Ücretli Oyun ve Uygulamaları Bedava Yüklemek VİDEO ANLATIM. Need For Speed:Shift, NDrive, Picsel Sm.

Sponsorlu Bağlantılar

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar asagıdakiler karsıdaki uygulamalarla sorunsuz calısıyor.Denedikce paylasırsak daha kolaylasır işimiz :)
-Blades of Furry = Shotgun
-Hero of Sparta = Blocks

Ana konuya alıyorum bunları..
Bu arada verilen listede yazıyor neyin neye koyulacağı...
Oyun listesi linki var ana konuda..

NFS_Shift

Üye
Arkadaşlar benim indirdiğim ücretsiz oyunu (arDefender) yükledikten sonra Yığın depolama olarak başlatıyorum ama -others- klasörü tamamen bomboş. Yüklenen oyunların tam olarak yeri neresi acaba? Ben en son BADA versiyonuna yükselttim telefonu versiyon farkından kaynaklanıyor olabilirmi?

tesadüf05

tesadüf05

Üye
ben iki oyun yükledim sorunsuz çalışıyor birini gelinlik rehberi uygulamasının üstüne diğerini recblyn die çöp kutusu vardı onun üzerine :))

passangerr

passangerr

Üye
Ana konuya alıyorum bunları..
Bu arada verilen listede yazıyor neyin neye koyulacağı...
Oyun listesi linki var ana konuda..

Avatar ı Arabian Beats olarak değiştirir misin kardesim 2. acılısta mines da hata verdi fakat arabian beats in uzerine kurunca şimdi sorunsuz calişiyor.

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Avatar ı Arabian Beats olarak değiştirir misin kardesim 2. acılısta mines da hata verdi fakat arabian beats in uzerine kurunca şimdi sorunsuz calişiyor.

James Cameron's Avatar = Gypsii, Dj Emulator 'den biriniede kurulunca sağlam çalışıyormuş zaten listede yazıyor. Ordan kaldırıyorum lazım olanlar ilk mesajdaki linke tıklayarak neyin nereye koyulacağı listesini görebilirler..

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar benim indirdiğim ücretsiz oyunu (arDefender) yükledikten sonra Yığın depolama olarak başlatıyorum ama -others- klasörü tamamen bomboş. Yüklenen oyunların tam olarak yeri neresi acaba? Ben en son BADA versiyonuna yükselttim telefonu versiyon farkından kaynaklanıyor olabilirmi?

Ben Bada 1.2 S8500XXJK1 kullanıyorum.
Muhtemelen sorun şu olabilir telefon ayarlarında uygulama yükleme yeri olarak hafıza kartı seçmemiş olabilirsin. Uygulama yüklemeyi hafıza kartı olarak seç ondan sonra uygulamaları ardefender vs... yükle muhtemelen sorun budur.. Telfon hafızasına yüklüyor olabilirsin..

tesadüf05

tesadüf05

Üye
Arkadaşım bu yöntemle sadece oyunmu yükleniyor uygulamalar yokmu

:::burak:::

:::burak:::

Üye
badanin hacklenmesi iyi olmadi aslinda tamam oyunlarr falan iyi ama adamlar badaya ilgiyi azaltmasalar bari,zaten bu acigi kapatmak bir guncellemeye bakar

turkprensi

turkprensi

Üye
bu şekildee yaparakk diger uygulamalarıda ucretsiz olarak yukleyebilirmiyiz acaba ???

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım bu yöntemle sadece oyunmu yükleniyor uygulamalar yokmu

Elimizde sadece oyunlar var şuan uygulamalarında oldugu bir arşiv bulursak onlarda yüklenebilir bu şekilde.. İlerde düşer belki bakacaz.. Uygulama satın alan arkadaşımız varsa burda paylaşssın other klasörünün içinden bi denyelim..

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
:tşk:

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
bu şekildee yaparakk diger uygulamalarıda ucretsiz olarak yukleyebilirmiyiz acaba ???

Uygulama satın almış bir arkadaşımız other klasöründeki dosyaları paylaşırsa deneyip görcez..

passangerr

passangerr

Üye
Evet arkadaslar mesela birisi picsel smart office paylaşsa hiç fena olmaz hani :)

Yanlış anlaşılmasın sadece denemek için işe yarayıp yaramadıgını anlamak için aklıma gelen en yararlı pro o şimdilik.

Bu arada kucuk bir ekleme ndriveda işe yaramadıgını biliyorum çünkü online activasyon kodu istiyor şimdilik c.r.a.c.k cıkmadan bi işe yaramıyor yuklediğimizle kaldık kendi telefonumuza...

zalbarcan

Üye
Mükemmel olmuş eline sağlık
Lakin Modern Combat: SandStorm'u 3 part halinde indirdim ama bitürlü üç partı birleştiremedim rar dosyasımı zip dosyasımı ikiside kurulu gerçi :S

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaslar mesela birisi picsel smart office paylaşsa hiç fena olmaz hani :)

Yanlış anlaşılmasın sadece denemek için işe yarayıp yaramadıgını anlamak için aklıma gelen en yararlı pro o şimdilik.

Bu arada kucuk bir ekleme ndriveda işe yaramadıgını biliyorum çünkü online activasyon kodu istiyor şimdilik c.r.a.c.k cıkmadan bi işe yaramıyor yuklediğimizle kaldık kendi telefonumuza...

TAM BEN PICSEL SMART OFFICE DENEMESI YAPIYORDUM SEN YAZMISSIN USTUNE GELDI BAK. :)
PICSEL SMART ANA KONUDAKI OYUN VE UYGULAMA LISTESINE EKLENDI.. ÖNCE (REGNUM ) regnum telefon dosyasındaki adı: (v7ee1grlax) PROGRAMINI KESLE YUKLEYIN UZERINE SPOOF ILE YEDIRIN KOLAY GELSIN...

passangerr

passangerr

Üye
Vaay oldumu süpersin ellerine sağlık kardeşim :)

Yeni yükledim sorunsuz çalıiıyor :=)

silver021

silver021

Üye
Vaay oldumu süpersin ellerine sağlık kardeşim :)

Yeni yükledim sorunsuz çalıiıyor :=)

sorunsuz değil arkadaşım. en büyük sorun telefona word yazıp kaydedemior olmamız. bu yüzdendirki bu pixel smart bu haliyle bir işe yaramıor. bende denedim. ancak kaydet dediğimde programdan atıor beni. :allalla:

az1986

az1986

Üye
"SE77" Baba buyuksun. erkek adamsin bu iyiliyi yaptinya sana buyuk tesekurler

--------------- Ekleme ---------------

baba bide bu pronun nasil oyunlar yuklediyini anlatirsan iyi olur. ben kendim manuel olarak ardefenterin yer aldigi bolume nfsshif yukledim. bana ardefenter yuklu olan karti takin diye bir mesaj verdi telefon. lutfen daha detayli yardim edersen hem sen hemde tum waveciler kazinir.

badadestek

badadestek

Üye
    Konu Sahibi
picsel smart pek fazla işe yarauan bi proram değil zaten çok hantal... PDF word dosyalarını makina zaten program olmadan aıçyor düzenlemeyede zaten gerek yok telefon üzerinde saçma..

metintutku

Üye
real futbolu ne yaptıysam calıstırsamadm tam acılıyor hemen kapanıyor.yazıldıgı gıbı piano uygulamasıyla degstrdm ama olmadı

ŞenolTÜRK

ŞenolTÜRK

Üye
teşekkürler