Windows Phone Turkcell , Vodafone , Avea İnternet Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

csH

csH

Üye
Avea ya geçtim 3g 2 haftadır deniyorum herhangi bir sorun kalmadı

merlin19

merlin19

Üye
    Konu Sahibi
Valla hocam ben şu anda wp 10 önizleme kullanıyorum nispeten düzelme olsada türkcell ve vodafone de aynı sorunlar var manuel ayarlar da yaptık sonuç değişmedi bence bu operatörlerin ayarlarının cihazlarla uyumsuzluğu aynı karttı iphonede samsungta sonyde deniyoruz aynı mekanda sorun yok ama Lumia 930 da internet bir var bir yok inanın 4 gb internetim var devreden tarife ve devrede devrede 12.5 gb oldu hesabını siz yapın lumia 920 de iken 2 gb internetim 15 günde bitiyordu nette sorun pek yaşamadım ne zaman bu 930 u aldım sorunlarım başladı full çekiyor görünüyor ama arama yapmıyor full çekiyor görünüyor internete girmiyor bilmiyorum ama sorun ya donanımsal yada yazılımsal bence yazılımla alakalı olmadı ben direk netten windows phone 8 sürüm bulup 930 a kuracağım :D

sahanemir

sahanemir

Üye
Enteresan benim cihaz,daL930 ama söylediğiniz durumları yaşamadım avea kullanıyorum bende ve 10 son sürüm.

sahanemir

sahanemir

Üye
Ha şu anda yurt dışındayım buranın servislerinden birini taktım cihazıma sınırsız internet var 256 kb ama inanın hiç sorun yaşamıyorum avea olsaydı gene aynı olurdu aklıma şu geldi o zaman bizim hatlarda bir sorun var.

merlin19

merlin19

Üye
    Konu Sahibi
vallla hocam zaten tr deki 2 g çakma 2 g 3 g çakma 3 g inan aha bu gelecek olan 4.5 g de çakma olacak ne bekliyoruz ki Cat 5 kabloyu millete fiberoptik diye duyuran milletiz cat 5 ile fiber net veriyoruz diyen milletiz bence bu işe adam gibi btk el atmalı hayır bu ayar olayında birşeyler var demekki diyorum yurt dışının operatörleri ile bizim tr nin frekans ve band olayı farklı eğer standart olsaydı bu sorun olmazdı ya alıştık gerçi adam bina yaparken demirden çimentodan çalıyor kaldı ki elle tutmadığımız frekans ve band kim bilir 1800 bandı kaçtan 800 ü kaçtan yayınlıyorlar :D

• Beğen
Tepkiler: suyunsesi ve sahanemir
sahanemir

sahanemir

Üye
Burada bir tanıdığın evindeki interneti test edeyim dedim alıştığımdan hızlı gelmişti 38.000 mb olarak test ettim boyle bir rakkam daha once hiç görmedim.

merlin19

merlin19

Üye
    Konu Sahibi
ben çok gördüm hocam 2009 a kadar hosting işi yaptım hollandada almanyada sunucularım vardı 2008 de ben hollanda sunucularımda 2 gbit hızları görüyordum :) şu anda sen düşün

• Beğen
Tepkiler: sahanemir
sahanemir

sahanemir

Üye
Geride. Kalmış Sistemleri bize son diye gagalıyorlar helal olsun yiyene yapana.

merlin19

merlin19

Üye
    Konu Sahibi
amerikada ve avrupada ev kullanıcılarına inan 2 gbitlik fiberleri veriyorlar bizde fiber dedikleri şey Modeme takılan Cat 5 kablo :D

merlin19

merlin19

Üye
    Konu Sahibi
Konu güncel Bu sorun genellikle Türkcell ve Vodafone Hatlarında yaşanıyor Her yolu denedim sorun hala aynı wp 10 yapı 8 ' 9 ve 10 dada aynı sorun devam etmekte kesinlikle simkart ile hat ile alakalı değil sorun Windows Phone işletim sisteminde

Üst Alt