n8 ve digerleri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rizabakir

Üye
    Konu Sahibi
n8 ve digerleri
arkadaslar bende sizler gibi n8 kullancisiyim.Bence kullandigimiz telefonun ne kadar super bir telefon oldugunun farkinda deiliz.bi ara cok sogumustum n8 den,iyice iphone dogru kayiyodu donlum,gecen elime bi ipad gecti,size yeminle 1 saatte SIKILDIm bi alet bu kadar mi gosterisli olup ayni anda SIKICI olur.Telefonda apps ten baska yapabileceginiz hc bisey yok.youtube dan baska bi yerde video izleyemiyosun neden??cunku flash desteklemiyo.binlikleri say,bi internetten video izleyememe.n8 ile yapabildiklerimiz gercekten saymakla bitmez.n8 de super otesi deil hani.kusurlari var,ama pr.2.0 ,pr 3.0 daha super oalacak.bence tek sorunu web browser,biraz daha hizlandirilmasi ve yenilenmesi lazim.ondan sonra kim tutar nokia yi.su an rakip gordugum tek telefon htc desire hd bide tabiki samsung galaxy wawe 2.oda browser farkiyla.neyse dicem o ki telefonumuzun kiymetini bilelilm

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

ultrayer6

ultrayer6

Üye
vay vay vay... iOS'a laf gelmiş.

Bu konu çatışma çıkarır. Hemen yerimi kapayım.

Rezerved. :d:

• Beğen
catdog136

catdog136

Üye
symbianın tek eksiği -bence- uygulama kıtlığı.. Onun dışında gerçekten çok seviyorum telefonumu.. Zaten uygulama olmamasıda nokiadan kaynaklı bir sorun değil, yakın zamanda daha çok uygulama çıkacağını umuyorum bende.. :)

'Patron

'Patron

Üye
symbianın tek eksiği -bence- uygulama kıtlığı.. Onun dışında gerçekten çok seviyorum telefonumu.. Zaten uygulama olmamasıda nokiadan kaynaklı bir sorun değil, yakın zamanda daha çok uygulama çıkacağını umuyorum bende.. :)
Arkadaşa Katılıyorum.İos Gerçekten uygulamalar olarak iyi.Ama Nokia diğer yönlerde bence daha iyi.

FastBreaker

FastBreaker

Üye
herşey uygulama mı ya :D gün geliyor adam gibi makineyle bir foto çekmek gerekiyor ondada n8 yardıma koşuyor. wawe2 nin kameranın iyi görünmesini tek nedeni ekranı clear tft ekran. resmi pcye atınca n8 in kalitesi belli oluyor. hani bazıları diyorsa herşey mp değil bence çok yanlış bişey mp demek çözünürlük yani netlik genişlik demek kimse n8 in kamerasına laf edemez. tamam sakinim :d:

• Beğen
ultrayer6

ultrayer6

Üye

bugli

Üye
nokianin saglamasigini istedigim sadece bir kac sey var ilki flash destegi, ikincisi ise daha kullanisli ve istedigimiz sekilde degistirebilecegimiz bir arayuz. demek istedigim bir tema yukledegimizde sadece ikonlar, backgroundlar degil, tum arayuz sekillensin gozumuz acilsin. onun disinda gayet memnunum telefonumda kamerayla cektigim sudokuyu cozucek bir program olmadan da hayatta kalabiliyorum :)

ultrayer6

ultrayer6

Üye
20 yaş üzerinde kaç kişi ekrana üflediğinde çıkan baloncuklara bebek gibi sevinir ki.

esatgelmedi

Üye
kötülemek için söylemiyorum ama geçen gün bir iphone kullanma fırsatım oldu uygulamalar n8 den pek de üstün değil bence (bir kaçını istisna tutuyorum) ayrıca telefon üzerinden 20 mb üzeri dosya indiremiyorsun wifi bağlantısı istiyor. benim iphone almamam için başlı başına bir sebeptir bu. fotoğraf kalitesi iyi ancak fotoğraflar yapay göründü bana sanki çektikten sonra üzerinde oynanmış gibi fotoğraflar çekiyor. oldum olası söylerim yine söylüyorum iphone verilen parayı maalesef hakketmiyor. bence de n8 in kıymetini bilmliyiz:oke:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
yok yav o kadarda değil. iPad müthiş... ama N8'de kötü değil nokianın bugüne kadar yaptığı sadece bir kaç cihaz harbi makina oldu.. onların başında N8 var...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt