N8 in son zamanları :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
N8 in son zamanları :(
Arkadaşlar bilenleriniz vardır ben bi abimin oyun yüklememi istemesi üzerine onun N8ini 5 günlük almıştım sonra süre uzadı incelemeyi tamamlamak istedğimi söyledim oda tamam biraz daha kalsın ben N97 yle idare ederim zaten özlemişim dedi :) yaklaşık 3 haftadır elimde olan N8 i dibine kadar kurcaladım inceledim kullandım zaman zaman Wave 2 ile kıyasladım istenen oyunlarıda yükeldim e artık yakında geri vermem gerek. Şaka maka alıştım keratayı aslında :D Öncelikle şunu belirteyim N8 kötü bir telefon değil gayet güzel bir telefon almak isteyenler tereddüt etmesin tabi herkesin kendi seçimi herkes öncelikle gönlünden geçeni alsın :) N8 yer yer küçük eksileri olan bir telefon ama çok şaşırtıyor adamı hani özellikleri çok hoş bir telefon yani özellikle USB OTG su HDMI ı Kamerası vb vb.
Tek şikayetim güncel olmaması bu özellikler keşke telefonu güncel tutsa bundan kastım millet sırf güncel değil die symbian desteğide yok die c6 c7 satıp galaxy ace alıyor sırf android yüzünden güncel die c6dan ace e düşüyorlar.
Symbian desteği sürdürürse ve N8-01 modeliylede yüksek donanım sağlanırsa tamamdır :)
Ama telefon kötü dğl kesnlikle gerçekten övülecek bir telefon . Telefonun sahibi yakında bir seyahate çıkacak belki o seyahat sırasında tekrar bırakır telefonu bana :D N8 bende değilken ben yine arada uğrarım :)
Ayrıca burdan telefonları karşılaştıranlara sesleniyorum inanın çok gereksiz karşılaştırmalar herkes istedğini alsın ben bu 2 telefonda elimdeyken bunu farkettim ikisi içinden birbirnden eksik diyebileceğim bi yanları yok herşeyiyle işimi görüyorlar . Ha Wave 2 aldığım için kesinlikle pişman değiim iyiki almışım keşke demiyorum. Ama N8 i olanlarda eminim pişman değildir çünkü N8 de müthiş bir telefon :)
Herkese teşekkürler iyi forumlar :bye2:

• Beğen
Tepkiler: Cezzbedici3

Uruloki

Uruloki

Üye
hız nasıl sence hız kaç tane program açtın N8 le ne yaptın tam olarak birde wave 2 hangi film formatlarını oynatıyor acaba hiç sorun yaptımı bu iki cihazdan biri

Utku

Utku

Üye
hız nasıl sence hız kaç tane program açtın N8 le ne yaptın tam olarak birde wave 2 hangi film formatlarını oynatıyor acaba hiç sorun yaptımı bu iki cihazdan biri

:oke:aynen öyle

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
küçük prgramlardan 30 civarı açtım :D ikiside mkv oynattı avi oynattı sorun yapmadı ;)

Uruloki

Uruloki

Üye
hmm yani performans olarak denildiği gibi değil diyorsun yani sadece symbinanın aksilikleri onlarda güncelleme ile düzeltiliyor biliyorsun

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşım ben zaten hiç bir zaman N8 performans oarak kötü demedim bol bol oynadım inceledim kurcaladım zaten . ama Wave 2 daha stabil daha hızlı performans olarak sadece bunu söylüorum ben N8 elimdeykende çok şahit oldum ben :)

suat1111

suat1111

Üye
n8 zin son zamanı ile yazdığınız yazı ne alaka

Uruloki

Uruloki

Üye
yok sen demiyorsun zaten de başkaları diyordu sonuçta

Sandrake

Sandrake

Üye
N8-01 AndroidOS olursa harbi süper olur :oke:

AYNA

AYNA

Üye
güzel anlatmışsın sağol :D
peki badada bir sürü program açmayı denedin mi aynı anda? onda nasıl bir tepki veriyor merak ettim?

eaagent

eaagent

Üye
    Konu Sahibi
Yani n8 in bende kalisinin son zamanlari dostum ;D wave 2 mde hd oyunlar haric bkac program yukledm kardesm ole cok program yuklemedm kalabalk sevmem indrdm samsung appsde hesabimda duruo ne zaman istersem ihtyacm olursa depolamis gbi indirp kurarm telefonda kalabalaigi pek sevmem naslsa her an elimin altndalar hesabimda o yuzden denemedm gerekte duymadm :)

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
vay ve waveciden bunları duymak süper..
:bye2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt