5800 Gören Masum Köylüyüm

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
OlorinKing

OlorinKing

Üye
    Konu Sahibi
5800 Gören Masum Köylüyüm
Arkadaşlar son 1-2 aydır telefon araştırması yapıyorum.Nokia 5800 güzel telefon.Ama 2008 de çıkmış ve herkesin elinde aynısından var :ağlarım: Şu saatten sonra 5800 almak açıkcası hiç aklıma yatmıyor.Acaba 5800 gibi tavsiye edebileceğiniz telefon varmı ? :hmmm

Benim için renk ve çözünürlük çok önemli.Çünkü telefonda boyuna film izlerim ben :aha:Ayrıca max. 700 TL harcıyabilirim.
Lütfen bilen arkadaşlar yardımlarını esirgemesin.Bu 5800 rüyalarıma girmeye başladı :aha:

Bu arada sitenize yeni üye oldum.Daha önce burdan yararlanmışılığım oldu siteniz gerçekten çok güzel :oke:

aryscat

aryscat

Üye
O 700 lirayı borsya koyacan ... 1000 tl yapacan....sonra n8 alacan.... :)

OlorinKing

OlorinKing

Üye
    Konu Sahibi
yaw n8 alacağıma gider wave alırım n8 hiç sevmedim nedense :aha:

--------------- Ekleme ---------------

beyler yardımlarınızı bekliyorum :d

AlpReis

AlpReis

Üye
5800 Şu anda bile üstün özellikli bir telefon 2008 de çıkması aldatmasın, hem fiyatıda iyi, Nokia bile desteğini daha çekmedi, yok illa yeni olsun dersen N8 de iyi bir tercih, özellikleri mükemmel, N8 için bir daha düşün bence

merlin19

merlin19

Üye
Arkadaşlar son 1-2 aydır telefon araştırması yapıyorum.Nokia 5800 güzel telefon.Ama 2008 de çıkmış ve herkesin elinde aynısından var :ağlarım: Şu saatten sonra 5800 almak açıkcası hiç aklıma yatmıyor.Acaba 5800 gibi tavsiye edebileceğiniz telefon varmı ? :hmmm

Benim için renk ve çözünürlük çok önemli.Çünkü telefonda boyuna film izlerim ben :aha:Ayrıca max. 700 TL harcıyabilirim.
Lütfen bilen arkadaşlar yardımlarını esirgemesin.Bu 5800 rüyalarıma girmeye başladı :aha:

Bu arada sitenize yeni üye oldum.Daha önce burdan yararlanmışılığım oldu siteniz gerçekten çok güzel :oke:

Amannn sakın 5800 a bulaşma kafayımı yedin olum sen git 5800 alcana Nokia 3310 al klasın sarsılmasın ne çektim bu 5800 dan allah belasını versin tüm 5800 telefonların.. Kimse övmesin kardeşim bana 5800 öven arkadaş adres versin istanbuldayım 2 adet 5800rım var 2 side sıfır Övenin yanına gelcem takacam 70 dolarlık kulaklığı eğer sesi berbatsa benimkigibi sorunlu telefonda elindeki telefonu alırım yok sağlam takır takır çalışıyorsa Üstüne elimdeki 2 5800 vercem varsa Telefonuna güvenen gelsin babacanlar.. daha görmedim Övüpte bu Hodri Meydanıma gelecek adam..hey yavrum hey N8 al derim ben bu 2 takozu satıp n8 alcam ama denemedende asla almam..

jeshogh

jeshogh

Üye
Samsung s5620 monte al derim 450-500 tl civarı wifili 3.2 mp kameralı iyi bir telefon bende 5800 alacaktım bu telefona karar verdim.

sekinardi

sekinardi

Üye
nokia 6230 al 5800 gibi daha iyisi

OlorinKing

OlorinKing

Üye
    Konu Sahibi
aslında şu an kafamda htc wildfire var ama dur bakalım :D

jeshogh

jeshogh

Üye
Nokia c6-01 al çok iyi bir telefon

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Başka bir öneri de benden olsun Nokia X6 ;)

OlorinKing

OlorinKing

Üye
    Konu Sahibi
x6yı pek sevmedim :D

Samsun55''

Samsun55''

Üye
nokia e5 al :D

'Davut

'Davut

Üye

Site zaten herkezin, Beni seni mi var be...:d:

C5-03 al İstediğin bütün özellikler var hemde yeni çıktı...:naughty:

minimini80

Üye
[sıze=4]babacanlar bende 5800 kullanıcısıyım telefonumdanda memnundum ama taaki üç gün öncesine kadar, arkadaşım sony ericsson xperia x10 almış biraz kurcaladım telefon bu dedim. Androit 2.1 işletim sistemi 1gb ram ve 8 megapixel kamerasıyla tam bi harika. 16 gb dahili hafıza ve 32 gb kadar mmc kart desteği. Kısacası x10 diyorum bende almayı düşünüyorum. Emin ol çok beğeneceksin.[/sıze]

5800 cı

5800 cı

Üye
Amannn sakın 5800 a bulaşma kafayımı yedin olum sen git 5800 alcana Nokia 3310 al klasın sarsılmasın ne çektim bu 5800 dan allah belasını versin tüm 5800 telefonların.. Kimse övmesin kardeşim bana 5800 öven arkadaş adres versin istanbuldayım 2 adet 5800rım var 2 side sıfır Övenin yanına gelcem takacam 70 dolarlık kulaklığı eğer sesi berbatsa benimkigibi sorunlu telefonda elindeki telefonu alırım yok sağlam takır takır çalışıyorsa Üstüne elimdeki 2 5800 vercem varsa Telefonuna güvenen gelsin babacanlar.. daha görmedim Övüpte bu Hodri Meydanıma gelecek adam..hey yavrum hey N8 al derim ben bu 2 takozu satıp n8 alcam ama denemedende asla almam..
Arkadaşım sen ne diyosun yaa ben bu telefonu logitech z5500 e takmış adamım ve son sestede binayı havaya kaldırmış bi telefon 5800 sen uğursuzsun demekki :off::d:

harpi

Üye
i phone alırımm samsung s 8000 jet alırımm ıstersen yardımcı olabılırım ulke dısından gtırıom bn cokk ucuz ver çin malı deıll orjınall turkıyede cok kısıye sattım ver yarı fıyatı neredeyse

ihsndrmz

Üye
iphone 3gs 8 gb 50-100 daa biriktir temizinden al

uzmburak

uzmburak

Üye

nedir bu ofke tamam iphone4 gibi degil ama o kadar olmasinide bekleme lutfen:aman2:

55sinan55

Üye
Nokia C6 al kardeşim ben kullanıyorum ve çok güzel.5800 dan biraz daha iyi.fiyatıda 620-720 TL arası

ekc-103

ekc-103

Üye
nokia x6 8gb tı öneririm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt