Nokia C6 00 için Sertifila Sorunu Nasıl Ortadan Kaldırılır

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xxswatxx

Üye
    Konu Sahibi
Nokia C6 00 için Sertifila Sorunu Nasıl Ortadan Kaldırılır
Dedigim nokia c6 00 a oyun yüklemek istegimde sertifika hatası alıyorum telefonu bundan dolayı hack lemek istiyorum nasıl yapıcagını ve bunun telefona bir zarar verip vermeyecegini söylermisiniz. Tek amacım sertifika problemini ortadan kaldırmak diger ıvır zıvır özelliklere ihtiyacım yok. teleonun orj nalligini korumasını istiyorum. Saygılar...

-starkiller-

-starkiller-

Üye
forumda kotukoylunun yaptığı cfw var c6-00 için anlatımı da var. bu olay telefona zarar vermez merak etme ancak bazı özellikler değişiyor mesela temalarda bazı iconlar değişmiyor

xxswatxx

Üye
    Konu Sahibi
bana 1 link verirmisin forumda aradım ama kotukoylu paylaşımı bulamadım :D geri dönüsü olmayan bir yola girmek istemiyorum bana sadece sertifikaları kaldırmak yeter :)

ModderFurkan

Üye
bana 1 link verirmisin forumda aradım ama kotukoylu paylaşımı bulamadım :D geri dönüsü olmayan bir yola girmek istemiyorum bana sadece sertifikaları kaldırmak yeter :)

Symbianlar için en kolay ve gerçek hack! diye bişey var modlama bölümünde..Ordaki uygulamaları telefona kur bi daha sertifika sorunu almazsın :naughty:

Ali Emre Çirik

Üye
1- konuyu yanlış yere kurmuşsun :nono:
2-helloox var ondan kurabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt