DLNA nedir??

Sponsorlu Bağlantılar

trontr

Üye
ccok da güzel oldu valla. Açtım videoyu telefondan direk canlı bilgisayarda. Resimleri slayt yap dedim oldu. Müzik aç dedim oldu. Kısaca yaptım oldu. Darısı dlna led tv ye. Önce evlenmem lazım ama. Babam eve almaz :D

ekreem12

ekreem12

Üye
    Konu Sahibi
tw olayını bılmıorum dostum ama bilgisayara baglamak icin bi kac bişi yapman gerekio
burdan bilgisayara baglantısını nası yapcanız gosterılıo yapamassanız tekrardan yardımcı olurum:)

----------Eklendi @ 21:21:54 ---------- Yazıldı @ 21:20:12 ----------

ccok da güzel oldu valla. Açtım videoyu telefondan direk canlı bilgisayarda. Resimleri slayt yap dedim oldu. Müzik aç dedim oldu. Kısaca yaptım oldu. Darısı dlna led tv ye. Önce evlenmem lazım ama. Babam eve almaz :D

güzel teknoloji umarım ilerde led tvmize yaw ama video gecıslerını ılerı atlamayı yapmadı bende sende yaptımı yazılımsal sorun vardır dıe ugrasmadıım ben sende ne oldu:)

suat1111

suat1111

Üye
ps3 deniyicemde pro kurulmadı bi türlü myarısında iptal ediyor

----------Eklendi @ 21:42:23 ---------- Yazıldı @ 21:30:49 ----------

kuran nasıl yaptı anlatırsa sevini
rim

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Merhaba,

Programı kuruyorum, Uygulamalardan simgesine tıklıyorum ve 3 saniye geçmeden telefon kendini resetliyor. Sorun ne olabilir?

ekreem12

ekreem12

Üye
    Konu Sahibi
suan biraz mesgulum gece daha detaylı bı anlatıım yapacaım suan ne noktada kaldınız solersenız belki kolay bi yerdesinidir.

----------Eklendi @ 21:44:24 ---------- Yazıldı @ 21:43:46 ----------

_є_®_¢_α_N_™;3492946' Alıntı:
Merhaba,

Programı kuruyorum, Uygulamalardan simgesine tıklıyorum ve 3 saniye geçmeden telefon kendini resetliyor. Sorun ne olabilir?
programı sılıp tekrar yukle dostum bende ole bı sorun olmadı

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye

programı sılıp tekrar yukle dostum bende ole bı sorun olmadı

Az önce onu da denedim ama nafile. Belki Qt ile alâkalıdır diye düşündüm ve onu da kurdum ama sonuç değişmedi...

ekreem12

ekreem12

Üye
    Konu Sahibi
ewet arkadaslar bilgisayara baglamak için öncelikle bilgisayardan bilgisayardan bilgisayara ag kur yapıp ag kurmamız gerekıo yanı bu uygulamayı kullancaımız zaman internet kullanmıcaz bu agı kurduktan sonra bu agı ev agı yapıp dosya paylasımı ıvır zıvır tarzı seylerını acmalıyız kısıtlama olursa kullanamaız baglantıyı bılgısayardan yaptıktan sonra tel ayarlar baglantı kısmında tel yukledıgımız programın secenegı cıkmıstı media server bunu on konumuna almamız gerekıo ve wlana balancak bız bunu bılgısayarda olusturdugumuz aga baglıcaz yanı otomatık baglandıgında onu kapatıp yenı olusturulan aga baglaın daha sonra windows media player acıp sol ustte akıs secenegı var ordakı playerımın uzakten denetlenmesine izin ver ve medyamın uzaktan yurutulmesıne ızın ver seceneklerı var bunların işaretli ok isareti olması gerekio bundan sonra tel yukledıgımız uygulamaı acıp uygulamaları calıstırabılırız yardımcı oldusam ne mutlu bana yapamıan arkadaslar sorunu solerlerse yardımcı olmaa calısırım herkese hayırlı kandıller:)

----------Eklendi @ 21:58:09 ---------- Yazıldı @ 21:57:38 ----------

_є_®_¢_α_N_™;3492954' Alıntı:

Az önce onu da denedim ama nafile. Belki Qt ile alâkalıdır diye düşündüm ve onu da kurdum ama sonuç değişmedi...

programı nerden indirdiin??

suat1111

suat1111

Üye
kardeş biz proyu kuramıyoruz

ekreem12

ekreem12

Üye
    Konu Sahibi
işte buna cozumum yok basıma bu ıs gelmedıgı ıcın cozumunu bılemıorum ama beta labs son zamanlarda programlar qt uzerinden cıkarıo ve ben en son nokia bubles programını yuklemıstım onun qt sini kullanıo sanırım sizde bu uygulama yeni guncellenmiş hali varmı yada kullandıgınız qt programı sorunsuz denilen qt programımı belki sorun bu olabilir cokda kesin bişey söleyemiorum kusura bakmayın

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Tamamdır sorun çözüldü.

FontZoomer programını kullanıyordum, orijinal font olmadan Ovi Mağazaya giremiyordum.Herhalde bu da ondan kaynaklanıyor diye düşündüm ve font programını kaldırdım. Sonra Bubbles programını kurdum ve sorun çözüldü.

İlgilendiğin için teşekkürler.

ekreem12

ekreem12

Üye
    Konu Sahibi
_є_®_¢_α_N_™;3493030' Alıntı:
Tamamdır sorun çözüldü.

FontZoomer programını kullanıyordum, orijinal font olmadan Ovi Mağazaya giremiyordum.Herhalde bu da ondan kaynaklanıyor diye düşündüm ve font programını kaldırdım. Sonra Bubbles programını kurdum ve sorun çözüldü.

İlgilendiğin için teşekkürler.

onemli deil bişi yapamadıkda zaten ama sorun yasıan arkadaslar ıcın cozum olmustur umarım FontZoomer programı varsa kurulmuyor artık bunu biliyoruz:oke::oke:

suat1111

suat1111

Üye
yokta ninede kurulmuyor

uMTOku

Üye
WLAN olan televizyona bağlanıyor

_ardaa

_ardaa

Üye
Vista'da bağlantı kurmayı başarabilen var mı? benim tek başarabildiğim pc'nin telefonu görmesi oldu ama telefon pc'yi görmüyor, şöyle bir varsayım da bulunabilirim xp'de kimse kimseyi görmüyor, vista'da pc telefonu görüyor ama telefon pc'yi görmüyor o zaman win7'de herkes birbirini görür mü acaba?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende qt yok bubles yok ama dlna programı ile pc de bağlantı kurmayı başardım.güzel bir olay

ekreem12

ekreem12

Üye
    Konu Sahibi
Vista'da bağlantı kurmayı başarabilen var mı? benim tek başarabildiğim pc'nin telefonu görmesi oldu ama telefon pc'yi görmüyor, şöyle bir varsayım da bulunabilirim xp'de kimse kimseyi görmüyor, vista'da pc telefonu görüyor ama telefon pc'yi görmüyor o zaman win7'de herkes birbirini görür mü acaba?

ben win7de tamamen baglantısını yaptım ana baslıkta nası yapıldıgı konusunda kısa bi bilgi verdim sende ters giden bişi var sanırım cunku bilgisayardan bi ag olusurcan ve tel o aga baglancak o agda erisim izni vs gibi seylerri accaksın ve windows media playerda oynatcaksın sen nası yaptın??

_ardaa

_ardaa

Üye
bende öyle yaptım zaten ama biyeri atladık heralde biraz daha uğraşayım.

ekreem12

ekreem12

Üye
    Konu Sahibi
windows media playerda uzaktan baglantıyı filan actınmı peki bendede ilk anda olmamıstı ev agı yaptım windows media player uzaktan kullanımı aktif ettim tık bi baktım tel hareketlenme var muzik resim video klasorlerı kullanılabilir oldu:)

Üst Alt