Samsung monte türkçe firmwareli route 66 türkçe destekli

Sponsorlu Bağlantılar

kerem_guler

Üye
    Konu Sahibi
Samsung monte türkçe firmwareli route 66 türkçe destekli
MERHABALAR ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE BUNLARIN HEPSİNİ FARKLI SİTELERDEN VE BURADAN YARARLANARAK DERLEMİŞ BULUNUYORUM YAPMANIZ GEREKENLERİN HEPSİNİ TEK TEK SIRALAYARAK ANLATACAĞIM ŞUANDA KULLANDIĞIM MONTEDE ŞAHSEN DENEDİM VE GAYET BAŞARILI BİR ŞEKİLDE KULLANMAKTAYIM
HEM FİRMWAREİM TÜRKÇE DESTEKLİ HEMDE ROUTE 66 KURULUDUR VE OLDUKÇA STABİL BİR FİRMWARE OLDUĞUNU SÖYLEYEBİLİRİM
1- ÖNCELİKLE S5620MFJF1 FİRMWARE İNİ VERDİĞİM LİNKTEN İNDİRİN
2-CSC DOSYASINI LİNKTEN İNDİRELİM
3-DAHA ÖNCE ROUTE 66 YÜKLEMEYE ÇALIŞTIYSAK HAFIZA KARTINDAN SİLELİM
ŞİMDİ FİRMWARE İ KURARKEN YAPMAMIZ GEREKEN CSC DOSYASI OLARAK LİNKTEN İNDİRDİĞİMİZ DOSYAYI GÖSTEREREK FİRMWARE İ KURMAMIZDIR

FİRMWARE KURMA İŞLEMİ İÇİN TELEFONU DOWNLOAD MODUNA GETİRMELİYİZ (SES KISMA TUŞU+AÇMA KAPAMA TUŞU)
DAHA SONRA USB KABLOYLA BİLGİSAYARA BAĞLAYARAK MULTİ LOADER YARDIMIYLA GEREKLİ DOSYALARI GÖSTEREREK FİRMWAREİMİZİ YÜKLEYEBİLİRİZ (RESİMDE GÖSTERİLEN KIRMIZI İŞARETLİ YERLER ÖNEMLİDİR)DOWNLOAD A BASTIĞIMIZ ZAMAN İŞLEM BAŞLAYACAKTIR

FİRMWARE YÜKELEME İŞLEMİ BİTİNCE AYARLARDAN DİL SEÇENEĞİNİ TÜRKÇE YAPABİLİRİZ

MENÜ BULUNAN NAVİGASYON BUTONUNA DOKUNDUĞUMUZ ZAMAN SAMSUNG ROUTE 66 AÇILMAYACAKTIR AKTİF HALE GETİRMEK İÇİN VERDİĞİM LİNKTEN ROUTE 66 PROGRAMINI İNDİRİP BİLGİSAYARIMIZA KURALIM VE TELEFONUMUZU MENU/AYARLAR/TELEFON AYARLARI/BAĞLANTI SEÇENEKLERİ İÇERİSİNDEN YIĞIN DEPOLAMA OLARAK SEÇELİM VE BİLGİSAYARIMIZDA ROUTE 66 PROGRAMINI ÇALIŞTIRDIKTAN SONRA TELEFONUMUZU BAĞLAYALIM PROGRAM TELEFONU OTOMATİK TANIYACAKTIR
PROGRAM ÜZERİNDEN ROUTE 66 HESABI OLUŞTURMAMIZ GEREKMEKTE BUNU YAPTIKTAN SONRA GEREKLİ HARİTA VE SESLERİ TELEFONUMUZA YÜKLEYEBİLECEĞİZ
GEREKLİ YÜKLEMELERİ YAPTIKTAN SONRA TELEFONUMUZDAKİ NAVİGASYON BUTONUNA BASTIĞIMIZ ZAMAN PROGRAM ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAKTIR.

GÜLE GÜLE KULLANIN:aha:
not :arkadaşlar monte yi yaklaşık 3 ay önce sattığım için sorularınız yanıtsız kalacaktır ayrıca firmwareları takip edin mutlaka daaha güzel firmvare ler gelmiştir ben artık ilgilenemiyorum elimde cihaz olmadığı için

route 66 setup dosyası

multiloader 5.62

firmware

CSC DOSYASI

• Beğen
Tepkiler: lagers, tate1905, mertarmagan ve 8 diğerleri

ramowarr

Üye
samsung star icin var mı?

kerem_guler

Üye
    Konu Sahibi
montede denenmiştir star için herhangi bir bilgi sahibi değilim

dark_35

Üye
frimware yi kendimiz yaptıgımız taktirde garanti kapsamı dışına çıkıyormu herhangi bilgisi olan varmı

axelfolie

Üye
Kuzenimin telefonunda denedik mükemmel çalışıyor, teşekkür ederim, telefon garanti kapsamı dışına çıkıyor mu acaba?

eacikalin

Üye
çok güzel çalışıyor, hele bir de route 66 beleş olsa tam olacak:(

esser13

Üye
Teşekkür ediyorum sorunsuz olarak internet bağımlısı olmadan GPS kullanabildim.

baysalgurler1

Üye
Teşekkür ediyorum.yarın deniyeceğim.birde bu firmwarede sözlük varmı?

kendyn44

Üye
kerem bey dediklerinizi aynen yaptım ancak download tuşu aktiflenmiyor, neyi eksik yaptık ki

--------------- Ekleme ---------------

bilgisayarım telefon download modundayken telefonu görmediğinden yükleyemedim, şimdi nasıl yapabilirim?

akif1001

akif1001

Üye
download moduna bildiğim kadarıyla tel kapalıyken ses aşağı tuşu kamera tuşu ve teli açma tuuşna basılı tututorsun ve telde siyah ekran üzerinde boot ,downloader versiyon 5,43 gibi şeyler yazar işte o telin download moduna girdiği halidir

gsmclub.tr

Üye
Versiyonla beraber sözlükten türkçe çeviri gidiyor programda aktivasyon yapmadan ücretsiz olarak navigasyon yapılamıyor bildiğim kadarıyla aktivasyon kodu ücretsiz olmuyor satın almak dışında sizin bildiğiniz bir çare varmı?

CAMCIEROL

Üye
MERHABA BEN Linki S5620MFJF1.rar download for free on file share letitbit.net DOSYASINI İNDİRMEYE ÇALIŞIYORUM FAKAT İNDİREMEDİM
ÜCRETLİ OLDUĞU İÇİN Mİ İNDİRLMİYOR.
ÜCRETSİZ NASIL İNDİRECEĞİZ.
TEŞEKKÜR EDERİM

esser13

Üye
Firmwareyi yükledim çok güzel ve stabil çalışıyor.Maalesef sözlük türkçe çevirisi gitmiş.GPS mükemmel çalışıyor hatta araçla giderken hızını, muhtemel varış saati ve tam yerini gösteriyor.Paylaşımı yapan arkadaşa teşekkürler.

borakemal

Üye
download moduna bildiğim kadarıyla tel kapalıyken ses aşağı tuşu kamera tuşu ve teli açma tuuşna basılı tututorsun ve telde siyah ekran üzerinde boot ,downloader versiyon 5,43 gibi şeyler yazar işte o telin download moduna girdiği halidir
eline sağlık arkadaşım süper oldu ne zamandır bunu beklıyodum eline koluna sağlık :D:D
bir tek sorun gördüm oda benım en sevdiğim sözlüğün türkçe kısmının gitmiş olması bilmiyorum olup olmayacağını ama ufak düzeltmelerle geri getirebilirmiyiz sence bunu o da olursa daha ne :D:D
bide kurmak isteyen arkadaslara uyarı cep telefonunun kendi hafızası siliniyor kies ile rehberinizi yedeklyin ve fotograf ve video dosyalarınızı hafıza kartına geçirin.. saygılar

CorpseGroom

CorpseGroom

Üye
bu videosu arkadaşlar

kraker28

Üye
Qwert klavyeyi nereye kopyalayıp çalıştırıyoruz yardımcı olur musunuz ?

Ewo_

Üye
multiloader tam ekran olmuyor ne yapmam gerek ?

sadan53

Üye
birşey sormak istiyorum route 66 yı telefona yükleyip türkiye haritasınıda telefona yükledikten sonra internete bağlanmadan arabayla giderken yol ve haritayı sorunsuz gösteriyormu kısacası araçlarda olan navigationlar gibimi bu konuda bilgi paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler ederim..

eacikalin

Üye
birşey sormak istiyorum route 66 yı telefona yükleyip türkiye haritasınıda telefona yükledikten sonra internete bağlanmadan arabayla giderken yol ve haritayı sorunsuz gösteriyormu kısacası araçlarda olan navigationlar gibimi bu konuda bilgi paylaşırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler ederim..

Araçlarda olan navigatörden hiçbir farkı yok. Sesli navigasyon yapıyor. İlaveten telefon rehberinizdeki kişileri navigasyon programında konumlarını işaretleyebiliyorsuuz Bence hoş bir özellik. Harita yüklemek ücretsiz ancak navigasyon özelliği ücretli arkadaşlar.

ATOM6

Üye
ufak bi bilgide ben vereyim okadar tuşa basılı tutmanıza gerek yok download modu için kapatın teli ses aşa tuşuna basılı tutarken usb yi takın

Üst Alt