Ücretli Oyun ve Uygulamaları Bedava Yüklemek VİDEO ANLATIM. Need For Speed:Shift, NDrive, Picsel Sm.

Sponsorlu Bağlantılar

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Ücretli Oyun ve Uygulamaları Bedava Yüklemek VİDEO ANLATIM. Need For Speed:Shift, NDrive, Picsel Sm.
Tüm bilgiler için badadestek.com

• Beğen
Tepkiler: muhterem33, scorpioyedi, Loves_eyeblind ve 37 diğerleri

e1b1

e1b1

Üye
teşekkürLer..

Noks

Noks

Üye
denicem 10 dk dan inş calısır :) saol

silver021

silver021

Üye
şu resimleri az daha kaliteli ve büyük koysaydın. neyse genede çok çok sağol. tuttum bu konuyu :oke:

byMaMe

byMaMe

Üye
emeğine sağlık süper birşey ben yüklemeye çalışacam insallah olur sabahtan beri nfs shift i de yapmaya çalıştım olmadı benim şansım bakarsın bunlarda olmaz ama deniyicem teşekkürler

sonys119

sonys119

Üye
Wave Spoofer nedir kardeş ?

Noks

Noks

Üye
emeğine sağlık süper birşey ben yüklemeye çalışacam insallah olur sabahtan beri nfs shift i de yapmaya çalıştım olmadı benim şansım bakarsın bunlarda olmaz ama deniyicem teşekkürler

ben nfsyi yükledim:naughty:

passangerr

passangerr

Üye
super paylasım kardesım ellerine saglık

sefayılmaz

sefayılmaz

Üye
dostum işlemleri teker teker yaptım oyunun simgesi telefona geldi açıyorum gameloft yazdıktan sonra tekrar menüye dönüyor oyunu kapatıyor

frager

frager

Üye
çok teşekkürler denedim oldu

KafKefEmrE

Üye
Süper paylaşım :D bunun programını yapana helal olsun beeee :D

Arkadaşlar linkler uçup gitmeden indirin hepsini :D

KiN111

KiN111

Üye
Ellerine Sağlık Kardeş Ancak Yeni Bazı oyunlar Yok Yardımcı Olabilirseniz sevinirim

• Beğen
Tepkiler: Turkuaz0

KafKefEmrE

Üye
dostum işlemleri teker teker yaptım oyunun simgesi telefona geldi açıyorum gameloft yazdıktan sonra tekrar menüye dönüyor oyunu kapatıyor

Uygulamadan dolayı. Sen başka bi uygulama yükle onun üzerine yap. Vazgeçeceğin uygulamayı değiştir ,)

passangerr

passangerr

Üye
Bencede uygulamalardan kaynaklanıyor baska bir forumda daha okumustum bazı uygulamalar tutmuyor die..Ben 4 oyun arka arkaya yukledim sadece avatar calıstı bende ama denemeye devam :=)

KafKefEmrE

Üye
Bencede uygulamalardan kaynaklanıyor baska bir forumda daha okumustum bazı uygulamalar tutmuyor die..Ben 4 oyun arka arkaya yukledim sadece avatar calıstı bende ama denemeye devam :=)

Bazı uygulamalrda değiştirecek dosya bulamıyor. Yani sizin vazgeçtiğiniz oyun veya uygulama ne kadar çok dosyası varsa (boyutu yani) daha iyi sonuşlar verir. ve sizi oyundan atma gibi bi sorunla karşı karşıya bırakmaz

frager

frager

Üye
RF 2011 istioruzzzz

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Video anlatım eklendi arkadaşlar..

passangerr

passangerr

Üye
Arkadaslar asagıdakiler karsıdaki uygulamalarla sorunsuz calısıyor.Denedikce paylasırsak daha kolaylasır işimiz :)
-Blades of Furry = Shotgun
-Hero of Sparta = Blocks