Telefon Tavsiyesi Samsung C3200 mü, C3303K Champ mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Blackss86

Üye
    Konu Sahibi
Samsung C3200 mü, C3303K Champ mı ?
Merhaba arkadaşlar.

Bütçem doğrultusunda bu iki telefon arasında kararsız kaldım. İkisi de gerçekten güzel birtürlü karar veremedim. Sizce hangisini alayım? Kullanmış olan arkadaşların tecrübesi doğrultusunda cevap yazılırsa memnun olurum.
Not: Telefonda aman aman özellik olsun diyenlerden değilim, sık mesaj yazanlardanım, telefonda uzun konuşanlardanım. C3303K'nın dokunmatik ekranında rahat mesaj yazılabilir mi?

Şimdiden teşekkür ederim. :d:

psycho att

Üye
selam.bende c3200 monte bar var.alalı bir ay oldu.telefondan memnunum.bir tek ilk aldığımda ekranı küçük geldi sonra alıştım.tavsiye ederim

Blackss86

Üye
    Konu Sahibi
selam.bende c3200 monte bar var.alalı bir ay oldu.telefondan memnunum.bir tek ilk aldığımda ekranı küçük geldi sonra alıştım.tavsiye ederim

Yorumun için teşekkür ederim. Dün teknosadan C3303K yı aldım gayet memnunum.. Kısmet olursa C3200'ü kardeşime alacağım tuşlu telefon olduğu için. İki cihaz da gerçekten çok güzel.

cesc

Üye
Yorumun için teşekkür ederim. Dün teknosadan C3303K yı aldım gayet memnunum.. Kısmet olursa C3200'ü kardeşime alacağım tuşlu telefon olduğu için. İki cihaz da gerçekten çok güzel.

Arkadaşım bu c 3303 k nın internet ayarları nasıl oluyor biliyor musun?facebook a ,google a nasıl bağlanacağız.internete bağlan seçeneğine tıklıyorum,istek hatası tekrar dene uyarısı veriyor.sanırım internet ayarlarından kaynaklanıyor..(telefonu bana başkası aldı.bu yüzden internet ayarlarını yaptı mı yapmadı mı anlamadım.bağlanmıyor nete.)teşekkür ederim...

Blackss86

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşım bu c 3303 k nın internet ayarları nasıl oluyor biliyor musun?facebook a ,google a nasıl bağlanacağız.internete bağlan seçeneğine tıklıyorum,istek hatası tekrar dene uyarısı veriyor.sanırım internet ayarlarından kaynaklanıyor..(telefonu bana başkası aldı.bu yüzden internet ayarlarını yaptı mı yapmadı mı anlamadım.bağlanmıyor nete.)teşekkür ederim...

Zannedersem WAP/GPRS ayarlarını yapman lazım, ancak şöyle birşey var, telefonun içindeki facebook google falan ücret yiyor bilgin olsun. Telefonda internet ayarları taktığın karta göre şebekenden mesaj gelmesi lazım eğer gelmediyse operatörün sitesinde wap veya gprs ayarları diye bakabilirsin.

OğuzcanAbi

Üye
Samsung C3200 Monte Bar
ikisi arasından bu tabiki

bugran

Üye
operatöründen wap ayarlarını indir bant seçeneklerinden de dört bantı seçme ya 1. yi ya da 2.yi seç 0.facebook bedava ordanda bedeava face ye girebilirsin:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...