Nokia N8 Kamera-İnternet

Sponsorlu Bağlantılar

Crescent-23

Crescent-23

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Kamera-İnternet
telefonu alalı 1 hafta oldu herşeyini öğrendim nerdeyse ama şu kameraya girince her seferinde TL leri yemesi yüzünden TL dayanmıyor.kameraya giriyorum 3 sn. sonra "Turkcell İnternet Bağlanıldı" geliyor ekranın üst kısmında 50kuruş diye diye Tl kalmıyor. kamerayı çok kullanan biriyim ama bi bu sorunu çözemedim kimsenin başına geldimi aynı sorun ?(öncelik sırası ayarlı Turkcell İnternet 4. sırada ama yinede bağlanıyo )

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Kamera ayarlarından yer etiketlemeyi kapalı yapman lazım

SilentOne

SilentOne

Üye
bu arada neden kamerada gps etkinleşiyor başata anlamadım

pcwolf

pcwolf

Üye
5800da o özelliği açıp ben de bu gps niye devreye giriyo diyodum seninki de aynı hesap olmuş:)

pcwolf

pcwolf

Üye
Bence çalışmıyor o özellik.

pcwolf

pcwolf

Üye
Yoo ben yer ve haritaları açtım, harita ayrıntıları da vardı kamerayı da açtım foto çektim hiçbir yerde göremedim coğrafi konumla ilgili birşey. Bildiğim kadarıyla bilgiler(foto özelliklerinde) kısmında olması lazım onun.

aa-tolga

aa-tolga

Üye
en güzeli garanti olması için erişim noktalarından hatta ait bağlantıları silmek.

balkonkusu

balkonkusu

Üye
valla ya benim de sinirimi bozdu o :D ama ben tüm bağlantılara sadece WLAN ı seçtim :d onun içn kameraya girince yukarıda bağlanamadı yazıyordu hoş bağlansa da kontor yiyemez şuan kontor - de :P :D ama benim anlamadığım kamerada video çekerken objeye yakınlaşınca makro moda geçmiyor mu

boydanger

Üye
tüm özellikleri bu sayfada var sorun oldumu yardım ediyorlar

SPLNTR

SPLNTR

Üye
aslında internet paketi iyi bi olay vodafonenun 1 aylık bedava interneti zamanında çektiğim fotoları açtım baktım bilgilerde yer kısmında çekilen yerin koordinatları yazıyor bence hoş bir özellik sonra gps den bakabilirsin :) şimdi kapadım tabiki net alırsam açarım

melgklay

melgklay

Üye
Normal n8de videoda makro modu yok.. Ayrıca gps özelliği çalışıyor.. Bilgisayarda bilgiler kisminda

pcwolf

pcwolf

Üye
aslında internet paketi iyi bi olay vodafonenun 1 aylık bedava interneti zamanında çektiğim fotoları açtım baktım bilgilerde yer kısmında çekilen yerin koordinatları yazıyor bence hoş bir özellik sonra gps den bakabilirsin :) şimdi kapadım tabiki net alırsam açarım

İllahi internet bağlantısına gerek yok ki, tabi hızlı bağlanayım derseniz lazım. Gerçi benim telefonda yağmurlu havada 2 dkde bağlandım, millet beklemeyi bilmiyor heralde:ehe

SPLNTR

SPLNTR

Üye
İllahi internet bağlantısına gerek yok ki, tabi hızlı bağlanayım derseniz lazım. Gerçi benim telefonda yağmurlu havada 2 dkde bağlandım, millet beklemeyi bilmiyor heralde:ehe

konuya adapte olamadın galiba buradaki sorun , arkadaşın kameraya girdiğinde otomatik nete bağlanarak para gitmesi ben de biliyorum açık havada gps üzerinden, net olmadan konum belirleyebildiğini ki bu da ayarsız yapılmyıyo ben de bu konuyu değerlendirdim senin söylediğinle bi alakası yok yani

Üst Alt