Samsung gt-s5620 monte için sorularınız varsa buyrun...

Sponsorlu Bağlantılar

berkay_zm

berkay_zm

Üye
    Konu Sahibi
Samsung gt-s5620 monte için sorularınız varsa buyrun...
Arkadaşlar ben bu telefona çalıştığım kadar ders çalışmadım :D her türlü sorunuza cevap verebileceğimi sanıyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Xox633, derbder001, kadirozcan ve 4 diğerleri

sedatalagoz

Üye
*#1256# tuşlayınca klavye çıkıyor bu ne işe yarıyor ?

berkay_zm

berkay_zm

Üye
    Konu Sahibi
hiç bir işe yaramıyor kardeşim :) sadece q klavye görüntüsü

free

free

Üye
sorularım var sağol şimdiden
1-m.kure.tv dışında direkt tv izleyebileceğimiz başka adres var mı
2-bolttan youtube izlemek için hangi ayarları yapmak lazım dns vb değişiklik mi cepten değişiklik mi ne
3-320x240 mp4 dışında format destekliyor mu
4-facedan video indiriyorum haliyle hepsi çalışmıyor mu..biraz abartı olacak ama o videoyu cepte direkt telefona uyumlu şekilde indirecek telefonda çalışacak extra bir program var mı
5-monte uyumlu yatay oyunlar var mı..
6-pcden veriyi direkt hafıza kartına atabilmek için hangi ayrı yapmalıyım

şimdili bunlar bazı sorular abartı oldu sormak istedim.

--------------- Ekleme ---------------

7-misal müzik çalara girdin çıktın o hemen duvarda kalıyor bunun pratik bir çözümü varmı

berkay_zm

berkay_zm

Üye
    Konu Sahibi
1- spb.tv den izleyebilrsn :)
2- direk izleniyor zaten. ya da boltun kendi ayarlamsı var: menu/preferences/ media settings burdan seni yönlendirir :)
3-bide 3gp :D any video converter indir. özelleştirlmiş mp4 formatı var HD kalitede gibi izlersn :)
4- bildiğim kadarıyla öle bi program yok :) 3gp sitelerinden indrdklerini izlersn sadece. ben ynede facebook vb den indiriyorum sonra any video converterla convertleyip tele atıyorum...
5- sitede bulabilirsin :) samsung monte diye konu arat birçok paylaşım görebilirsin... :)
6- kies mi kullanıyosun ?
7- müzik çalar ayarlarında arkaplanda oynatma seçeneğini kapatabilirsin :) ama mp3 çalardan çıkınca müzik kağanır... ya da widget seçeneğine tıkla arkaplandayken. oynatıcıyı widgetların içine at kaydet...

• Beğen
Tepkiler: Yigit315

LaHeY81

Üye
Kardeş Benim Aşağıda Verdiğim Linkte MonteyLe iLgiLi Sorunumu YAzdım..

Ayrıca Bu Montede Arada KiLitLenme Donma Türü BişeyLer oLuyor.. Bunun Sebebi Nedir? Aşırı YükLendiğim ZamanLarda Çatır Çatır ÇaLışırken Bi TeL Rehberine Girip Birini Arıyorum Sonra Kapatıyorum Ekranda KaLıyo ÖyLe Rehber:D ÇeLişkiLi Bir Makina:)

Bu Arada Link;

http://www.maxicep.com/samsung/sams...yarlari-sorunu-destek-414281.html#post2850881

Şimdiden TeşekkürLer...

free

free

Üye
cepten
spv.tv
diye mi yazıp gireceğiz
tam adres bu mu burdan direkt tvler çıkmadı bende

ya da telefonda başka ayrlar mı yapmalıyım

alexsiz04

Üye
bende fdn dıye bı sorun verıyor telefon mesaj atamıyorum ne yapmam gerek lgilenırsenız sımdıden tsk

berkay_zm

berkay_zm

Üye
    Konu Sahibi
cepten
spv.tv
diye mi yazıp gireceğiz
tam adres bu mu burdan direkt tvler çıkmadı bende

ya da telefonda başka ayrlar mı yapmalıyım
google a spb.tv diye arat (kendi tarayıcısından) ilk linke tıkla :)...

Kardeş Benim Aşağıda Verdiğim Linkte MonteyLe iLgiLi Sorunumu YAzdım..

Ayrıca Bu Montede Arada KiLitLenme Donma Türü BişeyLer oLuyor.. Bunun Sebebi Nedir? Aşırı YükLendiğim ZamanLarda Çatır Çatır ÇaLışırken Bi TeL Rehberine Girip Birini Arıyorum Sonra Kapatıyorum Ekranda KaLıyo ÖyLe Rehber:D ÇeLişkiLi Bir Makina:)

Bu Arada Link;

http://www.maxicep.com/samsung/sams...yarlari-sorunu-destek-414281.html#post2850881

Şimdiden TeşekkürLer...
hafıza kartın kaçlık ? telefonu düşürsüysen temassızlık olabilir. istersen yazılımı güncelle(aynı yazılımı yeniden kur)

bende fdn dıye bı sorun verıyor telefon mesaj atamıyorum ne yapmam gerek lgilenırsenız sımdıden tsk

FDN (Sabit Arama) özelliği yalnızca belirli numaralar ile iletişim kurmanıza izin vermektedir. Bu özellik etkinleştirildiğinde sadece FDN kayıtlarına eklemiş olduğunuz 15 adet telefon numarasını arayabilirsiniz, fakat tüm gelen aramaları kabul edebilirsiniz.
Bu özelliği etkinleştirmek için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz.
Menü>Rehber>FDN kayıtları>Seçenekler>Ekle yi seçerek rehberde bulunan istediğiniz numarayı FDN (Sabit Arama) listesine ekleyebilirsiniz. bi kurcala bakım :)

hnde_

Üye
ben yeni aldım telefonu .. facebook mobil ykledim arada girdim.. şimdi veri 25.0 mb dio giremiorum facebookmobile .. veri sayacını sıfırlamak istiorum ozmanda şifre istio ne yapmam lazım ?

cemil05280

Üye
slm kardeş tlfnumu ıkıncı el aldım ıcınde bı navıgasyon vardı orjınalımıydı bılmıyorum yanlıslıkla sıldım sonra ınternetten ındırdım bı kactane navıgasyon ama hepsı klavyelı tekrar nasıl dokunmatık yapabılırım??

sedatalagoz

Üye
internette gördüm adam android yüklemiş süperde olmuş bunu yapabilirmisin? dosyaları buldum indirdim ben istersen sana atabilirim ben programlardan falan anlamam sen yapabilirsen bizede resimli anlatabilir misin acaba? ilgin içinde cok tesekkür ederim bu arada eğer yapabilirim diyorsan [email protected] ekleyebilir misin?

LaHeY81

Üye
hafıza kartın kaçlık ? telefonu düşürsüysen temassızlık olabilir. istersen yazılımı güncelle(aynı yazılımı yeniden kur)

-

-

Kardeşim Hafıza Kartı 4 Gb Ama DoLu DeğiL Ayrıca TeLi aLaLı 1 Hafta Kadar oLdu Ve Sııfır aLdım.. Ve Ben Hiç Düşürmedim TeLi.. Bugün aLdığım Yere SöyLedim Durumu, TeLefonu FormatLa Sonra Tekrar Yaparsa Garantiye YoLLarız Dedi... Şu YazıLım GünceLLeme İşini Biz Kendimiz Yaparsak Garantiden Çıkarmı? ÖyLe Söz EdiLiyo Bazı KonuLarda.. Pek AnLam Veremiyorum.. Çünkü Bu YazıLım Zaten Firma Tarafından HazırLanmıyomu?

Birde Bu Akşam Denedim, Ben TeLefonu Usb KabLosu iLe BiLgisayara BağLayınca Bu VarsayıLan Hafıza Kendisini Sapıtıyo Ve TeLefona geçiyomuş...

Bu Arada Benim TeLefonun Kutusundan 2 Adet Küçük Cd Çıktı Kies KuruLumu Dİye, SırasıyLa Kurdum, Fakat TeLefonu BağLayıp Programa Gösteremedim, Kies oLarak Aç Diyorum TeLefon AyarLarından BiLgisayar Tanımıyo.. Driver İstiyo.. Ben Şu An Yığın BeLLek oLarak GösterebiLiyorum Pc ye TeLefonu..

iLgin İÇin Şimdiden TeşekkürLer...

hnde_

Üye
ya bide nete bağlanılmıyor .. wifiden heryerde bağlanabiliyorum ama evdeknde olmuo ne yapamam lazım biri yardımcı olursa sevinirim...

LaHeY81

Üye
ya bide nete bağlanılmıyor .. wifiden heryerde bağlanabiliyorum ama evdeknde olmuo ne yapamam lazım biri yardımcı olursa sevinirim...

Benim AnLadığım KadarıyLa Widget, İnternet, oyunLarın aLtındaki UyguLamaLar Herbiri İÇin Ayrı PeofiL Seçimi Var... MeseLa Widget Üzerinden Facebook Gibi Bir UyguLamaya Gireceksen Ordaki BağLantı Tipini Nereden BağLanmak İstiyorsan Onu SeçmeLisin.. İnternet BöLümünden İnternete uLaşacaksan Aynı ŞekiLde TercihLerden İnternet BağLantını SeçmeLisin.. Yada Opera BoLt Türü Bir Program KuLLAnıyorsan OyunLarın aLtından Programı Açmadan Önce Ordaki BağLantı Tipini DeğiştirmeLisin.. Her Hangi Bir Ağa BağLanıp Daha Sonra FarkLI Bir Ağdan BağLantı Kurmaya ÇaLışıyrsan AyarLardan BağLantını Değiştirip KuLLanmak İstediğin WireLes Ağını SeçmeLisin.. Umarım Sorunun Bu Yöndedir Ve İşine Yarar...

KoLay GeLsin...

IQ4444

Üye
kendi tarayıcısından baska tv veya video izleyebileceim site varmı :D

berkay_zm

berkay_zm

Üye
    Konu Sahibi
ben yeni aldım telefonu .. facebook mobil ykledim arada girdim.. şimdi veri 25.0 mb dio giremiorum facebookmobile .. veri sayacını sıfırlamak istiorum ozmanda şifre istio ne yapmam lazım ?

telefon hafızasındakileri hafıza kartına taşı.. ya da opera mini indir :)

slm kardeş tlfnumu ıkıncı el aldım ıcınde bı navıgasyon vardı orjınalımıydı bılmıyorum yanlıslıkla sıldım sonra ınternetten ındırdım bı kactane navıgasyon ama hepsı klavyelı tekrar nasıl dokunmatık yapabılırım??

buyur :D bu yeni sürümü hem de :oke:

internette gördüm adam android yüklemiş süperde olmuş bunu yapabilirmisin? dosyaları buldum indirdim ben istersen sana atabilirim ben programlardan falan anlamam sen yapabilirsen bizede resimli anlatabilir misin acaba? ilgin içinde cok tesekkür ederim bu arada eğer yapabilirim diyorsan [email protected] ekleyebilir misin?

arkadaşım ben de düşündüm ama türkiyedekiyazılımlar kaldırmayabiliomuş. bide telefonun orjinalliği kayboluyo. siteyi araştırrsan resmli anlatım bulursn :) ben karışmak istemiyorum ilerde sıkılırsam bakarım :) k.bkma:aman2:

-

Kardeşim Hafıza Kartı 4 Gb Ama DoLu DeğiL Ayrıca TeLi aLaLı 1 Hafta Kadar oLdu Ve Sııfır aLdım.. Ve Ben Hiç Düşürmedim TeLi.. Bugün aLdığım Yere SöyLedim Durumu, TeLefonu FormatLa Sonra Tekrar Yaparsa Garantiye YoLLarız Dedi... Şu YazıLım GünceLLeme İşini Biz Kendimiz Yaparsak Garantiden Çıkarmı? ÖyLe Söz EdiLiyo Bazı KonuLarda.. Pek AnLam Veremiyorum.. Çünkü Bu YazıLım Zaten Firma Tarafından HazırLanmıyomu?

Birde Bu Akşam Denedim, Ben TeLefonu Usb KabLosu iLe BiLgisayara BağLayınca Bu VarsayıLan Hafıza Kendisini Sapıtıyo Ve TeLefona geçiyomuş...

Bu Arada Benim TeLefonun Kutusundan 2 Adet Küçük Cd Çıktı Kies KuruLumu Dİye, SırasıyLa Kurdum, Fakat TeLefonu BağLayıp Programa Gösteremedim, Kies oLarak Aç Diyorum TeLefon AyarLarından BiLgisayar Tanımıyo.. Driver İstiyo.. Ben Şu An Yığın BeLLek oLarak GösterebiLiyorum Pc ye TeLefonu..

iLgin İÇin Şimdiden TeşekkürLer...

kies sorununu ben de yaşadım :D samsungun kendi sitesinden indirdim düzeldi. bide korsan yazılımlarda okumayabiliyo :d:

internetten araştırrsan bulabilirsn :) youtube burda kendi yazılımını yüklüo internetten sen de bulup indir aynı işlemleri gerçeklştrrsen olur diye tahmn edyrm :)

kendi tarayıcısından baska tv veya video izleyebileceim site varmı :D
zedge var beğenrsn :D spb.tv bide dah var da yazarım telefonda kayıtlı :)

fabruare

Üye
benim bir sorum olacak;
konuşma esnasında telefon ana menusune nasıl gırebılırım?
cvplarsanınm sevınırım. tesekkur ederım.

hnde_

Üye
teşekkrler=))

berkay_zm

berkay_zm

Üye
    Konu Sahibi
benim bir sorum olacak;
konuşma esnasında telefon ana menusune nasıl gırebılırım?
cvplarsanınm sevınırım. tesekkur ederım.

güzel soru :) mesaj geldiği zaman telefonu kandırarak gitmiştim bikersnde:) diğere dokunursan seçenekleri göreblrsn :) önceki telefonun nokiaydı sanırım :)

ben teşekkür ederim :)