Turkcell vınn 2.0 yazılımı..

Sponsorlu Bağlantılar

ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
Turkcell vınn 2.0 yazılımı..
:aha: Arkadaşlar Turkcell'de artık vınn mobil modemlerimizin nete daha hızlı bağlanması ve netten alacağımız verimi maximum düzeye cıkarmak için yeni yazılım güncellemesini bizlerin indirime sunmuş bulunmaktadır :aha:

:oke: Tüm mobil modem VINN kullanan arkadaşlara hayırlı ve uğurlu olmasını temmenni ediyorum.. :oke:

işte link;

:disko:

• Beğen
Tepkiler: sinan 2

aksanmeister

Üye
dört ayı aşkın bir zamandan beri türkcell vınn kullanıyorum.bu sisteme geçme sebebim yazlıkta da kullanılabilir olmasıydı.
yazlıkta çok yavaş ta olsa sistemi çalıştırdım.sistem okadar yavaş
ki boşta geçen zaman zarfında verilen kapasiteyi bitiriyor ve extra
ödeme yapıyorsunuz.vınn 2.0 yazılımını indirmek için çalıştım fakat
başardığımı sanmıyorum.bunun daha basit bir yolu yok mu?

parezger

Üye
E176G yazılımı 2.0 bu linkten indirilebilir:

thefainsa

Üye
sp3 kullanıyorum bu driveri kuramıyorm sp3 le alakalı bı sırunmu acaba

ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
sp3 kullanıyorum bu driveri kuramıyorm sp3 le alakalı bı sırunmu acaba

Kesinlikle alakalı deil, önce programın sürücülerini pc den kaldırın daha sonra vınn modemi bilgisayarınıza takın ve donanım bulması sırasında bu programı calıstırın daha sonra içine güncelleme yapacaktır zaten işlem yaptığını üzerindeki ışıgın hızla yanıp sönmesinden anlıycaksındır daha sonra pc yeniden başlat ve vınn modemi tekrar tak donanımı yüklesin..

Kolay Gelsin :oke:

huseyin_can_54

Üye
arkadaşlar vınn 2.0 yazılım'lı vınn'ı bilgisayarınıza yüklerken bazen setup da hata vere biliyor. bunun sebebi bilgisayarınızdan olmayan Microsoft .NET Framework 2.0 bu program dır. bu programı bu siteden indirip kura bilirsiniz.:

ondan sonra vınn programı yüklenecektir. kolay gelsin..!!:oke:

huseyin_can_54

Üye
arkadaşlar bende vınn e176 var .vınn' ıma yeni 2.0 sürümünü yüklerken elektrik gitti. elektrik geldiğinde bilgisayar vınn' ı okumamaya başladı bu sorunu nasıl çözebilirim. yardımcı olabilir misiniz. vınn bilgisayara taktığımda üzerindeki ışıkların hiç birisi yanmıyor yani bilgisayar vınn ı hiç okuyamıyor lütfen acil yardım...:hmmm

ipkry

ipkry

Üye
    Konu Sahibi
ii KULLANMaLAR