Telefon Tavsiyesi Samsung Galaxy Mini, Samsung Monte, Nokia 5800, Samsung Wave 525 karar veremedim

Sponsorlu Bağlantılar

Samsung Galaxy Mini, Samsung Monte, Nokia 5800, Samsung Wave 525

• Kullanılan toplam oy
    54

fahorgeneral

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Galaxy Mini, Samsung Monte, Nokia 5800, Samsung Wave 525 karar veremedim
Samsung Galaxy Mini v Samsung Monte v Nokia 5800 hangisini alacağıma karar veremedim. En iyisi Galaxy Mini gibi ama o da diğerlerine gore biraz pahalı yardım ederseniz sevinirim. 400-500 TL arasında baska önerecekleriniz var mı???? :bilmm

hoss

hoss

Üye
galaxy mini iclerinde en iyisi , teknosada x8 var onada bakmani oneririm

'Davut

'Davut

Üye
Dokunmatik istiyorsun...

bunlardan Biri olabilir o kadar fazla seçenek yok ama...:)

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Androidl olduğu için mını fakat mını nın eksileri düşük video kalitesi kamerada flaş olmyışı renk olarak kötü olması(öznel) o kadar 1-mını 2-5800:oke:

KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
galaxy mini tabiki

Remil_53

Üye
5800 bence.

hoss

hoss

Üye
galaxy miniyi kullandinmiki boyle bir yorum yapiyorsun

silver021

silver021

Üye
yooo hoss yanlişin var burda nokia hep kaliteli mal üretir kardeş nokia var ya asla kirilmaz bir kez alirsin asla birakamazsin nokia babamdir nokia benim efendimdir zihniyetine sen asla birşey anlatamazsin. samsungta neymiş sadece 144bin çalişaniyla dünyanin en küçük tek şirketiymiş pekte bir kalitesizmiş. :) :P o yüzden hoss birak bunlar böyle bilsin ve takilsinlar. bağnaz kafalarina birşey yerleştiremezsin bunlarin.

Remil_53

Üye
ooooof oooof

hoss

hoss

Üye
silver021 haklisin kardesim :)

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Görüntülü görüşme önemsiz dersen; Galaxy Mini derim ben en azından kamerası gayet yeterli ve çalıştırdığı oyunlar gerçekten baya kaliteli bi de yanılmıyorsam Android 2.2 olduğuna göre flash sitelere tam uyumlu ama emin değilim dokunmatiği kapasitifti daha iyisi yoktur, ama görüntülü görüşmeye önem veriyorsan bir başka kapasitif ekranlı Monte de iyi bir seçim olabilir.

bertinos

bertinos

Üye
Görüntülü görüşme önemsiz dersen; Galaxy Mini derim ben en azından kamerası gayet yeterli ve çalıştırdığı oyunlar gerçekten baya kaliteli bi de yanılmıyorsam Android 2.2 olduğuna göre flash sitelere tam uyumlu ama emin değilim dokunmatiği kapasitifti daha iyisi yoktur, ama görüntülü görüşmeye önem veriyorsan bir başka kapasitif ekranlı Monte de iyi bir seçim olabilir.

:oke:+1 bu arada 450 tlye gio da bulabilirsin miniden daha iyidir bu 4 telefon sıralaması şöle mini>monte>5800>wave 525

Xx_HoGaN_xX

Xx_HoGaN_xX

Üye
Galaxy miniyi eksik yönlerine rağmen android sonuçta. En mantıklısı galaxy mini. Diğerlerini çöpe atıcam ama çöp poşetine yazık:ehe. Heleki 5800 alırsan arızasız çıkması artık şansına. Nokia'nın ilk dokunmatik telefonu ne çıkarsa bahtına.:ehe. Bir ara arızalı sürüm dünyanın dört bir yanında satıldı. Yani dostum anlayacağın sen galaxy mini all dediğim gibi en azından android yüklü.

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
tekrar söylüyorum. galaxy mini ya da biraz daha koyup galaxy Gio :oke:

KaRaKaLem.s

Üye
Android veya Bada ~

oyaislam

Üye
tekrar söylüyorum. galaxy mini ya da biraz daha koyup galaxy Gio :oke:
ben galaxy mini kullanıyorum.çok iyi bi telefon.gio ya o kadar para vermek saçma olur çünkü onda farklı bi özellik yok.

ahmetc503

5800 mi arkadaşım 5800 düşünme bile bu devirde 5800 mi alınır allah aşkına millet bıktı 5800 den

Emre_o6

Emre_o6

Üye
Galaxy miniyi eksik yönlerine rağmen android sonuçta. En mantıklısı galaxy mini. Diğerlerini çöpe atıcam ama çöp poşetine yazık:ehe. Heleki 5800 alırsan arızasız çıkması artık şansına. Nokia'nın ilk dokunmatik telefonu ne çıkarsa bahtına.:ehe. Bir ara arızalı sürüm dünyanın dört bir yanında satıldı. Yani dostum anlayacağın sen galaxy mini all dediğim gibi en azından android yüklü.
arkadasm bu android denilen zıkkm 5800 ımın yerini asla tutamaz km ne derse dsn ben gayet memnunum

Üst Alt