N8 Siparişimi verdim. Haydi Hayırlısı. :)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sh0ck

sh0ck

Üye
    Konu Sahibi
N8 Siparişimi verdim. Haydi Hayırlısı. :)
Selamun Aleyküm . :)

Dün akşam saat 8 Suları itibari ile N8 Siparişimi verdim, ödememi yaptım...Derken bi anda maxicep'in ana sayfasında "N8 Kodlama hatası" yazısını gördüm.. Bi an noluyo dedim ama, ufak 1 yazılım hatasıymış..Apple'cılar şimdi karalama kampanyaları başlatmışlardır. :) Her programcı hata yapar diyip moralimi bozmamaya çalıştım. :)

Siyah Renk siparişi verdim.Çok karizma duruyor siyahı yahu.:aha:

En geç 2 gün içinde elimde olur sanırsam. :)

Edindiğim tecrübeleri sizinle paylaşacağım umarım.

Haydi hayırlısı.

• Beğen
Tepkiler: punqermojo

Mustafa1300

Mustafa1300

Üye
hayırlı olsun darısı başıma :)

venusutarit

venusutarit

Üye
Kardeş nerden sipariş verdin kaça geliyor

halis18

halis18

Üye
Ben 1 hafta önce verdim 2 adet 1050 ile 1150 arası denildi..

sh0ck

sh0ck

Üye
    Konu Sahibi
Heyacanla bekliyorum kargonun gelmesini. :)

İlk işim oyunları denemek. :) İndirmeye başladım bile . :)

Soruları Cevapliyim;

Arkadaşlar, Türkiyede ki Nokia Shop'larda bu telefon geldiği gibi bitiyor. Kaldı ki, Türkiyede en fazla 10 tane nokia shop var. Bi yerlerden okuduğumada göre; Nokia sadece 500 Tane dağıtım yapmış türkiyeye.
Artı olarak;

Bu telefon 1100 TL Nokia shoplarda satışa sunulsa bile; KVK&GenPa kapsamına girdiğinde en az 1.400-1.500 TL Olacak.

Nereden aldığıma gelince;
Istanbul/MecidiyeKöy Bahariye İletişim.

2 Sene Garantili satıyorlar, Fatura Kesiyorlar.

Kargo'dan bi gelsin bakalım. O Zaman daha kesin yorum yapacağım.

cenewar88

cenewar88

Üye
hayırlı olsun kardeşime. güle güle zorla, güle güle boz çiz formatla kasa değiş falan filan. bütün bunları gülerek yapabilirsen fani olandan gönlün caymış, hidayete nasip olmuş, adalet hasıl olmuş demektir. ben mavi ve beyazını inceledim de telefonun oyuncak gibi duruyolar ve iticiler. yine siyahtan şaşmamak lazım

pcwolf

pcwolf

Üye
Hayırlı olsun da şu N8i kullanan arkadaşlar youtubede Nokia N8 gorilla diye aratıp çıkan videoyu HD izleyebilir mi? Ve de izlediğini deneyen oldu mu acaba adam camı ciziyo sonra bezle siliyo çizikten eser kalmıyo.

ozggurr

ozggurr

Üye
Hayırlı olsun da şu N8i kullanan arkadaşlar youtubede Nokia N8 gorilla diye aratıp çıkan videoyu HD izleyebilir mi? Ve de izlediğini deneyen oldu mu acaba adam camı ciziyo sonra bezle siliyo çizikten eser kalmıyo.

Aramizdan oyle bir manyak cikacagini sanmiyorum, hepimiz akilli uslu cocuklariz, oyle "evde denemeyin" tarzi seyleri denemeyiz diye dusunuyorum :)

Bezle sildikten sonra ya cizikten eser kalirsa... :vur

pcwolf

pcwolf

Üye
Aramizdan oyle bir manyak cikacagini sanmiyorum, hepimiz akilli uslu cocuklariz, oyle "evde denemeyin" tarzi seyleri denemeyiz diye dusunuyorum :)

Bezle sildikten sonra ya cizikten eser kalirsa... :vur
İşte benim düşündüğüm şey acaba ekrana koruyucu bişi mi kapladılar da çizdiler yoksa ekranın kendi özelliği mi?:)

BOZO671

Üye
nokıa shop'ta 1060 tl peşin denildi fakat kvk vs yok sanırım.acaba siz 2 yıl garantili olarak nekadara aldınız.

punqermojo

Üye
hayırlı olsun kardeşim para var huzur var :)

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Hayırlı Olsun,Güle güle kullanın.

devilmy

devilmy

Üye
nokia shoptan alınan ürünün garantısı varmı acaba

SilentOne

SilentOne

Üye
hayırlı olsun kardesim...

BOZO671

Üye
peki garanti olayı nasıl işliyor nokıa shop telefonlarında.bundan önce kvk'lı N82'im ekranı değişmesi gerekti,telefoncu 80 lira istemişti fakat kvk'da ücretsiz değişim yapmıştı...sonuçta bin tl'den fazla para vericem :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...