Samsung GALAXY'S türkcell illeti hakkında yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emre-a

Üye
    Konu Sahibi
Samsung GALAXY'S türkcell illeti hakkında yardım
arkadaşlar ben vatanbilgisayardan almak istiyorumda ordan alsam bile türkcell rom mu var cihazda.malum fiyatı oldukça fazla telefonun,almışken bi sıkıntı olmasın.o kadar para veripte android markete girememek koyar adama.vatan pc den alınca türkcell rom varmıdır yoksa direk android markete girebilirmiyiz??

Nuri...

Nuri...

Üye
Ben de , Vatan Bilgisayar'dan almıştım. Maalesef; üzerinde , Turkcell ROM yüklü oluyor. KIES üzerine 2.2 sürüm düştüğü anda, Turkcell ROM'dan kurtulacağız inşaAllah. Aldığım andaki tek eksiklik , Android Market ve Youtube'ın olmamasıydı. Youtube'un resmi sürümünü buldum , sorunsuz ve herhangi bir bağlantı ayarı yapmadan kullanabiliyorum. Android Market yerine de ; AppPlanet ve ApkMarketim uygulamalarını kullanıyorum. Pek fazla arattırmıyor bu ikisi. Gerekli olan tüm programların kurulum dosyalarını rahatlıkla bulabiliyorsunuz zaten... Tek sorununuz , Android market mi ? :)

emre-a

Üye
    Konu Sahibi
ya özelden size mesaj atsam msn i verip bana yardım edebilirmisiniz?

--------------- Ekleme ---------------

ya özelden msj attım ama bi hata oldu gitmedi galiba. [email protected] burdan beni ekleyip telefonla ilgili 1-2 sorumu yanıtlarsanız cok müteşekkir olurum :)

Nuri...

Nuri...

Üye
ya özelden size mesaj atsam msn i verip bana yardım edebilirmisiniz?

--------------- Ekleme ---------------

ya özelden msj attım ama bi hata oldu gitmedi galiba. [email protected] burdan beni ekleyip telefonla ilgili 1-2 sorumu yanıtlarsanız cok müteşekkir olurum :)

Ekledim sizi. :oke:

Lacoste

Lacoste

Üye
Bende turkcellden aldim ama kiesten guncelledim market geldi turkcell gitti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...