Nokia N8 Aldım ? Bakarmısınız

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
Nokia N8 Aldım ? Bakarmısınız
Şubata kadar beklemek istiyordum ancak büyük bir sürpriz oldu n8 almak nasip oldu .. Yeşil sürümünden aldım telefonu gayet iyi buldum ancak ses cok az cıkıyor bu normalmi yoksa gerçekten azmı (hoparlörden) bu ses yani c5 kullananlar bilir ondan daha az cıkıyor resmen buna bir çözüm varmı

erkara_64

kardeşim N8 müzik telefonu değil sana öyle diyebilirim.
sende o zaman C5 ile X2 yi karşılaştır bak bakalım C5 i gözün görecek mi ses konusunda...ben N8 ile beraber X2 aldım ses konusunda X2 inin üstüne tel tanımam 4 hoperlör var surrond hemide:)

Crescent-23

Crescent-23

Üye
kardeşim N8 müzik telefonu değil sana öyle diyebilirim.
sende o zaman C5 ile X2 yi karşılaştır bak bakalım C5 i gözün görecek mi ses konusunda...ben N8 ile beraber X2 aldım ses konusunda X2 inin üstüne tel tanımam 4 hoperlör var surrond hemide:)

6233 vardı bende ve bi kaç arkadaşımda hepsininde hoparlör patladı aynı sorun X2 de yokmu ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Hayırlı olsun

erkara_64

patlar patlamaz o konuda birşey diyemem daha alalı 1 hafta oldu:)

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
müzik konusunda x6dan daha iyisi olacağını sanmıyorum kardeşim nasıl olsa ses yongası var ha ses yüksekliği ayrı ancak kalitede konuşacak seviyesi olamaz ;)

erkara_64

müzik konusunda x6dan daha iyisi olacağını sanmıyorum kardeşim nasıl olsa ses yongası var ha ses yüksekliği ayrı ancak kalitede konuşacak seviyesi olamaz ;)

x2 kullandın mı hiç...?

ben 5800-x6-x2-e72-n95-htc-ıphone-çin telefonları daha sayayım mı...neyse hadi 5800 desen anlarım ama x6 uzaktan yakından x2 ile alakası yok bence yarın bi telefoncuya git karşılaştır ilk işin bu olsun:)

ayrıca arkadaş sesin berraklığından bahsetmiyor sesin yüksek veya azlığından bahsedior....(telefonu gayet iyi buldum ancak ses cok az cıkıyor bu normalmi yoksa gerçekten azmı (hoparlörden) bu ses yani c5 kullananlar bilir ondan daha az cıkıyor resmen buna bir çözüm varmı)

kol@j

kol@j

Üye
Şubata kadar beklemek istiyordum ancak büyük bir sürpriz oldu n8 almak nasip oldu .. Yeşil sürümünden aldım telefonu gayet iyi buldum ancak ses cok az cıkıyor bu normalmi yoksa gerçekten azmı (hoparlörden) bu ses yani c5 kullananlar bilir ondan daha az cıkıyor resmen buna bir çözüm varmı

ses artırma kodları var ancak

hiç tavsiye etmem hoparlörü zorluyor hatta patlatabiliyor.

ya da mp3 leri mp3 trim programından geçirerek seslerini yükselte bilirsin

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
x2 kullandın mı hiç...?

ben 5800-x6-x2-e72-n95-htc-ıphone-çin telefonları daha sayayım mı...neyse hadi 5800 desen anlarım ama x6 uzaktan yakından x2 ile alakası yok bence yarın bi telefoncuya git karşılaştır ilk işin bu olsun:)

ayrıca arkadaş sesin berraklığından bahsetmiyor sesin yüksek veya azlığından bahsedior....(telefonu gayet iyi buldum ancak ses cok az cıkıyor bu normalmi yoksa gerçekten azmı (hoparlörden) bu ses yani c5 kullananlar bilir ondan daha az cıkıyor resmen buna bir çözüm varmı)

kardeş hepsini ben söylüyorum sanki farklı 2 kişiyle konuşuyorsun

erkara_64

senin düşüncelerinin hepsi farklı:)

emredel

emredel

Üye
Kardeş hayırlı ugurlu olsun. Acaba kutudan ovi müzigi sınırsız kullanabimek için şifre çıktımı indirmeleri sınırsız yapan muhabbet

SilentOne

SilentOne

Üye
bu arda nokialarda ses şifresi yok dimi

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
Kardeş hayırlı ugurlu olsun. Acaba kutudan ovi müzigi sınırsız kullanabimek için şifre çıktımı indirmeleri sınırsız yapan muhabbet

yok cıkmadı bende sadece x6 için olan bi pin kodu verildi içinden öyle bir kağıt çıkmadı

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Hayırlı olsun :)

futbol123

futbol123

Üye
hayırlı olsun kardeşim yeni güncelleme çıkarsa seste bi artma olabilir

punisher123

punisher123

Üye
Sesin yüksekliğine pek takılmayın arkadaşlar o kadar önemli değildir,Ama berraklığı konusunda kötüyse işte sorun, Bende ileride n8 almayı düşünüyorum ama müzik konusunda endişeliyim şuanki n81im kadar berrak ses vermezse hayal kırıklığı yaşarım gibime geliyor.

Anußis

Anußis

Üye
    Konu Sahibi
valla benim nokia maceram xpressmusic ile başladı ve devam ediyor

5310/5320/5800/x3/x6 olarak gidiyor nserisinin tek kullandığım telefonu n900dü şimdi ise n8 aldım sesi pek kaliteli değil acıkcası arkadaşlar ne düşünür bilemem ancak o stereo duyguyu hoparlör veremiyor.

ancak kulaklıktaki sesi yaşamak istiyorsan xpressmusic ile aynı kaliteyi vermeyi başarmışlar ...

Crescent-23

Crescent-23

Üye
valla benim nokia maceram xpressmusic ile başladı ve devam ediyor

5310/5320/5800/x3/x6 olarak gidiyor nserisinin tek kullandığım telefonu n900dü şimdi ise n8 aldım sesi pek kaliteli değil acıkcası arkadaşlar ne düşünür bilemem ancak o stereo duyguyu hoparlör veremiyor.

ancak kulaklıktaki sesi yaşamak istiyorsan xpressmusic ile aynı kaliteyi vermeyi başarmışlar ...

Kardeş haklı olabilirsin ama adamlar tüm özellikleri bi telefona koyarsa diğer telefonları satamaz buda Nokia nın işine gelmez en kralı bile deseler mutlaka bi kaç özelliğini eksiltirler diğer cihazlarda satılsın diye.Siz belki bana katılırsınız , katılmazsınız bilmem ama ben böyle düşünüyorum .( mesela E7 ye 4 inç. ekran koydular 8mp kamera N8 e 3,5 inç. ekran 12mp kamera ve E7 yide N8 in alternatifi yaptılar)

emredel

emredel

Üye
bu x6 için olan pin kodu sınırsız müzik içinmi acaba yoksa başka bişe için mi uygulama indirmek için falan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt