n8 e ve nokıa ya bendende veda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
borasezer

borasezer

Üye
    Konu Sahibi
n8 e ve nokıa ya bendende veda
13 seneden beri hep nokıa kullandım ilk seneler gerçektende gönlüme taht kurmuştu nokıa en çok sevdiğim modellerde 6110 - 8850 idi o zamanlar hele lise yıllarında 8850 kadar hiçbir telefonla bukadar hava atmamıştım sonra 6310 felan derken yani kısacası hep nokıa kullandım ve en son 5 ay n8 kullandıktan sonra n8 ide sattım ve iphone 4 aldım ve iphone 4 aldığım içinde çok memnunum n8 ile aralarında kullanım açısından çok fark var iphone 4 sanki bilgisayar ve telefon özelliğinide koymuşlar çok hızlı menü geçişi olsun internet hızı olsun arada baya fark var ve bu telefonumda eskidiği zaman yeni telefon alacak olsam gene iphone alırım artık nokıa almak istemiyorum özellik açısından n8 de çok iyi bir telefon ama ne biliyim bağzen internete girmiyor hafıza dolu diyor uygulamaları açınca yavaş açıyor felan yani tipik nokıa sorunları neyse bu görüşlerimi sizinle paylaşmak istedim k.i.b

• Beğen
Tepkiler: mesut1979 ve Cezzbedici3

Uruloki

Uruloki

Üye
güle güle demekten başka çare yok yalnız video oynatıcısı hangi formatları oynatıyor yani denedin mş birde kaç uygulama açtın en fazla

ultrayer6

ultrayer6

Üye
güle güle kardeşim

_ardaa

_ardaa

Üye
güzel seçim hayırlı uğurlu olsun bizlerde bakalım anna ile ne kadar coşarız artık, açıkçası beni de 1 haftada bıktırdı desem yeridir ilk başlarda iyi ki almışım diyordum ama daha 1 hafta geçti keşke almasamıydım demeye başladım bakalım hayırlısı artık.

• Beğen
Tepkiler: .:ÇAĞLAR:. ve borasezer
Utku

Utku

Üye
İlk 2 haftadan sonra gene aynı nokia diyor bir çoğunuz ama bunu iphone 3 den mesala iphone 3gs e geçende aynı şeyi diyecektir boşuna kendinizi yormayın

erkara_64

kardeşim ben insanları anlamakta zorluk yaşıyorum...ya kardeşim 2000 tl ye ıphone vereceğim ve beni mutlu etmeyecek...mutlu olmasam bile o parayı verdikten sonra zorla yine mutlu olurum...bilmem anlatabildim mi?ıphone 4 de 1000 tl olsaydı elbette alırdım ama 2000 tl verecek olduktan sonra bir N8 bir de Samsung galaxy s alırım keyfime bakarım...insanlar gelipte bana ıphone yi o fiyatta övmesin...anlayana tabi...zengin adamın malı fakirin çenesini yorarmış:)
ayrıca oyun vs uygulama bolluğu yok diyorlar kardeşim n8 de bile 2 tane oyun ya var ya yok onu da haftada 1 kere açarım...oyun oynamak istiosan alacaksın ben gibi psp keyfine bakacaksın...2000 tl ıphone= 1000 tl psp+1000 tl N8...ıphone psp keyfi yaşatıyor diyen varsa yemin ederim satıp ıphone alacağım...

• Beğen
Tepkiler: aagkn
eaagent

eaagent

Üye
kardeşim ben insanları anlamakta zorluk yaşıyorum...ya kardeşim 2000 tl ye ıphone vereceğim ve beni mutlu etmeyecek...mutlu olmasam bile o parayı verdikten sonra zorla yine mutlu olurum...bilmem anlatabildim mi?ıphone 4 de 1000 tl olsaydı elbette alırdım ama 2000 tl verecek olduktan sonra bir N8 bir de Samsung galaxy s alırım keyfime bakarım...insanlar gelipte bana ıphone yi o fiyatta övmesin...anlayana tabi...zengin adamın malı fakirin çenesini yorarmış:)
ayrıca oyun vs uygulama bolluğu yok diyorlar kardeşim n8 de bile 2 tane oyun ya var ya yok onu da haftada 1 kere açarım...oyun oynamak istiosan alacaksın ben gibi psp keyfine bakacaksın...2000 tl ıphone= 1000 tl psp+1000 tl N8...ıphone psp keyfi yaşatıyor diyen varsa yemin ederim satıp ıphone alacağım...
daha fazlasını verdiği oluyor (bkz: Real Racing 2 , Infinite Blade ) Benm pspm var buna dayanarak söylüorum. ayrıca şu uygulama açma olayına çok takılmayın söylym pek bişey ifade etmio.

aydnzara

Üye
13 seneden beri hep nokıa kullandım ilk seneler gerçektende gönlüme taht kurmuştu nokıa en çok sevdiğim modellerde 6110 - 8850 idi o zamanlar hele lise yıllarında 8850 kadar hiçbir telefonla bukadar hava atmamıştım sonra 6310 felan derken yani kısacası hep nokıa kullandım ve en son 5 ay n8 kullandıktan sonra n8 ide sattım ve iphone 4 aldım ve iphone 4 aldığım içinde çok memnunum n8 ile aralarında kullanım açısından çok fark var iphone 4 sanki bilgisayar ve telefon özelliğinide koymuşlar çok hızlı menü geçişi olsun internet hızı olsun arada baya fark var ve bu telefonumda eskidiği zaman yeni telefon alacak olsam gene iphone alırım artık nokıa almak istemiyorum özellik açısından n8 de çok iyi bir telefon ama ne biliyim bağzen internete girmiyor hafıza dolu diyor uygulamaları açınca yavaş açıyor felan yani tipik nokıa sorunları neyse bu görüşlerimi sizinle paylaşmak istedim k.i.b

kardeş nasıl kullanımı nokiaya benziyormu bende iphone 4 almayı düşünüyorum oyunlar nasıl yükleniyor güzelmi oyunları bilgi verirmisin

erkara_64

pekala hd plazma tv ye takıp büyük ekran keyfini yaşatıyor mu psp gibi?

Uruloki

Uruloki

Üye
eaagent bana diyorsan uygulama açma olayını ben merak ettimde ondan mesela bada os hangi formatları oynatıyor demiştim braz bilgi topluyorum desem yeridir

borasezer

borasezer

Üye
    Konu Sahibi
açık uygulamalar derken zaten uygulamalardan çıkarken altlaki yuvarlak tuşa basınca çıkıyorsun ve uygulamalar açık kalıyor geri seçtiğinde hemen açılıyor
açık uygulamaları kapatmak için 2 kere ardarda tuşabasınca seçip seçip kapatıyorsun yanı 30 prugram açık kalsabile sorunyok ama bataryadan yiyebilir
fiyatına gelince 1300 tl simfree aldım öyle 2000 tl felan vermedim
lcd ekrana bağlayamam çünkü kutu içeriğinde tv bağlama kablusu yok
app store varyaa oviyi 5 e katlar üçretli olsun üçretsiz olsun sanki sınırsız uygulama var
jb yapınca ücretli programlarıda beleş indiriyorlarmış ama ben jb yapmadım
facebook programı süper çevrimiçi arkadaşlarını bile gösteriyor ve sohbet edebiliyorsun
mesela texas holdem hd indirdim ücretsiz iphone 4 le online poker oynuyorum
ücretsiz kanallar gazeteler foto efektleri tabi kızım içinde 4 tane barbie programı indirdim büyük bir zevk ile oynuyor ekran çözünürlüğü süper youtube programı süper işte böyle ama ücretsiz navigasyon bulamadım google maps ya internet istiyor yada gsm şebekesi tek sorun bu şimdilik

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3 ve tuzluca76
Uruloki

Uruloki

Üye
birşey daha sorucam kaç gb acaba ben sakaryada sordum 1900 dedi bana

borasezer

borasezer

Üye
    Konu Sahibi
16 gb yurtdışı honk kong dan gelme

tuzluca76

tuzluca76

Üye
açık uygulamalar derken zaten uygulamalardan çıkarken altlaki yuvarlak tuşa basınca çıkıyorsun ve uygulamalar açık kalıyor geri seçtiğinde hemen açılıyor
açık uygulamaları kapatmak için 2 kere ardarda tuşabasınca seçip seçip kapatıyorsun yanı 30 prugram açık kalsabile sorunyok ama bataryadan yiyebilir
fiyatına gelince 1300 tl simfree aldım öyle 2000 tl felan vermedim
lcd ekrana bağlayamam çünkü kutu içeriğinde tv bağlama kablusu yok
app store varyaa oviyi 5 e katlar üçretli olsun üçretsiz olsun sanki sınırsız uygulama var
jb yapınca ücretli programlarıda beleş indiriyorlarmış ama ben jb yapmadım
facebook programı süper çevrimiçi arkadaşlarını bile gösteriyor ve sohbet edebiliyorsun
mesela texas holdem hd indirdim ücretsiz iphone 4 le online poker oynuyorum
ücretsiz kanallar gazeteler foto efektleri tabi kızım içinde 4 tane barbie programı indirdim büyük bir zevk ile oynuyor ekran çözünürlüğü süper youtube programı süper işte böyle ama ücretsiz navigasyon bulamadım google maps ya internet istiyor yada gsm şebekesi tek sorun bu şimdilik

Abi Bu Maps Sorununuda Vodafone' a Geçersin Aylık 7.99 a Sınırsız net Paketi Yapar İstediğin Gibi Maplarıda İndirirsin Nettede Gezinirsin :) Bende iPhone Almayı Çok İstiyorum Ama Hem N8in Kamerası Hemde Aile Faktörleri Var Şimdi :/ Abi Sen Kullanansın Bİliyorsundur N8 Kamerası İle İphone Arasında İllaki Fark Vardır. Çok Fazla Gözle Görünür Birşey Varmı ? Varsa Elinde iPhone Ve N8 İle Çekilmiş Foto Atabilir misin (Özelden) ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
N8 kullanan birisine iphone yetmez,ayrıca nokia kullananlar özgürlüğe alışmıştır.iphonede belli başlı şeyleri anca yapabilirsin ama n8 ile aklına gelen herşeyi yaparsın:)

• Beğen
Tepkiler: aagkn
borasezer

borasezer

Üye
    Konu Sahibi
N8 i sattım ama eski çektiğim tersimize var onları göndermeyeçalışırım ama sana bisey söyleyin n8in kamerayı fazla aratmıyor iPhone 4 beş mo geçiyor ama n8 kameraya göre 10 mo gibi bilmem anlatabildimmi resimleri eklemeye çalışırım

eaagent

eaagent

Üye
eaagent bana diyorsan uygulama açma olayını ben merak ettimde ondan mesela bada os hangi formatları oynatıyor demiştim braz bilgi topluyorum desem yeridir

erkaraya dedm de :D baya oyantıo avi mkv mp4 daha birsürü :)

Uruloki

Uruloki

Üye
hmm iyiymiş hiç kodek sorunu yaşadın mı peki

eaagent

eaagent

Üye
şimdiye kadar hayr ama ben yaşamadım genelini bilmem ama sanmıorum :)

Uruloki

Uruloki

Üye
hmm o da iyiymiş peki android i filan biliyormusun brde ios u

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt