n8 e ve nokıa ya bendende veda

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
eh ne diyelim symbian işte kullanmasını bilene

----------Eklendi @ 00:25:24 ---------- Yazıldı @ 00:18:14 ----------

açık uygulamalar derken zaten uygulamalardan çıkarken altlaki yuvarlak tuşa basınca çıkıyorsun ve uygulamalar açık kalıyor geri seçtiğinde hemen açılıyor
açık uygulamaları kapatmak için 2 kere ardarda tuşabasınca seçip seçip kapatıyorsun yanı 30 prugram açık kalsabile sorunyok ama bataryadan yiyebilir
fiyatına gelince 1300 tl simfree aldım öyle 2000 tl felan vermedim
lcd ekrana bağlayamam çünkü kutu içeriğinde tv bağlama kablusu yok
app store varyaa oviyi 5 e katlar üçretli olsun üçretsiz olsun sanki sınırsız uygulama var
jb yapınca ücretli programlarıda beleş indiriyorlarmış ama ben jb yapmadım
facebook programı süper çevrimiçi arkadaşlarını bile gösteriyor ve sohbet edebiliyorsun
mesela texas holdem hd indirdim ücretsiz iphone 4 le online poker oynuyorum
ücretsiz kanallar gazeteler foto efektleri tabi kızım içinde 4 tane barbie programı indirdim büyük bir zevk ile oynuyor ekran çözünürlüğü süper youtube programı süper işte böyle ama ücretsiz navigasyon bulamadım google maps ya internet istiyor yada gsm şebekesi tek sorun bu şimdilik

sınırsız uygulama demişsin ya bende ipodtouch4 kullanıyorum bende jb yaptım sınırsız olmaası hiç birşeyi değiştirmiyor oyun program derken en fazla 20tane yukluyosun senn iphonuna yüklenen herşey benm ipodada yukleniyor sınırsızda olsa 50tanede olsa en fazla 30 40 uygulama var bende 4 kanal 13 program 9 oyun var gunlerce dolastım işe yarıycak bu kadar cıktı çöpe gitsin sınırsız çöp işte

----------Eklendi @ 00:28:37 ---------- Yazıldı @ 00:25:24 ----------

dediğin facebook onlşne listesi ile sohbet n8dede var kullanamayıp cihazı kötüleyenlere her konuda sataşmamla tanındım bu sitede zoruna gitmesin n8 kullanmayı bildikten sonra hiç bi telden geri kalmaz n8in yapıpta başka cihazların ypamadığı şeyler cokk

• Beğen
Tepkiler: Esendağlı

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
fotolar nerde kaldı bunu bende merak ettim iphone'nin kalan hiçbişeyine lafım yok ama ben şimdilik N8'imle mutluyum... ne bileyim bi ara soğudum ama şimdi yine ilk günkü hevesim kabardı :heyo:
hatta birde X7 alıcaz kardeşime o kadar yani nerden geldi bu sevgi yine bilmiyorum ama telefonun nokia oldunu unuttum ben adı sadece N8 nokia yok:evet:

borasezer

borasezer

Üye
    Konu Sahibi
akşam resimleri yüklerim

Soc-DooM33

Soc-DooM33

Üye
snde iphonecu oldun demek elveda romeooo :ehe

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3
pRime.

pRime.

Üye
güle güle demekten başka çare yok yalnız video oynatıcısı hangi formatları oynatıyor yani denedin mş birde kaç uygulama açtın en fazla

Dostum bir afyon 3gs ve aypod taç 4. nesil kullanıcısı olarak sadece mp4 h264 formatını açabiliyor bu formatı nokia da kullanmaktadır.
Çoklu işleme gelince öyle çok fazla uygulama açamıyor. Birsürü uygulamayı açıp arkaplana attınca bazı uygulamaları otomatik olarak kapatıyor ama o uygulamalar arkaplanda açık gözüküyor.

Uruloki

Uruloki

Üye
oo arthur sende ayfon ve taç diyorsan tamam sende bizdensin artık

mustafakamikaze

mustafakamikaze

Üye
kardeşim ben insanları anlamakta zorluk yaşıyorum...ya kardeşim 2000 tl ye ıphone vereceğim ve beni mutlu etmeyecek...mutlu olmasam bile o parayı verdikten sonra zorla yine mutlu olurum...bilmem anlatabildim mi?ıphone 4 de 1000 tl olsaydı elbette alırdım ama 2000 tl verecek olduktan sonra bir N8 bir de Samsung galaxy s alırım keyfime bakarım...insanlar gelipte bana ıphone yi o fiyatta övmesin...anlayana tabi...zengin adamın malı fakirin çenesini yorarmış:)
ayrıca oyun vs uygulama bolluğu yok diyorlar kardeşim n8 de bile 2 tane oyun ya var ya yok onu da haftada 1 kere açarım...oyun oynamak istiosan alacaksın ben gibi psp keyfine bakacaksın...2000 tl ıphone= 1000 tl psp+1000 tl N8...ıphone psp keyfi yaşatıyor diyen varsa yemin ederim satıp ıphone alacağım...

naptın ya psp ye 1000 tl verdin =D ps3 zaten 700 küsur lira =D bi ps3 bide psp alırım 1000 tl yede n8 tamamdır =D

----------Eklendi @ 17:11:46 ---------- Yazıldı @ 17:11:05 ----------

Dostum bir afyon 3gs ve aypod taç 4. nesil kullanıcısı olarak sadece mp4 h264 formatını açabiliyor bu formatı nokia da kullanmaktadır.
Çoklu işleme gelince öyle çok fazla uygulama açamıyor. Birsürü uygulamayı açıp arkaplana attınca bazı uygulamaları otomatik olarak kapatıyor ama o uygulamalar arkaplanda açık gözüküyor.
kötülemek gibi olmasında n8 de bazen arkaplandaki oyunu felan kapatabiliyo ama oyuna göre değişiyo

SPLNTR

SPLNTR

Üye
n8 e benden de veda....

ama 1 aylığına ( okula kaptırdım ;) )

Uruloki

Uruloki

Üye
zhahahaha bende kaptırdım o gün babaö geldi aldı bırakırmıyım canafarımı orda

borasezer

borasezer

Üye
    Konu Sahibi

Jomolocco

Jomolocco

Üye
akıllı telefon demek uygulama demek kamera demek degil. Ipod touch da 15 sayfa uygulama var 2000e yakın müzik bir sürü resim.nokia tamam cihaz güclü fakat uygulama dogru düzgün olmadıktan sonra akıllı telefon demek uygun olmaz. Söyle diyim n8e ben 1000 tl vermem iphoneda 2.5 milyar. Galaksy s alın keyfinize bakın..
Amn atlamayın sen 800 tl vermisin diye ben ilk c6-01 ler cıktıgı zamn aldım yani 600 tlye..telefonum bozulmustu ve elecktro worlde gitim 700 tlem vardı.
Ve en uygunu buydu.. Yoksa kesinlikle uygulaması 5 para etmez tele verilmez..uygulaması icin ve markası için almadım zaten metaldi ufaktı sesi iyidi kamerasıds fena degil ne isteyeyim daha.

mesut1979

Üye
slm,arkadaslar bugün aksama kadar iphone 4 karsiydim ama bügün 1-2 saat kurcaladiktan sonra resmen fikrim ve düsüncelerim tamamiyle degisti acikca sunu söyleyim bizim telefonlar n8,c7,c6-01 yaninda telefon degil,menülerde gecisleri asagi yukari kaydirmasi bambaska kaymak gibi bizim ovi storeyle appstore yi karsilastirdim karsilastirmak bile hata akliniza gelmeyecek programlar var,hemde ise yarayacak ya bizimkinde hic sifir dandik programlar var,internet browseri bildigimiz fisek insanin elinden birakasi gelmiyor,elimden iphone biraktiktan sonra benim c7 yi aldim ve opera ile internete girdim resmen icimi sikiyor gibi geldi ,eger bu saaten sonra yeni telefon alacak olan arkadaslara siddetle iphone 4 u tavsiye ederim,eger uygun bir fiyata bulursam hemen alacam.

• Beğen
Tepkiler: borasezer ve Cezzbedici3
Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
bende 2-3 seneden sonra N8'e doyduktan sonra iphone'a geçicem:oke:

borasezer

borasezer

Üye
    Konu Sahibi

arkadaşım sen kullandığın n8 i kaç tl ye aldın çok merak ediyorum

----------Eklendi @ 05:49:52 ---------- Yazıldı @ 05:21:21 ----------

Su an n8 in fiyatlari 1150 civarı ben 1300 e aldım yani arada 150 tl fark var n8 kullanan arkadaslara bı sor bakalım n8 i almadan önce iPhone 4 ile aralarında sadece 150 tl fark olsaydı ne alırdı bence çoğu iPhone 4 ü tercih ederdi
Ben iPhone 4 ü aldığımdanberi neredeyse evdeki atom işlemci laptopumu acmıyorum

----------Eklendi @ 05:51:21 ---------- Yazıldı @ 05:49:52 ----------

Su an n8 in fiyatlari 1150 civarı ben 1300 e aldım yani arada 150 tl fark var n8 kullanan arkadaslara bı sor bakalım n8 i almadan önce iPhone 4 ile aralarında sadece 150 tl fark olsaydı ne alırdı bence çoğu iPhone 4 ü tercih ederdi

mesut1979

Üye
slm,anna degil belle de gelse ne iphonenin nede androidin yerini tutar,örnek bir pusula uygulamasini bir nokiada deneyin birde iphonede,nokiada baya bir kivislatman lazim ki oynasin iphoneda hafif 1mm kivislat hemen oynuyor,3-4 ay daha kullaniyim nokiayi sonra alacagim telefon iphone,annadan belleden pek fazla umut beklemeyin ölecek olan bir sistemi iphone veya android gibi yapmazlar bundan emin olun.

SilentOne

SilentOne

Üye
13 seneden beri hep nokıa kullandım ilk seneler gerçektende gönlüme taht kurmuştu nokıa en çok sevdiğim modellerde 6110 - 8850 idi o zamanlar hele lise yıllarında 8850 kadar hiçbir telefonla bukadar hava atmamıştım sonra 6310 felan derken yani kısacası hep nokıa kullandım ve en son 5 ay n8 kullandıktan sonra n8 ide sattım ve iphone 4 aldım ve iphone 4 aldığım içinde çok memnunum n8 ile aralarında kullanım açısından çok fark var iphone 4 sanki bilgisayar ve telefon özelliğinide koymuşlar çok hızlı menü geçişi olsun internet hızı olsun arada baya fark var ve bu telefonumda eskidiği zaman yeni telefon alacak olsam gene iphone alırım artık nokıa almak istemiyorum özellik açısından n8 de çok iyi bir telefon ama ne biliyim bağzen internete girmiyor hafıza dolu diyor uygulamaları açınca yavaş açıyor felan yani tipik nokıa sorunları neyse bu görüşlerimi sizinle paylaşmak istedim k.i.b

hayılı olsun bn 3gs kullandım iphonedan soqudum yha iphone 4 eqer 3gs gibi deqilse gönlüünün istediqi gibi kullan

synergy11

synergy11

Üye
güle güle..

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye

----------Eklendi @ 05:49:52 ---------- Yazıldı @ 05:21:21 ----------

----------Eklendi @ 05:51:21 ---------- Yazıldı @ 05:49:52 ----------

iphone4 aldınmı 32gb alacan çünkü hafıza kartı yok onlarda en az 1900 tl n8 1000tl playstation3 160gb 600 tl ipod touch4 380 lira yine iphone 4 patasına evine sistemi döşeybiliyorsun

----------Eklendi @ 18:52:08 ---------- Yazıldı @ 18:51:01 ----------

ve ekliyorum sen 1300e aldınsim free işe yaramaz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt