5800 da Android ?

Sponsorlu Bağlantılar

amocan_35

amocan_35

Üye
    Konu Sahibi
5800 da Android ?
Arkadaslar 5800 a Android neden yuklenemiyor ? sebebi RAM filan demeyin, iphone nunda sistemi fazla ozellikli deil ama yukleniyor??

OğuzcanAbi

Üye
:hmmm
5800 a olmaz zannediyorum
sebebini bilmiorum :ehe

• Beğen
Tepkiler: sinanorta
Şehriyar

Şehriyar

Üye
ahaaha :D başlığı okuyunca gülmekten alamadım kendimi :D 5800 dan bi halt olmaz arkadaşlar daha kendi sistemini kaldıramıyor.. kaldı ki 256 ramli win mobile cihazlarda zor uyarlama yapılıyor :D 5800 a android.. hala gülmekteyim :D

• Beğen
Tepkiler: ugurkartal09 ve kaptan3858

discoinferno

Üye
bildiğin bişey varsa acıklama yaparsın arkadaşım kendini cep telefonu mühendisi gibi sanıp alay edip gülmeye hakkın yok

• Beğen
Tepkiler: muyi_9, kahramans, -Empat- ve 7 diğerleri
amocan_35

amocan_35

Üye
    Konu Sahibi
ahaaha :D başlığı okuyunca gülmekten alamadım kendimi :D 5800 dan bi halt olmaz arkadaşlar daha kendi sistemini kaldıramıyor.. kaldı ki 256 ramli win mobile cihazlarda zor uyarlama yapılıyor :D 5800 a android.. hala gülmekteyim :D

aferin sana...:bann:

• Beğen
Tepkiler: porta ve kahramans
e1ektronick

e1ektronick

Üye
  • Beğen
Tepkiler: kahramans, D€nizhaN ve gurko32
Şehriyar

Şehriyar

Üye
Arkadaslarim germeyin ortami her 5800 kullanicisi sorar bu soruyu isterseniz bakin mesajlarima bende sormustum bu soruyu onceleri ama sonradan anladim nokia nin ne kadar kotu bir firma oldugunu. . Nokia gelecekte cikaracagi telefonlari satabilmek icin cikarmis oldugu telefonlara gerek donanim gerekse yazilim olarak comert davranmaz. . Simdi bu 5800 a 1 ghz islemci koysun herseyin en son teknolojisini doldursun herkeste alsin telefonu. . Hersey guzel ama sonradan cikaracagi atiyorum n8 e de bunlari koyacak zamanimizin en iyi teknolojisini. . Ee elimde son teknoloji telefon var niye gidipte n8 alym? Mantik bu iste. . Arkadaslar bu telefon daha downgrade yapmaya izin vermiyor android nasil yuklensin? Sizi kirdiysam ozur dilerim. . Bu kadar da kesin konusuyorum bu telefona symbiandan farkli bisey yuklenmez. . Birisi gelsin ve yukledim desin bundan sonra elime telefon surersem ne isterseniz o olayim. .

• Beğen
Tepkiler: dark_mobile852 ve tunczade
SilentOne

SilentOne

Üye
zaten 5800ın donanımyetersiz kalıyor

Şehriyar

Şehriyar

Üye
bildiğin bişey varsa acıklama yaparsın arkadaşım kendini cep telefonu mühendisi gibi sanıp alay edip gülmeye hakkın yok
bu arada "cep telefonu mühendisi" olmasamda forumda hepinizden eskiyim sizlerden daha tecrübeli olduğum kesin... yaşınız benden büyüktür belki diye fazla münakaşa etmek istemiyorum....

K.Serdar12

K.Serdar12

Üye
Android Sistem 5800 E uysaydı Nokia Da Bunu Akıl Ederdi Zaten Arkadaşım. :)

cres557

cres557

Üye
keşke yüklense ama..büyük hewesle almıştım bu telefonu ama hewesim kursagımda kldı malesef..olun bea genede sewiorm :)

Şehriyar

Şehriyar

Üye
ne kadar nefret etsemde müzik dinleyince affettiriyo kendini bir nebze de olsa :D

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
imkansız die birşey yoktur uyarlanırsa yapılabilir ama nokia nın yapma amacı yok android yapsa ne yapmasa ne yeni s^3 cihazlar çıkarıyor koysa onlara koyardı ve artık 5800 a fazla önem göstermiyorlar ayrıca n900 e android yükleniyor imkansız deil yani

eyup007

eyup007

Üye
nokiaya symbiandan başka bişey yüklenmez bu işletim sistemi konusunda çok sıkı davranıyor nokia

Davulbaz

Davulbaz

Üye
siemens sx1 ede linux kurulmaz denmişti kurmuştuk zamanında 2005 falandı hemde burada maxicepte şimdi 5800 android kurman için ram sorununu çözmeniz lazım en büyük engel de odur

Rich4arD

Rich4arD

Üye
Ben bu Android ne + Bizim telefonlarda kullandığımız ne gerçekten bu zamana kadar hiç bilmiyordum . Halada bilmiyorum . Pek araştırma fırsatı bulamadım . Yardım edebilirseniz güzel olur . Açıklamanız gelmesede araştırma fırsatı yaratmaya çalışırım .

ferwasd

ferwasd

Üye
arkadaşım androidin farklı bir bootable yapılışı var hem ıphone da sadece iphone 4 e yükleniyor.

SilentOne

SilentOne

Üye
aslında bir hacker arkadaşımız boot yazssa bu tel için hertürlü sistemi yazabilirsiz ama bide donamımdan anlayıp bu tele rem taksak tmm belki boot ve ramle olur ama ilerde belki biri android in en eski sürümünü yükler

mangdaşire

mangdaşire

Üye
android degil ama win.98 yükleniyor:)

SilentOne

SilentOne

Üye
oda emülatorle bizim dediqmiz direk telefona açılırken symbian deqil android

Üst Alt