5800 da Android ?

Sponsorlu Bağlantılar

general-84

general-84

Üye
5800 kamera hariç geri kalan özellikleriyle fiyatına göre harika ve müthiş!!
"SPB MobileShell v3.7.1" programını bulun ve yükleyin android ve daha fazla özelliği bir arada kullanın. symbian'la yapılabilecekler yazılacak programlarla sınırlıdır, yani sınır yok yeterki birileri yazsın, bunları bilmeden haksız yorumlar yapmayın. :hmmm

cres557

cres557

Üye
ben bu knuda olumlu dusunuyorum.arkadaslar bu tlfnlar uzaydan dusmdi bunlarda insanlar yptı.zamanında sx1d d ayni seyler yasanmstı snuc ortada.zamannda 6630la bluetoothla wifi gbi nete grsek ddgmd sıra arkadasm gulmustu bna.ee sonuc yne ortada.demek istdgm biraz kafa yorulsa islem tamam :) ;)

savaronajointed

savaronajointed

Üye
nokia dan bir halt olmaz arkadaşlar

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
5800 bitti artık üretimi yok yavaş yavaş devri bitiyor yazılım desteğide artık gelmez sanırım Android İstiyosan Uyumlu Telefon Al.

korhan_20_20_20

Üye
5800 kamera hariç geri kalan özellikleriyle fiyatına göre harika ve müthiş!!
"SPB MobileShell v3.7.1" programını bulun ve yükleyin android ve daha fazla özelliği bir arada kullanın. symbian'la yapılabilecekler yazılacak programlarla sınırlıdır, yani sınır yok yeterki birileri yazsın, bunları bilmeden haksız yorumlar yapmayın. :hmmm

bunu yükleyince android oyunlarını yükleyebilcez mi?

general-84

general-84

Üye
hayır ama görsellik ve arayüz açısından bence oldukça başarılı ve Symbian'da olmasını bekleyipte eksiklik olarak gördüğüm bir çok kısayol ve isteğin kısayolları istediğin yere koya biliyorsun. Sağolsunlar bu programıda uğraşıp dilimize çevirmişler ayrıca ovi'de deneme sürümü olarak vardı.

berkcan_0

berkcan_0

Üye
bu sbp yi yükleyince ram 20 lere kadar düşüyor hiç gerek yok :D

general-84

general-84

Üye
bilmiyorum kaça düşüyor ama ben yavaşlama sorunu yaşamadım telde standart yavaş halinde :)

memomemo54

memomemo54

Üye
sbp iyi deil bencede hem tescillemek gerrekiyor fw atıp sbpnin on katı özellikler verebiliyoruz zaten

ZaZuM

ZaZuM

Üye
bi ara nokianin face bölümde birisi yükledim demişti androidi ama

''zeus''

''zeus''

Üye
5800 alay edilecek bi telefon değil kullanmasını bilene manyakx bi telefon... halt etmişiniz, benimde burda moralimi bozmayın uleenn!!! :d::oke::bann::bann::bann::bann::kirbac:

KELGER

KELGER

Üye
olabilir çünkü android prolar sis den daha basit. jar dengi sayılır winrar ile açıldığına göre jar a bile dönüştürülür.

officialavarees

officialavarees

Üye
Arkadaslarim germeyin ortami her 5800 kullanicisi sorar bu soruyu isterseniz bakin mesajlarima bende sormustum bu soruyu onceleri ama sonradan anladim nokia nin ne kadar kotu bir firma oldugunu. . Nokia gelecekte cikaracagi telefonlari satabilmek icin cikarmis oldugu telefonlara gerek donanim gerekse yazilim olarak comert davranmaz. . Simdi bu 5800 a 1 ghz islemci koysun herseyin en son teknolojisini doldursun herkeste alsin telefonu. . Hersey guzel ama sonradan cikaracagi atiyorum n8 e de bunlari koyacak zamanimizin en iyi teknolojisini. . Ee elimde son teknoloji telefon var niye gidipte n8 alym? Mantik bu iste. . Arkadaslar bu telefon daha downgrade yapmaya izin vermiyor android nasil yuklensin? Sizi kirdiysam ozur dilerim. . Bu kadar da kesin konusuyorum bu telefona symbiandan farkli bisey yuklenmez. . Birisi gelsin ve yukledim desin bundan sonra elime telefon surersem ne isterseniz o olayim. .

windows 98 yükleyenler var :naughty::naughty: ama bi b*k a yaramaz :ehe

hakankan8

Üye
ya adam akıllı cevap vereceğinize önceden alıp kullanmayı beceremediğiniz cihazlar için kötülemenin mantığı nedir ( ben a.talım bi b.k dan anlamadım için cihazı çözemedim sattım demek yerine burada soru ve destek amaçlı açılan formlara neden saçma sapan yorumlar atıyorsunuz) adam soru sormuş .alsan bırak m.al olduğun sende kalsın birader

alp_arslan_07

alp_arslan_07

Üye
herkes bişey söylemiş ben 5800 a iphone tema attım çokta yakıştı bence iphone na değil bu telefona yakışıyor 5800 bu güne dek kullandığım en iyi telefonlardan biriydi ama bunun işletim sistemini değiştiremiyoruz diyede kotulemenin bi anlamı yok ben symbian olsaydım bende kendi sürümlerim harici yüklenmesini istemezdim akıl var mantık var adam nerden para kazanacak bence kimsenin bi suçu yok teknolojinin politikasını anlamayanların suçu çok

KELGER

KELGER

Üye
emülatör çıkarsalar hani bilgisayarda android için emülatör varya bunu sis olarak çıkarsalar çok şahane olur

SilentOne

SilentOne

Üye
zaten anca emulatör ile olur

caglar103

Üye
5800 daha kendi symbian yazılımını adam gibi çalıştıramıyor. diğer arkadaşlar dediğine katılıyorum. nokia donanım olarak çok pinti davranıyor. cihaz zar zor kendini idare ediyor. ram yetersiz zaten. yeni ürünleri satmak için pazarlama taktiği mâlesef bunlar. bende 5800 kullanıyorum ama üzülerek 3 kuruşluk donanımdan yazılımla 5 kuruluşluk verim almaya çalışıyorum.

bthn_997

bthn_997

Üye
aslında olabilir hatta diyelim oldu
android in oyunları çalışır mı ki bunda? :hmmm

sertunc

Üye

Üst Alt