Nokia 5800 Garip bi durum :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uPPsCa

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5800 Garip bi durum :)
İyi günler ArkadaşLar..

Elimdeki nokia 5800xm kafayımı yedi bilmem :)

Telefonun Şarj ı dolu

internete giriyorum - şarkı dinliyorum neyse Sonra kapatıyorum bu uygulamaları şarj 4 cubuğa inmiş neyse bunada eyvallah

telefonu kapatıp açınca şarj tek çubuğa inmiş oLuyo :) Ne yapabilirim..
CevapLar için Teşekkürler..

SeLametle...:bigstar:

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
yapıcağın birşey yok bataryayı değiş ama sorunun çözüleceğini pek sanmam bendede böle

ca_sus

Üye
batarya son nefesini vermiş olabilir yada telefona kurduğun program yada oyunlar devamlı şarj tüketiyor olabilir kardeş bence formatla telefonu sonra dene aynıysa batarya alman gerekecek

--------------- Ekleme ---------------

zaten 5800 kendisi garip

kuvars10

Üye
O olay bende de oluyor,ama düzelen birşey değil.5800'dan önceki telefonumda da olurdu bu.Belki telefonlar kapanıp açılırken çok enerji tüketiyorda olabilir.

SilentOne

SilentOne

Üye
bn telefonu adlqıımdan beri topu topu 50 kere kapalı kalmıştır ve kapatma açma yapmıyom nerdeyse kapatma tuşu tozlandı :DD

uPPsCa

Üye
    Konu Sahibi
bn telefonu adlqıımdan beri topu topu 50 kere kapalı kalmıştır ve kapatma açma yapmıyom nerdeyse kapatma tuşu tozlandı :DD

Bide o var Bu Telefon Neresine baksam toz görüyorum :D içini acmayada korkuyorum :) Toz sorrun olurmu Tel.de:naughty:

Lacoste

Lacoste

Üye
ya sorun şu oluyo n95 tede var bu nokialar gerizekalı olduğu için telefonu açıp kapatmadan şarjını ölçmüyo :D 6 saat falan gosteriyo ondan sonra 5 çubuk birden indiriyo :D

uPPsCa

Üye
    Konu Sahibi
ya sorun şu oluyo n95 tede var bu nokialar gerizekalı olduğu için telefonu açıp kapatmadan şarjını ölçmüyo :D 6 saat falan gosteriyo ondan sonra 5 çubuk birden indiriyo :D

neden öyle oluyo işte illaki vardır bunun bi cevabı :vur

Lacoste

Lacoste

Üye
yok arkadaşım ben kendimi bildim bileli öyle :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...