Ücretli Oyun ve Uygulamaları Bedava Yüklemek VİDEO ANLATIM. Need For Speed:Shift, NDrive, Picsel Sm.

Sponsorlu Bağlantılar

KafKefEmrE

Üye
Arkadaşlar eğer oyundan atma sorunu varsa o oyuna tekrar girin sorunsuz çalışıyor. Yada bataryayı çıkartıp takın

adelante55

adelante55

Üye
öncelikle bu uygulamayı bulan herkese teşekkür ediyorum, birçoğunu kurdum oynuyorum.
şimdi cevap verebilecek arkadaşlara birkaç sorum olacak;
1-glow oyununu yüklemek istedim ancak üzerine yüklenecek olarak gösterilen bsushi'yi samsungapps'ta bir türlü bulamadım.
2-yine aynı şekilde GT racing motor academy içinde Origami'yi samsungapps'ta bulamadım
3-bazı oyunların neyin üzerine yükleneceği yazılmamış, bunun için ne yapmamız gerekiyo??
tekrar teşekkür ederim emeği geçenlere

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
öncelikle bu uygulamayı bulan herkese teşekkür ediyorum, birçoğunu kurdum oynuyorum.
şimdi cevap verebilecek arkadaşlara birkaç sorum olacak;
1-glow oyununu yüklemek istedim ancak üzerine yüklenecek olarak gösterilen bsushi'yi samsungapps'ta bir türlü bulamadım.
2-yine aynı şekilde GT racing motor academy içinde Origami'yi samsungapps'ta bulamadım
3-bazı oyunların neyin üzerine yükleneceği yazılmamış, bunun için ne yapmamız gerekiyo??
tekrar teşekkür ederim emeği geçenlere

Bazı uygulamalar türkiye dışında verilen uygulamalar hangi ülke oldugunu araştırmak lazım fakat bulamadıgın ve omayan uygulama ve oyunları deneyerek yapabilirsin listede yazmıyorsa kafana göre bişey yükle üzerine dene oluyorsa sorun yoktur olmuyorsa başka bir uygulamanın üzerinde dene.

Http

Http

Üye
tşk dostum oyunları yüklüyorum saolasın..

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
sorunsuz değil arkadaşım. en büyük sorun telefona word yazıp kaydedemior olmamız. bu yüzdendirki bu pixel smart bu haliyle bir işe yaramıor. bende denedim. ancak kaydet dediğimde programdan atıor beni. :allalla:

Dediğin sorunla karşılaşmadım. Fakat telefonda bence çok gereksiz bir uygulama yazsan nolur yazmasan nolur telefon pdf word ... dosyalarını zaten açıyor düzenlemeye ne gerek var.

cbalim

Üye
bende yığın bellek olarak bağlayınca others dosyası ve diğer images videos vs dosyaları çıkmıyor :S

zalbarcan

Üye
Modern Combat: SandStorm bu oyun hakkında bilgi verebilirmisin ?

indirdim 3 part halinde fakat dosyalar zip formatı ama ziptede açılmıyor rar dada açılmıyor :S
bu oyuna bi el atsan

passangerr

passangerr

Üye
Origami United States magzasında, Bsushi ise ispanya(Espana) magzasındabulunmaktadır.
Kies te logout yapıp aşagıda sagdaki ulke secme kısmından o ulkelerin magzalarını secip indirebilirssiniz.

pantegra

Üye
Ben Dj Emulator üzerine Avatar'ı yükledm oyun açıldı fakat iki sorun var.

1. Oyunun sesleri ve müzikleri gelmiyor seviye sonda olmasına rağmen.

2. Oyunun ismi hala Dj Emulator olarak duruyor. Simgesinde problem yok.

silver021

silver021

Üye
Ben Dj Emulator üzerine Avatar'ı yükledm oyun açıldı fakat iki sorun var.

1. Oyunun sesleri ve müzikleri gelmiyor seviye sonda olmasına rağmen.

2. Oyunun ismi hala Dj Emulator olarak duruyor. Simgesinde problem yok.

:D bendede aynısı var. nfs shiftin adı yazıor simgesi ardefender olarak duruor.
pixel smart officedede aynısı

schnellmajestic

schnellmajestic

Üye
sallayın beyler emeğe saygı yinede ama vaktim gtti

passangerr

passangerr

Üye
Simge ve iconları cok da dert etmeyin beyler oyun rahat oynanıyor mu onemli olan o :=)
Ben goruldugu gibi simge sorununu cozdum ama isimlere yapılacak birşey yoq :)

adelante55

adelante55

Üye
arkadaşlar sky force oyununu bir türlü ShakeMe 'nin üzerine kuramadım, hep hata verdi. yapan var mı? Hangi oyunun üzerine kurmak gerekiyo acaba?

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Simge ve iconları cok da dert etmeyin beyler oyun rahat oynanıyor mu onemli olan o :=)
Ben goruldugu gibi simge sorununu cozdum ama isimlere yapılacak birşey yoq :)

Bazılarında isim olmuyor evet onuda advenced options costum name'den yapıyoruz.. Şuana kadar hepsi ismiyl bereber çıktı bende sadece tek bir uygulamam ismi farklıydı.

--------------- Ekleme ---------------

:D bendede aynısı var. nfs shiftin adı yazıor simgesi ardefender olarak duruor.
pixel smart officedede aynısı

advanced options costom name'den ismini değiştirerek girin.. Ama nfs'de o sorun yok isim ve icon hersey tamam bende.. bi sorun yok..
Denemekten kimse ölmez :)

zalbarcan

Üye
Arkadaşlar 10'a yaklaşık oyun yükledim telefonuma eskiden yüklediğim uygulamaların üzrine yükledim hiçbiri listedeki gibi deil ama hepsi çalışıyor :)

sonys119

sonys119

Üye
yaw indirme sitesinde indir deyince acılan sayafa mahkeme kararıyla engellenmişş

passangerr

passangerr

Üye
hawx ı yukleyen varmı arkadaşlar ben pek fazla deneme yapamadım onda ?

İspanyol

İspanyol

Üye
monapoly yi dj emulatörün üzerine kurdum bir sorun yok herkez yaptığını yazarsa daha kolay olacak işimiz he bide dungeon hunteri yükleyen varmı

ceycey111

ceycey111

Üye
Arkadaşlar kieste Comida Saludable (Healthy Food) diye bi uygulama yok ne yapcam?

karel23

karel23

Üye
oldu teşekkürler fakat linkler öldü geç kalmışız