Nokia N8 Kamera-İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

pcwolf

pcwolf

Üye
konuya adapte olamadın galiba buradaki sorun , arkadaşın kameraya girdiğinde otomatik nete bağlanarak para gitmesi ben de biliyorum açık havada gps üzerinden, net olmadan konum belirleyebildiğini ki bu da ayarsız yapılmyıyo ben de bu konuyu değerlendirdim senin söylediğinle bi alakası yok yani

Adapte olmamanın alakası yok...
Sen demedin mi "şimdi kapadım tabiki net alırsam açarım" diye?
Ben de gpsnin illa internete ihtiyacı yoktur dedim neresi adapte olamama anlamadım...:ah

zoniengi

zoniengi

Üye
n 85 ve n97 de resimleri galeride gezerken seçenekler dediğimde haritada göster deyip resimlerin konumunu görebiliyordum fakat aynı şeyi yapamıyorum n8 de?

SPLNTR

SPLNTR

Üye
yaw arkadaş ben özelliği kapadım dedim kapamasam kontör(tl) gitcek :) şimdi anlamışsındır umarım , özelliği kapamazsam eninde sonunda paramı yer onu diyorum

pcwolf

pcwolf

Üye
yaw arkadaş ben özelliği kapadım dedim kapamasam kontör(tl) gitcek :) şimdi anlamışsındır umarım , özelliği kapamazsam eninde sonunda paramı yer onu diyorum

Kusura bakma da kullandığın aletin özelliğini bilmiyon bir de muhalefet ediyon. Ben bugün açtim o özelliği fotomu çektim haritada yerine felan baktım kuruş gitmedi?? Istersen atayım fotoyu bak koordinatlara, veya şu konumlama yöntemleri ve konumlama sunucusunu artı olarak da haritalarda internet kısmını iyice kurcalayıp öğren de sonra tln gitmesin. Ben gpsye sadece 1 kere kontör kaptırdım, acemiliğine tl harcamadan önce kullanma kılavuzunu karıştır indir bişiler yap sonra itiraz et bana...

--------------- Ekleme ---------------

n 85 ve n97 de resimleri galeride gezerken seçenekler dediğimde haritada göster deyip resimlerin konumunu görebiliyordum fakat aynı şeyi yapamıyorum n8 de?

Coğrafi konum etiketli fotoları N8e atarsaniz haritalada göster deyince görünür bence

telefonuna at koordinatlar bilgiler kısmında görünür ve haritalarda göster seçeneği çıkar. Coğrafi etiketleme ayarı açık olup gps bağlantı yapmamışsa foto çekince bilgi felan almaz, dolayısıyla fotoların konumu da görünmez

SPLNTR

SPLNTR

Üye
tabiki biliyorum ben önceki mesajımda da belirtmiştim ztn oluyor da ayarla oluyor diye , telefonu aldğımızda özellik açık geliyo o ayarları yaparsan int. zaten hiç bişekilde bağlanmıyo iznin olmadan yaparsan dahi benim gpsdeki konumlandırma sisteminin çok iyi çalıştığını söyleyemicem netsiz tam verim olmadığından dolayı kapattım ovi maps te hele konum bulması uzun sürüyo kapalı olması tercihimdir
bu arada tartışmaya luzüm yok n8 in kullanıcı açısından bilmediğim özelliği yoktur şükür ki

pcwolf

pcwolf

Üye
tabiki biliyorum ben önceki mesajımda da belirtmiştim ztn oluyor da ayarla oluyor diye , telefonu aldğımızda özellik açık geliyo o ayarları yaparsan int. zaten hiç bişekilde bağlanmıyo iznin olmadan yaparsan dahi benim gpsdeki konumlandırma sisteminin çok iyi çalıştığını söyleyemicem netsiz tam verim olmadığından dolayı kapattım ovi maps te hele konum bulması uzun sürüyo kapalı olması tercihimdir
bu arada tartışmaya luzüm yok n8 in kullanıcı açısından bilmediğim özelliği yoktur şükür ki

O zaman benim birşeylere adapte olmadığımı felan da çıkarma, yav kapattım tl gitti de deme, çok sevinecem.
Dediğin herşeyi anlamama rağmen ortalık karıştı.

SPLNTR

SPLNTR

Üye
tamam salla gerisini önemli olan anlaşmamız :)

Üst Alt