshark

Üye
pardon ya.. yurt dışında olduğunu sonradan gördüm :) gel gel vatan gibisi varmı bea :)

buket2

buket2

Üye
km555 de güzel bir telefon ama son zamanlarda çıkan smartphoneları tercih etmelisin bence... tabi maddi olarak ne kadar bir fiyat biçeceğinde önemli. optimus me'yi tavsiye edebilirim ben mesela... android froyo işletim sistemie sahip, dokunmatik ekran son derece güzel bir smartphone. aynı zamanda tasarımı çok hoş gayet kaliteli ve güzel . fiyatı 400tl cıvarında ama eskı telefonunu TİMlerde 50 tl ile alıyorlar 350 lira gibi bir fiyata sahip olabilirsin :)

• Beğen
Tepkiler: Ocean258
Ocean258

Ocean258

Üye
Arkadasım kullanıyor.. 10 numara telefon gonul rahatlıgıyla alabılırsın.. dokunmatıgındeki algılamada super.. smartphonelara gore hız, agırlık,tasarım,ekran parlaklıgı gercekten yeterli seviyede.. tavsiye ederim smartphone almak ıstıyorsan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...