s8000 jet 260 tl ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
celatx

celatx

Üye
    Konu Sahibi
s8000 jet 260 tl ??
s8000 jet alcam fakat 260 tl civarları fiyatları (sıfır) bu özelliklere biraz az değilmi bi sorun çıkmasın sadece kapağı ,ekranı falan ve ya çin malı :naughty:

----------Eklendi @ 20:14:47 ---------- Yazıldı @ 20:09:50 ----------

bide bu telefon badalı mı yoksa standartmı

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
wp idi galiba bu telefon nerde 260 lira söyler misin

celatx

celatx

Üye
    Konu Sahibi
ama windows phone olmadığına eminim

silver021

silver021

Üye
windows mobile olaniyla neredeyse ayni tasarima sahip sadece bunun isletim sistemi samsungun kendine ait olan bir isletim sistemi. ama hakkini yemim jet kurulu gelior ve sandiginizdan cok iyi bir donanimi vede özelligi var. 260 tlye sifirini bulman mümkün deil en son 400 tl civarindaydi. lakin jet yerine omnia 2yi almani öneririm en azindan canin sıkılırsa telefona uygulama bulmakta çok fazla güçlük çekmezsin

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
evet haklsın

celatx

celatx

Üye
    Konu Sahibi
oyun program severim java oyun bulmak çok kolay 200.000 e yakın bulabilirim o sorun değil zaten dokunmatik bir telefona sahibim (c5-03) bu yüzden 270-200 tl arası 2. bir cihaz arıyorum omnia 2 o açıdan pahalı geldi bana eğer bu sorunlu çıkarsa önereceğiniz başka cihaz varmı (3gli,dokunmatik)

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
vodafone 945 mediamarktta 325 lira diyodu forumdan bir arkadaş

celatx

celatx

Üye
    Konu Sahibi
fikir için sağol peki nokia samsung marka olanlardan varmı

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
fikir için sağol peki nokia samsung marka olanlardan varmı

noki bilmiyorum ama samsung star var 3g siz ama
benim önerdiğim 945 gerçekten güzeldir 3g wifi 5 mp flaşlı kamera ANDROİD ve 325 lira
nerde bulucun abi böylesini ya:oke:

• Beğen
Tepkiler: celatx
celatx

celatx

Üye
    Konu Sahibi
doğru söylüyosun bu fiyata gerçekten iyi ve de android 260 tl s8000 msaj attım nere üretimi ve neden ucuz diye birşey çıkmazsa onu alıcam yoksa 945 özellikleride işletim sistemi dışında hemen hemen aynı

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
doğru söylüyosun bu fiyata gerçekten iyi ve de android 260 tl s8000 msaj attım nere üretimi ve neden ucuz diye birşey çıkmazsa onu alıcam yoksa 945 özellikleride işletim sistemi dışında hemen hemen aynı

kardeş ama nerede satıldığını felan araştır 945 in her yer taahütsüz satmıyor bende forumdan bi arkadaştan duydum mediamarktta 325 diye iyi bir araştır

celatx

celatx

Üye
    Konu Sahibi
yan sanayi çin falan heralde bu s8000 ben en iyisi n95 8gb alcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt