5800 da Android ?

Sponsorlu Bağlantılar

SilentOne

SilentOne

Üye
müzik ve video izleme durumu adama kendini aşık ettiriyor

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
iOS gömen arkadaşım var desem?

cres557

cres557

Üye
hadi cnm sorunsuz çlşymu?

SilentOne

SilentOne

Üye
bize video lazım knıt lazım ne kadrda ios gomse bile nasılyapmış anlatıversin

mangdaşire

mangdaşire

Üye
ios mu?ios 5800 a gömülemez diye biliyorum.çünkü iphone hd 5800 hd degil.hani eger ios gömülebilseydi,5800 a emulator yapılırdı direk hiç ios gömülmeden oyunları,programları çalıştırılabilirdi.

berkcan_0

berkcan_0

Üye
ahaaha :D başlığı okuyunca gülmekten alamadım kendimi :D 5800 dan bi halt olmaz arkadaşlar daha kendi sistemini kaldıramıyor.. kaldı ki 256 ramli win mobile cihazlarda zor uyarlama yapılıyor :D 5800 a android.. hala gülmekteyim :D
arkadaşım 256mb ramli cihazlara bile zor uuyarlama yapılıyor demişsin bunun ramle bir ilgisi yok turkcell t10 bir bak istersen 5800 danda berbat bir telefon hem XDA forum gibi yerler uyarlasa belki s60 dan daha hızlı çalışacak ;):bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann::bann:

--------------- Ekleme ---------------

windows 3.1 ve windows 95 yükleniyor:ehe

arkadaşlar 5800 istense android yüklenir ama en büyük eksiği 3d hızlandırıcısı yok ve ram biraz az ama ona bakarsanız 5800 dan daha düşük telefonlara birde bakmışsınız android mesela turkcell t10 aynı seviyede telefonlar bazı arkadaşlar ios yükledim diyor bunlara gerçekten gülüyorum:D:D:D ama android veya windows mobile bu telefona yüklenebilirler sonuçta yüklenen telefonlar çokta donanım olarak üst seviyede değil yeterki birisi bu işlerle uğraşsın rom yapabilirlerse ve boot işi de biraz sorun tabi nokia bu işte çok sıkı davranıyor

SilentOne

SilentOne

Üye
tek sorun boot ta zaten

İz[Mir]Kan

İz[Mir]Kan

Üye
endo16

endo16

Üye
  • Beğen
Tepkiler: muyi_9
hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
imkansız die birşey yoktur uyarlanırsa yapılabilir ama nokia nın yapma amacı yok android yapsa ne yapmasa ne yeni s^3 cihazlar çıkarıyor koysa onlara koyardı ve artık 5800 a fazla önem göstermiyorlar ayrıca n900 e android yükleniyor imkansız deil yani

dostum n900 zaten nokia'nın en güzel telefonu ki o zaten symbian değil yani ondaki işlemci başka işletim sistemi kurmana izin veriyor ve bence bu özellikle nokianın bir numaralı telefonu overclockla işlemci hızı 1.2Ghz kadar çıkıyor hayatımda gördüğüm en mükemmel telefon... :)

artı ondaki işletim sistemi linux tabanlı mozilla,google chome gibi Browserlar kurabiliyorsun ama Türkiye'de satılmamakta bu telefon... :s

mıttık

Üye
aslında ios de androidde yüklenir.sorun bu değil asıl sorun telefonun entegreleri symbian için ayarlanmış yani s60v5 yazılımı dışında hiçbir yazlım kodlamasını okumuyor.yani sorun rom hafızasına kıytırık bi fw kopyalamak değil kodlamayı symbian diline göre tkr. yazılması lazım
sanırım arkadaşların bahsettiği boot sorunuda bu olsa gerek...

berkcan_0

berkcan_0

Üye
android bi ihtimal ama ios çok zor sonuçta bu apple şu n900 gelsede bi görsek çok merak ettim bu teli neden türkiyeye gelmiyor bu

hxüxsxaxm

hxüxsxaxm

Üye
N900 yanılmıyorsam 2008 son aylarında piyasaya sürülen bir telefon ve Türkiye'de satışa sunulmayacağı bildirilmişti yani boşuna bekleriz bir ara yurt dışından getirtecektim Arabistan'da telefonların çok ucuz olduğu ülkede N900 700 tl civarındaydı... :s ama o kadar geliştirilebilir bir işletim sistemi ve donanıma sahipki aklınız hayaliniz durur ona IOS'de android'te kurulur yeterki donanımları tanıması için bu iki işletim sistemi n900 göre düzeltilsin...

kcsoft

kcsoft

Üye
doğru söylüyorsunuz 5800 bende kullanıyorum ama öyle birşeyin olması imkansız

eko_ekrem

eko_ekrem

Üye
BEN MEMNUNUM .D 5800 hack c6 :D

berkcan_0

berkcan_0

Üye
saçmalığa bak 5800 android yüklemek :D

SilentOne

SilentOne

Üye
biz c6 n97 fwlerini kuruyoz yeter bize

by_hazinson

Üye
Arkadaşlar bende 5800 kullanıcısıyım ama Nokia'nın biraz bencil olduğu doğru hatta bi firma bile denilebilir :evet: Gerçek şu ki 5800'a android yükleyemeyiz. Bırakın android yüklemeyi nokia downgrade yapmamıza bile izin vermiyor ama daha bu sabah haberlerde nokia'nın microsoft ile resmen anlaştığını okudum artık nokianın yeni telefonlarında symbian yerine windows mobile kullanılacak. Nokia CEO'sunun bu konuda yaptığı açıklama ise ilginç ''Google büyümesin diye Microsoft'u seçtik''

anisti

anisti

Üye
5800 neden bu kadar kötülüyorsunuzki bu kadar tutulan bir telefon ve en çok satan ve fiyatı makul olan bir telefon bence süper

Üst Alt